Top 10 Winterschutz Für Pflanzen – Ochrana rostlin

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Windhager

#ad

Ochranná rohož proti chladu, šedá, 06040 & Bio Green zimní ochrana pytel na rostliny v, plstěný kryt, 300 g/m², ochrana proti mrazu pro rostliny, 2 x 0,38 m, Windhager Plstěná rohož z ovčí vlny

#ad
Windhager #ad - Výrobek 1: z vysoce kvalitní, pevně vpichované plsti 100% ovčí vlna. Výrobek 1: s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi. Výrobek 1: efektivní, přirozená ochrana před chladem a mrazem. Výrobek 2: ochrana před výhonky a korunami. Výrobek 2: praktický šněrovací a zip. Výrobek 1: prodyšný. Výrobek 2: ochrana před chladem, větrem, deštěm a vysoušením. Výrobek 2: odolný vůči uv záření a průsvitný.
ZnačkaWindhager #ad
VýrobceWindhager #ad

2. Floragard

#ad

Zimní ochrana proti mrazu, zimní krycí rouno pro venkovní rostliny, 17 g/m², rouno, rostliny, 2 * 10 m zahradní netkaná textilie ochrana proti mrazu zimní ochranná textilie pro rostliny

#ad
Floragard #ad - Naše tenká, takže rostliny mohou volně růst. 2 × 10 m rozprostřená plocha vám umožňuje stříhat různé kombinace velikostí podle skutečné situace a tvaru vaší zahrady. Bezplatné stříhání – naše prodyšná nemrznoucí textilie pro rostliny zná vaši zahradu lépe.

Ochrana proti mrazu a mrazu – náš 2 × 10 m zimní ochrana pro rostliny je vyroben z lehčího a prodyšného polypropylenu, který bezpečně a teple ochrání vaše rostliny v chladném ročním období nebo v podzimu/zimě před mrazem a větrem. Robustní a dlouhá životnost – díky vysoce kvalitnímu polypropylenovému materiálu, který používáme, je naše bunda z netkané textilie pro rostliny při normálním používání recyklovatelná. Prodyšné a propouštějící světlo – 17 g/m² silný polypropylenový materiál chrání rostliny, lehká a prodyšná zimní ochranná netkaná textilie na zahradu je prodyšná a vysoce průsvitná, aniž by ovlivňoval jejich normální požadavky na růst.

Výrobek jednoduše složte a uložte do cesty a můžete ho znovu použít příští zimu. Lehký a flexibilní materiál pro snadné řezání. Rozmanité možnosti použití – naši krycí netkanou textilii 2 × 10 m lze použít nejen na podzim a v zimě, aby rostliny zůstaly v teple, ale také na jaře a v létě k ochraně růstu rostlin před poškozením škůdci, ptáky a divokými kočkami.
ZnačkaFloragard #ad
VýrobceFloragard #ad
Výška0.1
Délka0.1
Šířka0.1
Číslo díluFDG
ModelkaFDG

3. DEWUR

#ad

DEWUR 3dílná sada 70 g/m² zimní dekorační vliesový kryt 90 x 110 cm zimní ochrana pro rostliny v květináči rostliny, ochrana proti mrazu rostliny, na olivovníky,, kryt na rostliny, zimní jutový pytel

#ad
DEWUR #ad - Rka + zámekna spodní straně potahu z rostlinné látky je nastavitelná šňůrka, pomocí které lze rostliny snadno a rychle zakrýt. Obvykle se používá k prodloužení vegetačního období na jaře a na podzim a v zimě k ochraně před chladem. Zesílená netkaná textilie 70 g/m² má lepší odolnost proti chladu na rozdíl od netkané textilie o tloušťce 50 g/m² používáme zesílenou netkanou textilii 70 g/m².

Vhodné pro velké rostliny nebo různé rostliny v květináčích, růže nebo keře, sněhem, mimo dosah ptákůKryt na rostliny odolný proti mrazu může chránit vaše rostliny před deštěm, jako jsou palmy, rajčata a jiné venkovní rostliny. Snadno se čistí a znovu použitelná. Na stahovací šňůrce se nachází nastavitelný uzávěr, který může kryt upevnit na rostlinu, aniž by byl odfouknut větrem. Prodyšná a průsvitná, aby rostlina mohla plynule dýchat, umožňuje pronikání vzduchu a nízké vlhkosti vzduchu do rostliny, fotosyntézu a normálně růst.

Tip: používejte lépe s naším ochranným obalem na květináč DEWUR proti chladu. Ochrana proti chladu a dobrý izolační účinek může zvýšit teplotu v mrazuvzdorné vrstvě rostlin, aby se zabránilo tomu, že nízké teploty a mrazy narušují růst rostlin. Vhodné pro vánoční zahradní dekorace na rozdíl od jednobarevných a monotónních krytů na rostliny přináší tato sada 3 vánočních jutových pytlů s losem, vhodnou pro vánoční dekorace, Santa Clausem a sněhulákem na vaši zahradu jinou krajinu, dekorace zimní zahrady. Vodotěsný, větruodolný, větrem, ptáky a jiným vnějším poškozením rostlin.
ZnačkaDEWUR #ad
VýrobceDEWUR #ad
Výška43.31
Délka35.43
Hmotnost0.15
Šířka0.39
Číslo díluB0809
ModelkaB0809

4. NOOR

#ad

Z ovčí vlny 100 x 150 cm v přírodní bílé I 100% přírodní vlákno s tloušťkou cca 4 mm I ochrana proti mrazu pro rostliny, NOOR Zimní ochranná rohož pro rostliny v květináčích

#ad
NOOR #ad - Vlněná tkanina je opakovaně použitelná a prodyšná, čímž lze udržovat vlhkost. Tepelná izolace pro rostliny: naše 100 × 150 cm velká zimní ochranná rohož z čisté plstěné ovčí vlny nabízí vašim rostlinám spolehlivou tepelnou izolaci.

Bezpečný tvar: rohož je vyrobena ze 100% přírodního vlákna, neuvěřitelně měkká a mimořádně flexibilní. Noor: jako rodinný podnik s dlouholetou tradicí vám nabízíme nejlepší kvalitu za férovou cenu. Ekologické: chraňte současně planetu: Tyto ochranné rohože jsou plně recyklovatelným přírodním produktem.

Nechte se přesvědčit a profitujte z našich kompetencí a zkušeností. Tuto ochranu proti mrazu můžete použít pro pokojové rostliny, tloušťka 4 mm, aniž by byly velké mezery nechráněny. Znovu použitelné: naše zimní ochranná rohož je odolná proti povětrnostním vlivům a plísním.
ZnačkaNOOR #ad
VýrobceNOOR #ad
Délka1.5
Šířka1
Číslo dílu155002-3
Modelka155002-3

5. LXGKREL

#ad

Prodyšné a s dlouhou životností, lepší než jutová páska pro rostliny, přebalovací proužky jako ochrana proti mrazu, tloušťka 12 cm × 20 m, zimní rouno, LXGKREL Zimní ochrana stromu

#ad
LXGKREL #ad - Snadná instalace: dokonce i jedna osoba zvládne bez problémů zvládnout vinuté práce, vhodné pro ovocné stromy na zahradě nebo na ulici venku. Vysoce kvalitní materiál: dvě vrstvy plsti s prodyšnou tepelně izolační fólií uprostřed.

Opakovaně použitelné: zimní ochranný pás na strom má dostatečnou odolnost vůči UV záření, aby vydržel dlouho až do příštího roku. Hřejivost: ve srovnání s běžným jutovým páskem je tepelná vodivost nižší, protože pásek má dvě vrstvy umělé netkané textilie a prodyšnou izolační fólii, a v zimě je mrazuvzdorný, takže stromy neprasknou mrazem. Rozměry: délka: 20 m, rovný nebo zahnutý, šířka: 12 cm. Ať už velký strom nebo malý strom, lze jej dobře zabalit. Stromy jsou dostatečně chráněny, aby vydržely zimu. Ivotní cyklus je až 5 let.
ZnačkaLXGKREL #ad
VýrobceLXGKREL #ad

6. ENKEV Polska S.A.

#ad

Kokosová rohož jednostranně postříkaná přírodním latexem 800 g/m² 1 m br. metrové zboží

#ad
ENKEV Polska S.A. #ad - Pokud tedy potřebujete 5 m × 1 m, zadejte do okna "Množství" 5, prodyšné, vynikající akumulace tepla.20 m na jednom kusu, průsvitné, přírodní vlákno. Hmotnost: cca 800 g/m², víceletá doba použití. Ka 1 m, odolná proti povětrnostním vlivům, absolutně snášena rostlinami. Cena se vztahuje na 1 běžný metr v šířce 1 m 1 m², který lze libovolně přistřihnout. Tloušťka: 0, 8 cm, regulovaná tepelná domácnost, 100% biologicky odbouratelné. Délka: 1 m max.
ZnačkaENKEV Polska S.A. #ad
VýrobceENKEV Polska S.A. #ad
Hmotnost1.76
Číslo díluKM-1-800-lfm

7. GASMIS

#ad

Bílá, Zimní ochranná rouno GASMIS pro rostliny

#ad
GASMIS #ad - Bei frisch gepflanzten gewächsen, oliven, rosen, palmen, bei einigen empfindlichen wie z. B kamille, kräuter und rosmarin, egal ob sie im Gartenboden wachsen oder in Töpfen, müssen wir mit unserem Pflanzenabdeckung für den Winter versehen werden. Größe: 1, 6 x 10m BxL.

Durch das wachstumsvlies entsteht bei guter Wachstumsförderung ein Reifevorsprung deiner Pflanzen. QualitÄt und witterungsbestÄndig - das richtige gartenvlies für deine pflanzen: reißfest und robustes material durch eine einheitliche grammatur 30 g/m². Berragendes wintervlies fÜr pflanzen! möchtest du im nächsten sommer noch freude an deinen pflanzen haben, frost, wildfraß, Wind, dann hol dir jetzt unser hochwertiges und dickes Winterschutzvlies Verfügbar in Verschiedene Größen und Farben und biete deinen Pflanzen den optimalen Winterschutz vor Austrocknung, regen, kälte, Schnee und Hagel.

Wasser, licht und luftdurchlässig - Widerstandsfähig: UV-stabilisiert für längere Haltbarkeit. Gasmis deutsche starke marke - das wollen wir bauen und das können wir nur gemeinsam schaffen. Farbe Weiß. Kübel- und gemüsepflanzen stehen nackt in der kälte und dem Wind. Was du bekommst: Pflanzenschutzvlies 30 g/m². Atmungsaktiv, gleicht es extremen Temperaturunterschieden aus. Das ist die zeit um deine pflanzen gut durch den winter zu bringen.
ZnačkaGASMIS #ad
VýrobceGASMIS #ad
Délka10
Šířka1.6

8. NOOR

#ad

NOOR Zimní ochranná rohož pro pokojové rostliny, z ovčí vlny 50 x 150 cm v přírodní bílé I 100% přírodní vlákno s tloušťkou cca 4 mm I ochrana proti mrazu pro rostliny

#ad
NOOR #ad - Noor: jako rodinný podnik s dlouholetou tradicí vám nabízíme nejlepší kvalitu za férovou cenu. Opakovaně použitelná: naše zimní ochranná rohož je odolná proti povětrnostním vlivům a je odolná proti plísním.

Vlněná tkanina je opakovaně použitelná a prodyšná, díky čemuž lze udržovat vlhkost. Bezpečný tvar: rohož se skládá ze 100% přírodního vlákna, neuvěřitelně měkká a mimořádně flexibilní. Etrný k životnímu prostředí: chraňte současně planetu: Tyto ochranné rohože jsou zcela recyklovatelným přírodním produktem. Tuto ochranu proti mrazu můžete použít pro rostliny v květináčích, je 4 mm silná, aniž byste zanechali velké mezery nechráněné.

Nechte se přesvědčit a profitujte z našich kompetencí a zkušeností. Termická izolace pro rostliny: naše 50 × 150 cm velká zimní ochranná rohož z čisté, plstěné ovčí vlny nabízí vašim rostlinám spolehlivou tepelnou izolaci.
ZnačkaNOOR #ad
VýrobceNOOR #ad
Délka1.5
Šířka0.5
Číslo dílu155002-1
Modelka155002-1

9. GardenFlora

#ad

Tloušťka 50 g/m² – vrchní gramáž pro zimní ochranu! Extrémně stabilní UV záření! Zimní rouno Ochrana proti mrazu Ochrana proti chladu pro, GardenFlora Zimní ochranná textilie 30 m x 1,6 m = 48 m²

#ad
GardenFlora #ad - Vysoká kvalita, lze ji použít pro mnoho let a odolné proti roztržení díky uniformní hmotnosti. Vodopropustná, prodyšná, průsvitná a odolná vůči UV záření velmi vysoká UV stabilizace. Ochrana před mrazem a nízkou teplotou. Zahřeje se za slunečního světla. Chrání před silným větrem, silným deštěm, suchým, silným deštěm, vermin a ptáky.
ZnačkaGardenFlora #ad
VýrobceGardenFlora #ad
Výška8.66
Délka15.75
Šířka11.81
Číslo díluWV50_30x1,6_SML

10. Bio Green

#ad

Béžový, 180 x 120 cm, Zimní ochranný pytel na pokojové rostliny Bio Green

#ad
Bio Green #ad - Ochrana před chladem, větrem, deštěm a vysycháním. Micro fleece – prodyšný. Praktický šněrování a zip. Odolná vůči uv záření a propouští světlo. Ochrana před výhonky a korunami.
ZnačkaBio Green #ad
VýrobceBio Green #ad
Výška2.83
Délka4.96
Hmotnost1.17
Šířka3.66
Číslo díluVSB 180-120
ModelkaVSB 180-120