Top 10 Tragbarer Wasserbehälter – Kanystry na vodu pro kempování a turistiku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. COOZMENT

#ad

Lebensmittelqualität, BPA-PVC-frei, Notfallstroage Militärgrün, für Getränke, multifunktionaler Wasserbehälter, COOZMENT Tragbare Wasserspeicherbehälter, Wasserkrug, PE-Wasserbehälter

#ad
COOZMENT #ad - Praktisches wasser-dosierdesign: der wasserkrug hat einen 10, und einen einzigartigen Wasserhahn auf der anderen Seite, 2 cm breiten Eimerauslauf für einfache Reinigung und Befüllung, um die Dosiergeschwindigkeit zu kontrollieren. Wasserkrug kann bequemer sein. Sie können den wasserhahn auch durch den versiegelten Deckel austauschen und ihn als Wasserspeicherträger verwenden.

Wenn sie es nicht für wasser und getränke verwenden möchten, aber auch für Getränke, Familienessen, können Sie es auch für Benzin verwenden. Multifunktional: der wasserbehälter ist neben der aufbewahrung von wasser für Outdoor-Camping, Bier und so weiter geeignet. Wenn sie den wasserspeicher reinigen, erreichen Sie den Wasserbehälter und reinigen ihn einfach mit einer Bürste. Hohe qualität und wiederverwendbar: der wasserkrug ist aus lebensmittelechtem PE-Material.

Leichte, kompakte, tragbare wasserkrug: der tragbare Wasserkrug hat ein platzsparendes Design und kann leicht verstaut werden. Der deckel der kanne besteht aus lebensmittelechtem PP, und es gibt Lebensmittelqualität Silikon Dichtung Schutz. Bpa-freies pvc, der geschmack von Wasser und Getränken wird überhaupt nicht beeinträchtigt. Die beiden tragegriffe sind auch bequem für Sie zu tragen. Leicht zu reinigen: der wasserbehälter enthält eine Reinigungsbürste und kann den Eimer leicht reinigen.
ZnačkaCOOZMENT #ad
VýrobceCOOZMENT #ad
Výška13
Délka14.4
Hmotnost1.88
Šířka5.9
Číslo dílucom-hw-94-05057

2. DOMETIC

#ad

DOMETIC Go Hydration Wasserkrug, 11 l Ash

#ad
DOMETIC #ad - Mehrere dosieroptionen integriert, einschließlich zwei Öffnungen für einfaches Befüllen, Dosieren und Reinigen. Hergestellt aus BPA-freiem, lebensmittelechtem LDPE. Zapfen und schnellverbindungsstück für Zubehörbefestigung im Lieferumfang enthalten. Volumenmaximierendes design – während viele Wasserbehälter 10 l enthalten, geht unsere auf 11. Bequeme, abnehmbare gewebte Tragegriffe, integrierte Kabelführungen.
ZnačkaDOMETIC #ad
VýrobceDOMETIC #ad
Číslo díluHYD-J11
ModelkaHYD-J11

3. plasteo

#ad

Plasteo® 4 x 10l kanystr na nápoje a vodu přírodní | bez BPA | bezpečný pro potraviny | vyrobeno v Německu | homologace OSN | přenosný | pro vnitřní i venkovní použití

#ad
plasteo #ad - Kompletně vyprázdnitelná, už žádné otravné zbytky. Se schválením osn. Rozsah dodávky: 4 kanystry 10 litrů přírodní bílé částečně průhledné. RozmĚry: výška: 304 mm | Šířka: 200 mm | hloubka: 233 mm materiál: polyetylen s vysokou hustotou hdpe | jmenovitý objem: 10 litrů | pole na etiketu oboustranně 180 x 155 mm | vnitřní průměr vylévacího otvoru: 34, 5 mm.

100% recyklovatelné. Nouzové vybavení pro případ katastrof navržené Spolkovým úřadem pro ochranu obyvatelstva a pomoc při katastrofách BBK. Nádoba na nápoje pro pitnou vodu, outdoor, domácnost, nápoje. Absolutně vzduchotěsné a vodotěsné. Dný jednorázový kanystr.

Pro zásobování čerstvou pitnou vodou. Absolutně robustní a s dlouhou životností. Vlastnosti: vhodné pro potraviny pachově a chuťově neutrální. Kvalita "vyrobeno v německu". Vhodné také pro louhy, sklep, festivaly, víno, na cesty v autě, mošt, stavbu, dílnu, pikniky, oleje nebo kyseliny.4 šroubovací uzávěry din45 s těsnicí vložkou a originálním kroužkem. Bez bisfenolu a bpa.
Značkaplasteo #ad
Výrobceplasteo #ad
Výška9.06
Délka7.48
Hmotnost4.41
Šířka12.2
Číslo díluSB40

4. plasteo

#ad

Plasteo® 3dílná sada: 30 litrů nápojů a kanystru na pitnou vodu, nádržka na vodu, přírodní s 1 kohoutkem a 3 šroubovacími víčky | vhodné pro potraviny | přenosný | pro vnitřní i venkovní použití | bez

#ad
plasteo #ad - Kompletně vyprázdnitelná, už žádné otravné zbytky. Dný jednorázový kanystr. 100% recyklovatelné. Rozměry: výška: 40 cm | Šířka: 29 cm | hloubka: 38 cm | hmotnost: 1. Absolutně vzduchotěsné a vodotěsné. Stohovatelné a vhodné na palety.

Rozsah dodávky: 3 kanystry 30 litrů přírodní bílé částečně průhledné. Se schválením OSN. Kvalita "vyrobeno v německu". Nádoba na nápoje pro pitnou vodu, jídelnu a spíž, nápoje. 3 šroubovací uzávěry din 61 s těsnicí vložkou a originálním kroužkem + 1 kohoutek DIN 61. Jako skladovací kanystr pro kempování, domácnost, turistiku atd. Vhodné také pro louhy, mošt, dílnu, zahradu, pikniky, šťávy, sklep, na cesty v autě, stavbu, festivaly, outdoor, víno, oleje nebo kyseliny.

S výtokovým kohoutkem pro snadné vylévání. 150 g | plnicí otvor vnitřní Ø: 48, 5 mm din 61 | materiál: polyetylen s vysokou hustotou HDPE | Jmenovitý objem: 30 litrů | efektivní objem: 34 litrů | 2x pole na etikety: 170 mm x 230 mm. Vlastnosti: vhodné pro potraviny pachově a chuťově neutrální. Bez bisfenolu A BPA.
Značkaplasteo #ad
Výrobceplasteo #ad
Výška16.93
Délka11.42
Hmotnost7.94
Šířka14.17
Číslo dílu3x22001+1x22010

5. Weber/Seitz

#ad

2 x 10l kanystr na vodu vhodný pro potraviny

#ad
Weber/Seitz #ad - Možnost skládání na sebe. Plnicí stupnice. Chuťově neutrální. Bez zápachu. Vhodný pro potraviny.
ZnačkaWeber/Seitz #ad
VýrobceWeber/Seitz #ad

6. Männerladen

#ad

Männerladen Sada 3 × 30 litrů kanystr na nápoje přírodní s 1 vypouštěcím kohoutem a 3 víkem | prémiová kvalita DIN 61 | bezpečný pro potraviny přenosný kohoutek pro vnitřní i venkovní použití

#ad
Männerladen #ad - Vyrobeno v Německu. 3x 30l kanystr + 1 vypouštěcí kohout + 3 poklice DIN 61. Rozměry: Šířka: 29 cm - výška: 40 cm - hloubka: 38 cm. Vhodné pro potraviny – absolutně vzduchotěsné a vodotěsné. Materiál: plast hd-PE se schválením.
ZnačkaMännerladen #ad
VýrobcePetri #ad

7. Scepter

#ad

Für Camping und Notfallaufbewahrung, Lebensmittelqualität, Grün, BPA-frei, 2,5 Gallonen, Scepter Wasserbehälter

#ad
Scepter #ad - Scepter qualität – seit über 70 jahren vom vorderrasen bis zur Frontlinie haben sich Scepter Produkte als robust, zuverlässig und Synonym für tragbare Kraftstoff- und Wasserbehälter erwiesen.

Maße der wasserkanne: 34, 8 cm l x 17, 5 cm B x 29, 5 cm H.5-gallonen-wasserbehälter ist ideal für Camping, Notfallmanagement und Off-Road-Abenteuer. Tragbarer wasserbehälter – leicht, einfach zu transportieren, Wohnmobil, tragbar 2. Bpa-freie konstruktion – hergestellt aus lebensmittelechtem Material, die BPA-freie Konstruktion fügt dem Wasser keinen Geschmack, Geruch oder Chemikalien hinzu. Stoßfestes design – entworfen und produziert nach militärischen Spezifikationen, diese schlagfeste Wasserflasche ist robust, zuverlässig und langlebig.
ZnačkaScepter #ad
VýrobceScepter Manufacturing LLC #ad
Výška11.75
Délka13.5
Šířka6.75
Číslo dílu05585
Modelka05585

8. plasteo

#ad

Plasteo® 60l kanystr na vodu na nápoje modrý se šroubovacím víčkem + kohoutek DIN 71 | bezpečný pro potraviny | bez BPA | přenosný se 3 držadly | pro vnitřní i venkovní použití | Made in Germany

#ad
plasteo #ad - Rozměry: výška: cca 65, 0 cm. S přídavným 3. Rozsah dodávky: 1 kanystr 60 litrů modro-bílý částečně průhledný. Stohovatelné a vhodné na palety. Hloubka: cca 40, 0 cm. Bezpečné balení pro děti DIN EN 28317.

1 šroubovací uzávěr din 71 s těsnicí vložkou a originálním kroužkem. Vlastnosti: vhodné pro potraviny pachově a chuťově neutrální. Vhodné také pro louhy, outdoor, víno, dílnu, sklep, zahradu, jídelnu a spíž, mošt, na cesty v autě, oleje nebo kyseliny. Bez bisfenolu A BPA. Rukojeť vzadu uprostřed, ideální pro naklápění a vyprazdňování. Kvalita "vyrobeno v německu". Ka: cca 35, 5 mm din 71 | jmenovitý objem: 60 litrů | Hmotnost: 2 900 g | 2x pole na etikety.

Nádoba na nápoje pro pitnou vodu, pikniky, šťávy, domácnost, stavbu, festivaly, nápoje. Absolutně vzduchotěsné a vodotěsné. Dný jednorázový kanystr. Plnicí otvor Ø: 57, 0 cm. Kompletně vyprázdnitelná, už žádné otravné zbytky. Vybaveno dvěma bočními úchyty, díky tomu dobrá přepravitelnost 2 osobami.
Značkaplasteo #ad
VýrobceWilai GmbH #ad
Výška25.59
Délka13.78
Hmotnost3
Šířka15.75
Číslo dílu22047 + 22045

9. YAVO-EU

#ad

Rybaření, černý na kempování, cestování, turistiku, YAVO-EU Skládací skládací kbelík, zahradu černá, skládací kbelík 12 l pro outdoorové aktivity

#ad
YAVO-EU #ad - Dlouhá životnost. 4. Kbelík je plochý a kompaktní, zůstává stabilní bez podpory, pokud se nepoužívá. Nikdy neunikající voda. Vysoce kvalitní materiály: kbelík se skládá z vysoce kvalitní pvc plachty, bezpečná, která je trvanlivá, dvouvrstvé sešité, netoxická a profesionálně vodotěsná.

Zké a hranaté, silné, robustní a s dlouhou životností. Jednou rozložený, i když je prázdný. 5. Ochrana nákupu: naše skládací kbelíky mají vynikající kvalitu. Pojme až 12 litrů a má velikost 25 x 24 cm. 2. Snadno se čistí. Multifunkční: cestovní skládací kbelík je vynikající, užívat si života, chladič, dětské hračky, prostor na nářadí, písečná pláž, zahradnické práce, můžete si kempování, rybaření, péči o auto, koš na ovoce a zeleninu, piknik, kempování, čištění, užívat pohodlí.

Přenosný a s dlouhou životností: kbelík lze snadno složit, když se nepoužívá. 1. 3. Je velmi pohodlné na nošení a je vyrobeno z kvalitních materiálů. Pokud se vám tento produkt nelíbí, kontaktujte nás a my ho buď nahradíme nebo vám vrátíme peníze.
ZnačkaYAVO-EU #ad
VýrobceYAVO-EU #ad
Výška10.24
Délka4.33
Hmotnost0.4
Šířka1.38

10. Tacticai

#ad

Sport & Notfall-Aufbewahrung, Tacticai Premium Robuste Militär-Wasserkanne, Survival, Desert Sand, 5 Liter – BPA-frei – für Camping

#ad
Tacticai #ad - Robustes, hochwertiges design - entworfen und hergestellt in den USA nach militärischen Spezifikationen, ist dieses Wasser robust, zuverlässig und langlebig. Bpa-freie konstruktion – aus lebensmittelechtem Material, die BPA-freie Konstruktion wird dem Wasser keinen Geschmack, Geruch oder Chemikalien hinzufügen. Tragbarer wasserbehälter: leicht, einfach zu transportieren, Sport, tragbarer 5-Liter-Wasserbehälter ist ideal für Camping, Notfallmanagement und Outdoor-Abenteuer.
ZnačkaTacticai #ad
VýrobceTacticai #ad
Výška7
Délka19
Šířka13.5
Číslo dílutac100296