Top 10 Motorikwürfel Groß – Počitadla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hape

#ad

Multifunkční hrací kostka | naučná hračka ze dřeva pro malé děti, motorická hračka od 1 roku, pětistranná kostka pro aktivity, Hape Motorická kostka "Malá zvířata" ze dřeva

#ad
Hape #ad - Podpora jemné motoriky: tato výuková hračka pro malé děti nabízí rozmanitou zábavu při hraní a podporuje motorický rozvoj, logické myšlení a vytrvalost. Hrací centrum: s pětistrannou hrací kostkou je třídění a objevování hračkou; je opravdovým potěšením pozorovat děti při hraní s motorovou smyčkou, při posouvání barevných zvířecích hlav, na třídiči tvarů, na otočném talíři a při klepání na dřevěné kuličky. Dlouhá životnost: vyrobeno z robustního dřeva, materiály vhodné pro děti a barvy na vodní bázi.
ZnačkaHape #ad
VýrobceHAPE INTERNATIONAL (NINGBO) LTD. #ad
Výška19.69
Délka13.78
Hmotnost2.47
Šířka13.78
Číslo díluE1810
ModelkaE1810
ZárukaŽádná záruka výrobce

2. Battat

#ad

Holzspielzeug Baby Spielzeug ab 1 Jahr, Bauernhof mit Tieren, Motorikspielzeug Activity Center mit Motorikschleife, Battat Großer Motorikwürfel

#ad
Battat #ad - 34 x 30 x 45 cm groß. Ein pädagogisch wertvolles Geschenk für Babys, Mädchen und Jungen zur Geburt, Geburtstag und mehr. Kann die die hand-augen-koordination und das fantasievolle Spielen fördern. Eltern lieben uns: battat ist ein Familienunternehmen, das 1897 gegründet wurde.

Ideal für das eigene Kinderzimmer, Wartezimmer, Kindergarten und mehr. Das holz ist an den Ecken abgerundet für sicheres Spielen. Auf dem würfel obendrauf stehen bäume, sowie unterschiedliche, eine Brücke und ein Häuschen, bunte Perlenschleifen und Bauernhoftiere und Traktor zum hin- und herschieben. Das kinderspielzeug ist ca.

Ein klassiker: der motorikwürfel aus holz bietet türchen zum Öffnen und Entdecken, die man durch einen Zick-Zack Weg führen kann und Holzquadrate zum Umdrehen, Tiere auf Holzstangen zum Drehen, Knöpfe mit Tiermotiven, hinter denen sich noch mehr Tiere verstecken!. Wunderschön verarbeitet aus stabilem holz mit robuster Konstruktion und kräftigen Farben. Empfohlen für Kinder ab 1 Jahr.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceBranford LTD #ad
Výška17.72
Délka13.4
Hmotnost13.24
Šířka11.81
Číslo díluBT4599C1Z
ModelkaBT4599C1Z
Zárukaunzutreffend

3. Green series

#ad

Green series Motorická kostka | motorická hračka od 1 roku – moderní Activity Center Baby | motorická kostka dřevo | Kostka aktivity Baby se zásuvnou hrou a smyčkou pro motoriku | motorická kostka

#ad
Green series #ad - Dítě bude dlouho zaneprázdněno hraním. Společná zábava s dítětem– tolik různých her, včetně člověka, nezlob se, třídiče nebo počítadlo umožňují dospělým a dětem hrát si společně. Dlouhá životnost a estetický design.

Dítě se učí tvarování, rozvíjí motorické dovednosti a zároveň si s tím užije spoustu Jedna ze stěn kostek je u dětí velmi oblíbená, jedná se o velmi oblíbený třídič. Dlouhá životnost a velmi dobré zpracování – velký dřevěný blok z překližky s velkým důrazem na detail. Velká kostka 8 v 1 – centrum aktivity miminka– vzdělání a zábava – barevná kostka je kombinací učení a zábavy v jednom.

Má certifikát CE. Kinderplay green series wooden dřevěná hračka - motorické kostky! Bezpečné pro děti– hračky ze série green nemají ostré hrany. Kostka je vhodná pro děti od 18 měsíců. To jsou skvělé společné momenty! . 8 her– bludiště, otočný stůl s čísly, nezlob se, posuvné prvky, třídič, hodiny – tolik her, počítadlo, barevná ozubená kola, takže se určitě nebudete nudit.
ZnačkaGreen series #ad
VýrobceKinderplay #ad
Výška14.57
Délka9.84
Šířka9.84
Číslo díluGS1105
ModelkaGS1105

4. WOODMAM

#ad

WOODMAM Motorická kostka hospodářská zvířata Kostka na aktivity ze dřeva Vzdělávací hračka pro malé děti Baby 9 v 1 Montessori hračka se stohovacím a třídícím prknem pro malé děti od 18 měsíců

#ad
WOODMAM #ad - A neohrabané tvarovací bloky jsou pro malé ruce snadno uchopitelné a zabraňují nebezpečí udušení. Sklopte víko, 4 palců a hmotnost 7, 9 lb. 4 x 14, což zabraňuje příliš snadnému převrácení, do kterého lze uložit veškeré příslušenství. VÍce hr, počítadlo, otáčení a učení farmy, hodiny zÁbavy : tato dřevěná kostka nabízí 9 podmanivých her v jedné – tvarovací hra, práce na farmě, perlové bludiště, otáčení ozubených kol, farma peek-a-boo, cik-cak stezky, magnetu.

Vysoká kvalita, která zaručuje dlouhou životnost. Bavte své dítě celé hodiny tímto všestranným společníkem na hraní. Nejedovaté vodní barvy, hladké povrchy bez otřepů, bezpečnost se děje: Kostka aktivity je vyrobena z masivního dřeva s robustní strukturou, zaoblené hrany a vynikající řemeslné umění chrání citlivou pokožku. První hračka: kostka s motivem farmy je klasická montessori hračka pro vývoj v raném dětství, rozpoznávat barvy a tvary a rozvíjet koordinaci ruka-oko a jemnou motoriku.

Posilujte své pouto se svým dítětem a oživte jeho vášeň pro učení. Prozkoumáním života na farmě zjistí, díky níž se děti učí čísla a počítat, která zvířata žijí na farmě a jakou práci je třeba na farmě vykonat. Tato hravá a přesto poučná kostka je perfektním dárkem pro první učení pro vaše dítě. Stabilní úložný box: hračka s kostkami má slušnou velikost 13, takže si nemusíte dělat starosti, můžete z něj udělat hračku na farmě nebo úložný box, že se převrátí a nezpůsobí vašemu malému nebezpečí.
ZnačkaWOODMAM #ad
VýrobceShenZhen Wisewood Culture Development Co., Ltd. #ad
Výška10
Délka15
Šířka13
Číslo díluAC22
ModelkaAC22
Záruka1 rok

5. B. toys

#ad

B. toys Velká motorická kostka, dřevěná hračka pro miminka od 1 roku, motorická hračka Centrum aktivity s motorovou smyčkou se zvířaty v zoo

#ad
B. toys #ad - Každá strana hrací kostky má jiné hry: děti mohou otevírat dveře, otáčet tyčemi, objevovat zvířata a posouvat dřevěné korálky kolem. Rozměry: 34 x 30 x 45 cm dxŠxv. Je to perfektní hračka na podporu včasného učení a kognitivního vývoje.

Všechny děti milují zoo, s touto dřevěnou hračkou se malé děti zabývají zvířaty v zoo. Děti se mohou divit na různé barvy a tvary, hravě rozvíjet a procvičovat koordinaci rukou a očí a jemné motorické dovednosti. Dětská hračka se doporučuje pro děti a miminka od 12 měsíců. Rodiče nás milují: battat je rodinný podnik založený v roce 1897.

Veselá, zvládnout parkouru s máslem, učit se písmena, pestrá kostka na aktivity ze dřeva nabízí 5 stran zábavy při učení a objevování. Ideální pro vlastní dětský pokoj, čekárnu, školku a další. Vzdělávací cenný dárek pro miminka, dívky a chlapce k narození, narozeninám a dalším. Velká motorická kostka je z kvalitního dřeva.
ZnačkaB. toys #ad
VýrobceB. Toys #ad
Výška17.72
Délka13.4
Hmotnost15
Šířka11.81
Číslo díluBX1004Z
Zárukažádná záruka, pouze zákonná záruka

6. Jojoin

#ad

Motorická hračka od 1 roku – Kostka aktivity Montessori Baby hračka – motorická smyčka dětská hračka třídicí hra dřevěná hračka naučná hračka pro děti 2, 4 roky, 3, Jojoin Motorická kostka

#ad
Jojoin #ad - Geniální strukturální design, tak velká jako fotbal, snadno se skladuje– Kostka aktivity je malá, horní a spodní strana kostky aktivity jsou oddělené a lze je hrát nezávisle na sobě. Ada herních metod, přiřazení tvaru, bludiště hmyzu, takže děti mohou ve hře prozkoumávat, přiřazení zvířat, počítadlo a skicák, zažívat a objevovat.

Motorická kostka je také úložný box, takže můžete své hračky umístit do Activity Cube bez obav o skladování. Byla vyvinuta na podporu jemné motoriky, rozpoznávání barev a počítání čísel během hry. Povrch je vyroben z ekologické a netoxické barvy na bázi vody s jasnými barvami a dobrým leskem. Kromě toho mají zvířata velký tvar, která je velmi vhodná pro děti, takže je vaše dítě nemůže vzít do úst. Při učení hry – multifunkční kostka je výuková hračka.

Perfektní dárek pro vaše dítě– kostka aktivity vyřeší vaše problémy při darování. Jedna hračka, že když obdržíte tento dárek, které vaše děti jistě chvíli pobaví. Kostka aktivity 6 v 1 ze dřeva tato víceúčelová sada na hraní obsahuje 6 her v jednom: perlový bludiště, aby vyhovovala různým potřebám dětí, hodiny na učení. Lehká a přenosná, velmi pohodlné nošení a přepravování a lze ji vzít s sebou na cesty. Věřím, budete mít na tváři zářivý úsměv.
ZnačkaJojoin #ad
VýrobceSONGMAN #ad
Výška7.09
Délka7.09
Šířka7.09
Číslo díluHW00713
ModelkaHW00713

7. Aelbsty

#ad

Motorická hračka pro děti a miminka 1 2 3 4 roky, naučná hračka senzorická hračka od 1 roku, Aelbsty Motorická kostka 12 v 1, Montessori hračka, kostka aktivity ze dřeva s centrem aktivit

#ad
Aelbsty #ad - Multifunkční motorické kostky 12 v 1: tato dřevěná kostka má celou řadu vzdělávacích her, přizpůsobení tvarů atd. Perfektní pedagogická výuková hračka: tato senzorická hračka od 1 roku využívá celou řadu chytře koncipovaných miniher, aby se děti učily hravě a podporovaly koordinaci ruka-oko, rozpoznávání barev a tvarů a schopnost nezávislého myšlení.

Funkce uložení: tato motorická hračka 1 rok disponuje také funkcí uložení. Dobře zpracované: tato aktivní kostka pro miminka je vyrobena z kvalitního přírodního dřeva, které je robustní a má dlouhou životnost. Dítě může uschovat doplňky nebo jiné malé hračky, aby podpořilo povědomí o uložení dítěte.

Rodiče to mohou svým dětem bez obav dát. Pestré hry stačí k tomu, trajekty, počítadlo, včetně: rybaření, aby vzbudily zájem vašeho dítěte o hraní a vaše dítě více radosti. Povrch je hladký a bez otřepů, potisk je světlý a bez zápachu. Výběr dárku s překvapením pro vaše dítě: jedná se o multifunkční dřevěnou hračku téma dinosaurů, která integruje hraní a učení a hodí se jako novoroční a narozeninový dárek pro miminka.
ZnačkaAelbsty #ad
VýrobceAelbsty #ad
Výška13.78
Délka11.02
Hmotnost4.74
Šířka11.02
Číslo dílu0101020119
ModelkaMO-BA03
Záruka6 měsíců

8. Battat

#ad

B. Toys 7 in 1 Großer Motorikwürfel, Autos und mehr, Motorikspielzeug Activity Center mit Motorikschleife im Stadtmotiv mit Eisenbahn, Holzspielzeug Baby Spielzeug ab 1 Jahr

#ad
Battat #ad - Ein pädagogisch wertvolles Geschenk für Babys, Geburtstag und mehr. Der lustige, bunte aktivitätswürfel curiocity aus holz bietet 7-seitigen Spaß: Lerne Formen, buchstaben und zahlen, während die Kinder das Perlenlabyrinth, die Stadtstraßen und die Eisenbahn erkunden.

Auf 7 seiten befinden sich drehende zahnräder, versteckte Türen, eine bunte Uhr und vieles mehr! Entwicklungsfördernde vorteile: Verbessert die Feinmotorik und fördert das fantasievolle Spiel mit einem aufregenden Stadtmotiv. Maße: 55 x 48 x 49 cm lxbxh. Eltern lieben uns: battat ist ein familienunternehmen, Mädchen und Jungen zur Geburt, das 1897 gegründet wurde. Das kinderspielzeug wird für Kinder und Babys ab 12 Monaten empfohlen.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceBranford Ltd. #ad
Výška19.29
Délka21.65
Šířka18.7
Číslo díluBT2748C1Z
ModelkaBT2748C1Z
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

9. Nukdey

#ad

Pedagogická hračka, hračka pro děti, malé dítě, bludiště, multifunkční perly, dárek pro chlapce a dívky, dřevo, dinosaurus svět, Motorická kostka, dřevěná kostka, kostka aktivity, hračka, 11 v 1

#ad
Nukdey #ad - 11 jedinečných stran s různými funkcemi, které vašemu dítěti pomohou vidět tvary, barvy a další, zatímco rozvíjí jemnou motoriku a podporu koordinace ruka-oko, je to nejlepší dárek pro chlapce a dívky k růstu. A zjistíte, že vaše dítě může pomalu používat různé díly. Centrum aktivity 11 v 1: k dispozici je 11 stran napínavých aktivit, posuvné vložky, větrný mlýn, mezi které patří: perlový bludiště, létající šachy, třídič tvarů zvířat, ozubené kolo, puzzle dinosaurů, řízení auta, detekční hodiny, počítací korálky a otočný kotouč pro rozpoznávání čísel.

Promyšlené řemeslné umění a robustní konstrukce z něj činí preferovanou volbu pro všechny věkové skupiny. Pojďme růst s milými chlapci a dívkami! bezpečné pro vaše děti: tato motorická kostka přijímá barvu na vodní bázi s netoxickým a nedráždivým zápachem, kostka pro aktivity je navržena tak, který je bezpečný a zdravý pro děti, každý roh má jemně leštěný a zaoblený design, aby bezpečně obohatila schopnosti dětí.

Pokud máte jakékoliv pochybnosti, vhodné pro děti od 1 do 6 let. Perfektní dárek: velikost výrobku: 28 * 28 * 38 cm, je tato kostka pro aktivity správnou volbou. Velká hračka: toto centrum aktivity může upoutat pozornost dětí. Pokud hledáte dárek k narozeninám nebo dovolené, který je poučný i zábavný, pošlete nám prosím e-mail a my Vám poskytneme uspokojivé řešení do 24 hodin. Trvanlivá a dobře zpracovaná motorická kostka: tato dřevěná kostka pro aktivity je vyrobena ze dřeva o velikosti 38 x 28 cm a má silnou a solidní strukturu.
ZnačkaNukdey #ad
VýrobceNukdey #ad

10. Small Foot

#ad

Vícebarevná, small foot Motorická kostka XL Move it z FSC 100% certifikovaného dřeva, motorická hra na sedmi hracích plochách, 11051

#ad
Small Foot #ad - Fsc 100 procent: tento produkt je vyroben kompletně ze dřeva z lesů certifikovaných FSC. Pro děti od 12 měsíců. Multifunkční zábava ze hry s robustní motorickou mašlí v roztomilém designu na odnímatelném víku. Rozsáhlý svět motoriky s výklopnými dřevěnými tabulemi ve stylu poznámky, vyhledávací hrou s ježkem, hodinami ročního období, beruškou a ptákem, hrou kol s ozubenými koly a labyrintem. Dětská hračka ze dřeva se sedmi hracími plochami pro trénink porozumění číslům, logiky a jemné a hrubé motoriky.
ZnačkaSmall Foot #ad
Výrobcesmall foot #ad
Výška18.9
Délka18.11
Hmotnost0.22
Šířka15.75
Číslo dílu11051
Modelka11051
Záruka0