Top 10 Meross Smart Thermostat – Domácí programovatelné termostaty

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Homematic IP

#ad

Google Assistant, digitální termostat, 156669A0,, Alexa, radiátor/podlahové topení s aplikací, měření teploty, Homematic IP Nástěnný termostat Smart Home se senzorem vlhkosti vzduchu, úspora energie

#ad
Homematic IP #ad - Měří požadovanou a skutečnou teplotu a vlhkost vzduchu. Asově řízená regulace teploty v místnosti pomocí termostatů Homematic IP na radiátory, faktorů podlahového vytápění nebo spínacích zásuvek.

Pohodlná montáž pomocí oboustranné lepicí pásky, pomocí šroubů a hmoždinek nebo přímo na krabici pod omítku. Přes echo ve spojení s Homematic IP Access Point. Má osvětlený displej a díky rádiové komunikaci je volně umístěn v místnosti. Jednoduchá integrace do stávajících sérií spínačů předních výrobců: Berker, Merten, GIRA, JUNG a ELSO.

Komfortní hlasové ovládání s alexou, např. Provoz vyžaduje připojení k některému z následujících řešení: homematic ip access point s bezplatnou aplikací pro smartphone a bezplatnou cloudovou službou; centrální CCU3 s lokálním ovládacím rozhraním WebUI není kompatibilní s centrálou CCU2; partnerská řešení třetích stran.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška0.98
Délka3.39
Hmotnost0.22
Šířka3.39
Číslo díluHmIP-WTH-1
ModelkaHmIP-WTH-1
ZárukaDva roky záruka od data nákupu prostřednictvím prodejce Amazon.

2. Homematic IP

#ad

Homematic IP Smart Home Access Point + termostat na radiátory – základní, úspora, digitální ovládání jednotlivých místností pro vytápění přes aplikaci, jednoduchá instalace, Alexa a Google Assistant

#ad
Homematic IP #ad - S termostatem na radiátory – basic můžete ušetřit až 33 % nákladů na topení – díky individuálním teplotním průběhům s až 13 změnami za den ve třech nastavitelných topných profilech a v kombinaci s detekcí na okně a dveřích. Samostatný provoz push to pair umožňuje přímé nasvícení až osmi okenních a dveřních kontaktů Homematic IP HmIP-SWDM a přímé ovládání na přístroji.

Nastavení a ovládání termostatu prostřednictvím bezplatné aplikace pro chytré telefony a bezplatné cloudové služby vyžaduje připojení k Homematic IP Access Point; tento produkt již není kompatibilní s centrálou CCU2. Okamžitě použitelný díky přednastavenému topnému profilu, který lze v případě potřeby manuálně nastavit individuální teplotní cykly s až 13 změnami za den. Centrální prvek pro nastavení a ovládání Homematic IP Smart Homes přes bezplatnou aplikaci.

Obzvláště jednoduché nastavení a manipulace s intuitivním vedením uživatele. Bezpečné umístění serveru v německu a není nutná registrace nebo vytvoření uživatelského účtu. Bezplatná aplikace a používání cloudu bez dodatečných nákladů. Ifrovaná komunikace umožňuje bezpečný přístup k systému – i na cestách. Několika pohyby nahrazuje běžné termostaty na radiátory – není nutný zásah do topného systému nebo vypouštění vody.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceHomematic IP #ad

3. tado°

#ad

Rádiový teplotní snímač tado° – doplněk s WiFi pro chytré termostaty topných těles – digitální měření teploty v místnosti pro optimální řízení radiátoru prostřednictvím aplikace – jednoduchá instalace – šetření nákladů na topení

#ad
tado° #ad - Chytrý plán topení: v aplikaci můžete vytvářet inteligentní časové plány a sami určit, jaký prostor se má kdy vytápět – inteligentní termostat na topná tělesa se o to postará. Jednoduchá instalace. Bezdrátově: snímač funguje rádiově, lze jej používat bezdrátově a komunikuje s vašimi inteligentními termostaty tado° přes WLAN.

Mobilní senzor můžete umístit bez vrtání na stěnu nebo na jakýkoliv jiný povrch nebo postavit pomocí dodaného podstavce. Přesné měření: na rozdíl od termostatů, které se nacházejí přímo na topném tělese, měří flexibilní čidlo skutečnou teplotu v místnosti a nastaví váš termostat přesně podle vašeho přání. Ovládání pomocí aplikace odkudkoli: ovládejte svá topná tělesa a snižte spotřebu energie zcela jednoduše odkudkoli pomocí služeb Alexa, Siri nebo Google Assistant český jazyk nelze zaručit.

Praktické rozšíření: chytré teplotní čidlo funguje pro inteligentní ovládání topení pouze ve spojení se startovací sadou Tado°, která je k dostání zvlášť V2, V3, V3+. Pohodlné vytápění: praktický rádiový snímač teploty řídí jeden nebo více chytrých termostatů na topná tělesa ve stejné místnosti tak, aby ve vašem domě zavládla optimální teplota.
Značkatado° #ad
Výrobcetado #ad
Výška0.71
Délka4.09
Hmotnost0.3
Šířka4.09
Číslo dílu4260328611708
Modelka104078
ZárukaEnergy Savings Guarantee.

4. tado°

#ad

Siri a Google Assistant pro vytápění a digitální ovládání jednotlivých místností přes aplikaci – snadná instalace –, tado° Chytrý termostat na radiátory – přídavný WiFi produkt kompatibilní s Alexou

#ad
tado° #ad - Přesné řízení teploty: díky dodatečným inteligentním topným termostatům maximalizujete své pohodlí, ušetříte ještě více energie a budete mít vždy přehled o své celkové spotřebě energie. Internetového můstku pro digitální ovládání topení. Pohodlné ovládání: s inteligentními termostaty na topení můžete zcela jednoduše přistupovat k vašemu topení na cestách a podle potřeby jej nastavit nahoru nebo dolů.

Chytré vytápění: chytrý termostat na radiátory se hodí k rozšíření vašeho digitálního ovládání topení do dalších místností a pro nezávislé ovládání jednotlivých místností. Jedna pro všechny: s praktickou aplikací tado° můžete digitálně ovládat všechna topná tělesa, která jsou vybavena chytrým termostatem, a například na cestě domů včas nastavit.

Praktické rozšíření: přídavná sada funguje pouze ve spojení se startovacím sadou tado° V2, V3, V3+ vč. Chytrá sada: v sadě je obsažen chytrý bezdrátový termostat pro rozšíření vašeho digitálního ovládání topení na dodatečný prostor, který můžete následně nezávisle ovládat pomocí aplikace. Vysoká kompatibilita: praktická sada termostatů obsahuje různé adaptéry a lze ji vertikálně i horizontálně připevnit na téměř všechny radiátory s termostatickými ventily topných těles.
Značkatado° #ad
Výrobcetado #ad
Hmotnost0.71
Číslo díluV3P-SRT01-TC-ML-00
ModelkaV3P-SRT01-TC-ML-00
ZárukaEnergy Savings Guarantee.

5. Bticino

#ad

Bticino Intelligentes WLAN-Thermostat Smarther2 mit Netatmo SXW8002, Weiß, Einbau

#ad
Bticino #ad - Erwärmt ihr zuhause schnell und schnell dank der Boost-Funktion. Nicht geeignet für Zentralheizungen ohne Ventile. Steuerung mit manueller steuerung, Sprachassistent Alexa, google home oder apple homekit oder App Home + Control, d.

H. Version 2. 0 des exklusiven angeschlossenen Thermostats von Bticino. Farbe: weiß. Dank des integrierten wlaNs wird es über Smartphone verbunden und verwaltbar, auch aus der Ferne. Typ: unterputz, in der Wand. Kompatibel mit selbstständigen und zentralen Heizungsanlagen mit Thermoventilen. Die einzige app, in der alle angeschlossenen Geräte von Bticino aus der Serie "with Netatmo" konfiguriert werden können.
ZnačkaBticino #ad
VýrobceBticino #ad
Výška1.73
Délka4.96
Šířka3.43
Číslo díluSXW8002
ModelkaSXW8002
Záruka2 jahre.

6. Homematic IP

#ad

Pro značkové spínače, 150628A0, Homematic IP nástěnný termostat se spínacím výstupem

#ad
Homematic IP #ad - Měření a zobrazení cílové a skutečné teploty a vlhkosti vzduchu na velkém osvětleném displeji. Individuální ovládání servopohonů 230 v pro podlahové vytápění pomocí reléového výstupu podle definovaných topných profilů.

Jednotlivé teplotní profily s až 13 změnami za den ve 3 nebo 6 nastavitelných topných profilech 3x topení / 3x chlazení. Pro provoz je vyžadováno jedno z následujících řešení: samostatný bez přístupového bodu nebo řídicího centra v kombinaci s ovladačem podlahového vytápění; konfigurace přímo na nástěnném termostatu; Homematický přístupový bod IP s bezplatnou aplikací pro smartphony a bezplatnou cloudovou službou; Centrální CCU2 / CCU3 s lokálním uživatelským rozhraním WebUI; Partnerská řešení od poskytovatelů třetích stran.

Umožňuje jednoduché rozšíření konvenčního ovládání podlahového vytápění pro inteligentně řízenou regulaci klimatu v místnosti pomocí smartphonu výměnou stávajícího nástěnného termostatu.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 #ad
Výška3.39
Délka2.13
Hmotnost0.3
Šířka3.39
Číslo dílu150628A0
ModelkaHmIP-BWTH
ZárukaZwei jahre gewährleistung ab kaufdatum.

7. Grohe

#ad

Chrom, 29126000, GROHE Grohtherm SmartControl – sprchový a sprchový systém – termostat 3 uzavírací ventily, ultra plochý design, nástěnná rozeta z kovu, hranatá

#ad
Grohe #ad - Ultra plochý design pro více místa ve sprše a téměř nekonečné možnosti uspořádání. Nástěnná rozeta z kovu s grohe quickfix se skrytým těsněním rozet a dříku, skryté upevnění, dodatečně nastavitelná ± 6°.

Podrobné záruční podmínky naleznete v části další technické informace na této stránce, klikněte prosím na 5letou záruku výrobce. Záruka výrobce: 5 let při prodeji a zaslání přes amazon. Rozsah dodávky: termostat grohe grohtherm smartcontrol, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, návod k péči Rapido SmartBox 356000 není součástí dodávky a musí se objednat samostatně. Smartcontrol: zapnutí/vypnutí stisknutím tlačítka a ovládání hlasitosti otáčením vyměnitelnými symboly. Při prodeji a zasílání třetí stranou platí údaje příslušného prodejce.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGrohe #ad
Výška5.79
Délka7.09
Hmotnost2.26
Šířka13.58
Číslo dílu29126000
Modelka29126000
ZárukaZáruka výrobce: 5 let při prodeji a odeslání přes amazon. Při prodeji a zaslání třetí stranou platí údaje příslušného prodejce.

8. Homematic IP

#ad

153412A3, digitální termostat topení, úspora energie, Google Assistant, snadná instalace, ovládání přes aplikaci, Homematic IP Termostat na radiátory Smart Home – základní, Alexa

#ad
Homematic IP #ad - Několika pohyby nahrazuje běžné termostaty na radiátory – není nutný zásah do topného systému nebo vypouštění vody. Nastavení a ovládání termostatu prostřednictvím bezplatné aplikace pro chytré telefony a bezplatné cloudové služby vyžaduje připojení k Homematic IP Access Point; tento produkt již není kompatibilní s centrálou CCU2.

S termostatem na radiátory – basic můžete ušetřit až 33 % nákladů na topení – díky individuálním teplotním průběhům s až 13 změnami za den ve třech nastavitelných topných profilech a v kombinaci s detekcí na okně a dveřích.

Samostatný provoz push to pair umožňuje přímé nasvícení až osmi okenních a dveřních kontaktů Homematic IP HmIP-SWDM a přímé ovládání na přístroji. Okamžitě použitelný díky přednastavenému topnému profilu, který lze v případě potřeby manuálně nastavit individuální teplotní cykly s až 13 změnami za den.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška2.68
Délka4.02
Šířka2.24
Číslo dílu153412A3
ModelkaHmIP-eTRV-B
ZárukaDva roky záruka od data zakoupení prostřednictvím prodejce amazon.

9. tado

#ad

Tado ° Chytrý termostat na radiátory, balení po 3 kusech – WiFi přídavný produkt jako termostat pro vytápění a digitální ovládání jednotlivých místností přes aplikaci – snadná instalace – úspora

#ad
tado #ad - Univerzálně kompatibilní: díky různým adaptérům se termostat na radiátory hodí vertikálně i horizontálně na téměř každý topný ventil a může tak nahradit termostatickou hlavu vašeho topení. Předpoklady: funguje pouze s jednou dodatečně dostupnou startovací sadou Tado° V2, V3 nebo V3+ – sada obsahuje 3 inteligentní termostaty na radiátory, vždy se 6 adaptéry a bateriemi.

Rychle a jednoduše: během několika minut lze termostat homekit zcela jednoduše nainstalovat pomocí návodu krok za krokem v aplikaci, přičemž kovová matice vždy zajišťuje pevné držení bez rizika vytékání. Etří čas a energii: čím více topných těles a místností ovládáte naším termostatem vyvinutým v Německu, tím pohodlnější a energeticky úspornější bude váš domov. Inteligentní doplnění: díky chytrým ventilům na radiátory k dostání samostatně můžete každé topení ve své chytré domácnosti od tado° přizpůsobit individuálně nastavitelným časovým plánům své rutině.

Doplňkové funkce: od geofencing přes přizpůsobení počasí, zprávy o úspoře energie, statistiky, ovládání více místností s přídavným termostatem a funkcí Boost až po dětskou pojistku a dětskou pojistku nabízí tado° mnoho funkcí pro vaše topení. Chytré ovládání: ovládejte radiátory v každé místnosti také pomocí svého chytrého telefonu – ať už topíte vlastním topným kotlem nebo dálkovým vytápěním.
Značkatado #ad
Výrobcetado° #ad
Hmotnost1.85
Číslo dílu4260328611906
Modelka104391
Záruka2 roky.

10. Homematic IP

#ad

Termostat, snadná instalace, termostat na, úspora energie, Google Assistant, Alexa, digitální ovládání pro topení s aplikací nebo bez aplikace, Homematic IP Smart Home Startovací sada pro topení

#ad
Homematic IP #ad - Možné flexibilní rozšíření na komplexní systém smart Home, například s okny a dveřními kontakty, nástěnnými termostaty nebo bezpečnostními produkty. Jednoduché a intuitivní nastavení: stáhněte si aplikaci, naskenujte qr kódy, připojte homematic ip access Point k routeru, přiřaďte zařízení v aplikaci místnosti a v případě potřeby upravte topný profil – to je prostě chytré.

Systém lze použít bez registrace nebo zavedení uživatelského nástroje a veškerá komunikace se zařízením je samostatně šifrována. Jednoduché přizpůsobení příslušné pokojové teploty prostřednictvím bezplatné aplikace pro smartphone nebo přímo na přístroji.

To šetří nejen životní prostředí, ale také peněženku díky možným úsporám energie až 33 % v kombinaci s okenními a dveřními kontakty. Homematic ip klade na první místo ochranu a zabezpečení dat. Startovací sada topení pro snadný vstup do inteligentního, energeticky úsporného topení.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška2.68
Délka4.02
Hmotnost2.2
Šířka2.24
Číslo díluHmIP-SK16
ModelkaHmIP-SK16
ZárukaDva roky záruka od data nákupu prostřednictvím prodejce.