Top 10 Luftbefeuchter Mit Hygrometer – Zvlhčovače vzduchu pro jednu místnost

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JUNG

#ad

JUNG Zvlhčovač vzduchu Alpina, zvlhčovač vzduchu v místnosti, aroma difuzér, s dálkovým ovládáním, zvlhčovač vzduchu do všech místností, nádržka na vodu, 4,3 l, difuzér na humidifier, bílá

#ad
JUNG #ad - 3 rychlosti pro normální, vysoký a extra tichý provoz v noci, automatické vypnutí při prázdné nádrži. Přirozené zvlhčování vzduchu díky odpařování, nastavitelné mezi 45 – 90 % vlhkosti vzduchu.

Aromatická funkce – aromatický ox integrovaný na dně přístroje, na houbu v aromatickém peru naneste 3–5 kapek aromatického oleje. Výrazně méně bakterií díky hygienické cloudové technologii. Asovač a režim spánku, led displej s různými ukazateli a aktuální vlhkostí vzduchu, barva bílá. 25 w, 4litrová nádrž na vodu, pro prostory = 38 m², snadné čištění. Ideální pro miminka a děti, energeticky úsporné max. S dálkovým ovládáním, 12 hod.
ZnačkaJUNG #ad
VýrobceJUNG #ad
Výška15
Délka15
Hmotnost2.58
Šířka15
Číslo díluALPINA
ModelkaALPINA
Záruka2 roky záruka výrobce.

2. Levoit

#ad

360° otočná hubice, vhodný do myčky nádobí, 25 h bez BPA, aromatický difuzér do ložnice, tichý zvlhčovač vzduchu v místnosti, dětského pokoje,, LEVOIT Top-Fill zvlhčovač vzduchu 3 l s nočním světlem

#ad
Levoit #ad - Sladký spánek: náš zvlhčovač vzduchu bez bpa vám umožní klidný spánek, hluk 28 db znamená, že téměř neslyšíte kapky vody. Velká kapacita 3 l: 3l vodní nádrž nabízí bezproblémové zvlhčování až na 25 hodin při nižším nastavení a automaticky se vypne, než dojde k suchu, rodinný pokoj, zapněte a náš zvlhčovač vzduchu vytvoří ideální klima v místnosti pro dětský pokoj, nebo když je nádrž na vodu odstraněna.

Světlo je tak teplé, což z něj dělá perfektní noční světlo jako bytovou dekoraci pro vaši ložnici. Kompaktní & jednoduchý vrchní náplň: spodní výplň je příliš komplikovaná; s jednoduchým designem vrchní náplně můžete zvlhčovač vzduchu v případě potřeby snadno naplnit a doplňovat. Uklidňující noční světlo: chcete si užít světlo? náš zvlhčovač vzduchu s éterickými oleji vyzařuje teplé světlo a vytváří snovou a romantickou atmosféru.

Led světlo můžete vypnout, zapnout zvlhčovač vzduchu na nízký stupeň. Cítit se lépe. Také čištění je díky designu Top Výplň hračka. Dýchejte jednoduše, je čas pořídit si zvlhčovač vzduchu, chladnou, abyste se ujistili za 20 minut. Praktické ovládání tlačítkem: díky nejjednoduššímu a nejcennějšímu otáčení lze nastavit emise mlhy bez připojení k internetu nebo stahování aplikace přes mobilní telefon. Bez problémů lze bez problémů ovládat i starší osoby a děti bez mobilního telefonu.
ZnačkaLevoit #ad
VýrobceLEVOIT #ad
Výška11.5
Délka7.2
Hmotnost3.04
Šířka8.11
Číslo díluDual 150
ModelkaDual 150
Záruka2 roky záruka výrobce.

3. MORENTO

#ad

Automatische Abschaltung,Weiß, Luftfeuchtigkeitseinstellung, Diffusor für ätherische Öle, 4,5 l Top Fill Cool Mist Luftbefeuchter für Baby, MORENTO Luftbefeuchter für Schlafzimmer, großes Raum

#ad
MORENTO #ad - Mit einem vollen tank kann es bis zu 50 stunden auf der niedrigsten nebelstufe laufen und mehr als 15 Stunden auf der höchsten Nebelstufe, 5 l große Kapazität und 50 Stunden langanhaltendMit einem 4, was ideal für einen großen Raum ist. 4, 5 l wassertank sendet dieser luftbefeuchter schlafzimmer einen stetigen strom von kühlen nebel ab, um einen Raum von bis zu 30 m² abzudecken.

Timer-einstellung und weiches nachtlichtder timer ermöglicht es ihnen, während sie arbeiten oder schlafen. Geben sie ein paar tropfen ätherischer Öle in die Schale für ätherische Öle, aber keinen warmen Nebel. Der wassertank ist abnehmbar, sodass Sie ihn unter dem Wasserhahn reinigen können. Dieser kühle nebel-luftbefeuchter schlafzimmer mit einer niedrigen Frequenz von 30 dB bleibt im Hintergrund, die Nebeldauer für 2, wodurch es ideal für ein Schlafzimmer oder ein Babyzimmer ist. Geschenk-idee morento verdampfer luftbefeuchter kann immer ihre Pflanzen, Geburtstagsgeschenke, Räume halten eine bestimmte Feuchtigkeit, Einweihungsgeschenke, seine exquisite Design ist sehr geeignet für Freunde und Familie als Geschenke, wie Weihnachtsgeschenke, etc.

Ffnen sie die obere abdeckung und geben Sie durch die breite Öffnung sauberes Wasser direkt in den Wassertank hinzu. Mit 3 einstellbaren nebelstufen können Sie den Nebelausgang manuell einstellen, indem Sie eine niedrige, mittlere oder hohe Einstellung wählen. Top-fill design & abnehmbarer wassertankentworfen für komfort, der obere fülldeckel ermöglicht einfaches Befüllen. 2-in-1 cool mist luftbefeuchter & aroma-diffusormorento luftbefeuchter schlafzimmer verwendet fortschrittliche ultraschall-nebel-Technologie, um einen Raum voller entspannender Düfte zu genießen.
ZnačkaMORENTO #ad
VýrobceMORENTO #ad
Výška11
Délka7.4
Hmotnost3.3
Šířka7.4
Číslo díluMR4102
ModelkaMR4102

4. Levoit

#ad

360° otočná tryska Cool Mist, LEVOIT Zvlhčovač vzduchu 3 l Top Fill, ložnici, objem mlhy 300 ml/h, rostliny, 25H zvlhčovač vzduchu bez BPA a aroma difuzér pro dětský pokoj, 26 dB tichý

#ad
Levoit #ad - Kompaktní a jednoduché: bottom fill je příliš komplikovaný; s jednoduchým designem vrchní náplně můžete zvlhčovač vzduchu v případě potřeby snadno vyčistit a doplňovat. Užitečná chytrá kontrola: pro ovládání zvlhčovače vzduchu se musí dotýkat tlačítka nebo dálkového ovládání v omezené vzdálenosti; s bezplatnou aplikací VeSync můžete kdykoli a kdekoli přizpůsobit vlhkost vzduchu a nastavit časové plány, které odpovídají vašemu všednímu dni; hlasové ovládání Alexa a Google Assistant uvolní vaše ruce přímo, musíte jen říct, abyste si užili nejvhodnější vlhkost vzduchu.

Spolehlivý zákaznický servis: používání destilované vody snižuje vodní kámen, umístěte ji nejlépe na pracovní plochu nebo jiný dobře větraný povrch; při jakémkoli problému nám můžete napsat zprávy prostřednictvím Amazonu. Pro vaše rostliny: letní teplo nechá vaše rostliny uschnout? Časté zalévání je časově náročné a namáhavé; 3L Dual 200S může vaše rostliny zvlhčit po dobu 25 hodin a vlhkost vzduchu ve vašem pokoji můžete ovládat na dálku pouhým jedním klepnutím na svůj mobilní telefon. Pro vaše zdraví: suchá kůže, alergie, dutiny a bolesti hlavy; váš vzduch může být příliš suchý; Levoit Dual 200S může pomoci tím, že optimálně zvlhčuje váš vzduch.

Odmítněte méně kvalitní mini zvlhčovače vzduchu: chcete zvlhčit svůj prostor, a potřebujete kvalitní zvlhčovač vzduchu se zárukou, ne psací stůl, žádné bezpečnostní riziko s USB přípojkou; můžete se spolehnout na duální 200S, protože nabízí vynikající výstup mlhy a zvlhčovací účinek. Pro vaše dítě: suchý vzduch může způsobit podráždění nosu, popraskanou kůži; zvlhčovač vzduchu dual 200S poskytuje ideální míru uklidňujícího vzduchu zvlhčeného mlhou; pomáhá odstranit ucpaný nos, svědění, aby dítě snadněji dýchalo a lépe rostlo. Pro váš spánek: chrápejte nebo ještě hůř, spíte se chrápáním; suchý vzduch zhoršuje chrápání; zapněte svůj Dual 200S pro klidnější, klidnější spánek.
ZnačkaLevoit #ad
VýrobceLEVOIT #ad
Výška11.81
Délka7.09
Hmotnost3.09
Šířka7.09
Číslo díluDual 200S
ModelkaLUH-D301S-WUK

5. VENTA

#ad

8 W, bílošedá, Vzduchová podložka Venta 7025501 Original LW25, do 40 m2

#ad
VENTA #ad - Pohřební operace a čištění. Přirozené snížení znečišťujících látek do 10 μm ve vlhkosti 40-60% - Důležité pro alergiky. Geniální snadná efektivní zvlhčovací technologie. Přírodní redukce pylu a domácího prachu - důležité pro alergiky trpící. Dné filtrační rohože - voda je filtr: hygienická, snadná péče, nekomplikovaná.
ZnačkaVENTA #ad
VýrobceVenta #ad
Výška12.99
Délka11.81
Hmotnost8.38
Šířka11.81
Číslo dílu7025501
Modelka7025501

6. ARIBIO

#ad

Bez BPA, 2,2 l, zvlhčovač vzduchu do dětského pokoje s tichým 28 dB, automatické vypnutí, zvlhčovač vzduchu ložnice s tryskou otočnou o 360°, Zvlhčovač vzduchu, snadno čistitelný zvlhčovač pro

#ad
ARIBIO #ad - Lze ji otáčet o 360 stupňů, otáčení o 360°vybavení otočnou hlavicí usnadňuje nastavení hladiny mlhy s výstupem od 100 ml/h do 200 ml/h. Nádržka na vodu 2, pokud je nastavení na nejnižším stupni. 28 db tichý provoz díky milionům vysokofrekvenčních vibrací za sekundu se voda rozbije do jemné chladné mlhy, ideální pro dětský pokoj.

Nízká hladina hluku zvlhčovač vzduchu nižší než 28 dB snižuje rušení, aby byl prostor naplněn mlhou. Snadné čištění – zůstat zdravýprůhledná nádržka na zvlhčovač vzduchu vám umožňuje kontrolovat hladinu vody v reálném čase a stupeň čistoty pro plnění vody a čištění nádrže. Tipy: zajistěte si dobré větrání místnosti, která zvlhčuje vzduch ve vašem pokoji a zvyšuje vlhkost vzduchu. Zvlhčovač se inteligentním způsobem automaticky vypne, že každý výrobek získal odpovídající certifikaci pro vaši bezpečnost. Nekonečná chladná mlha vychází ze zvlhčovačů chladicí mlhy, pokud je nastaven nejvyšší stupeň mlhy nebo po dobu více než 24 hodin, 24hodinové větráníChladná mlha vydrží déle než 10 hodin, která zvlhčuje vzduch během pracovního dne nebo celou noc.

Funkce automatického vypnutí, a zabraňuje tak odvaru vody a poškození výrobku. S velkým otvorem až 8 cm s vnitřním průměrem můžete ruku zasunout do vnitřku nádrže pro důkladné a snadné čištění bez mrtvého úhlu – kvůli hygieně pravidelně čistit. Vyklopte trysku a vytvořte jemnou, čímž lze snadno regulovat směr mlhy u zvlhčovačů vzduchu pro velké prostory. Plynulé ovládání, chladnou mlhu.
ZnačkaARIBIO #ad
Výška9.92
Délka8.74
Šířka6.3
Číslo díluBFAHE-11452860
ModelkaSTL-2209

7. VENTA

#ad

Brilantní bílá, VENTA Zvlhčovač vzduchu Comfort Plus LW25 od Comfort, do 45 m2, 8 W

#ad
VENTA #ad - Dné filtrační rohože – filtr je voda: hygienický, snadno se udržuje, nekomplikovaný. Přirozená redukce pylu a domácího prachu – důležité pro alergiky. Vysoce kvalitní senzor pro zobrazení a ovládání vlhkosti vzduchu v reálném čase. Geniálně jednoduché ovládání s plně automatickým ovládáním. Vysoce účinné zvlhčování vzduchu díky technologii VentWave 3D.
ZnačkaVENTA #ad
VýrobceVenta #ad
Výška12.99
Délka11.81
Hmotnost7.72
Šířka11.81
Číslo dílu7026501
ModelkaLW25 COMFORTPlus

8. Noaton

#ad

Ložnice, 3,3 l Topfill, doba provozu 33 h, Noaton Zvlhčovač vzduchu Essential, 7barevné noční světlo, pro dětský pokoj a rostliny, tichý zvlhčovač vzduchu, otočný o 360°

#ad
Noaton #ad - Vyrobeno z robustního PP plastu pro dlouhou životnost. Aromatická terapie – přidejte éterické oleje přímo do nádržky na vodu, abyste vytvořili relaxační atmosféru. Klidné ticho: zvlhčovač vzduchu pracuje téměř tiše a zajišťuje tak klidné prostředí pro zotavující spánek bez rušivých zvuků.

S přibližnou výškou mlhy 50 cm nezanechává skvrny od vody. Nastavitelná kontrola vlhkosti – s otočným knoflíkem pro kontrolu mlhy, který vám umožní přizpůsobit vlhkost od nízké po vysokou a zvýšit vaši pohodu. Náš zvlhčovač vzduchu podporuje zdravější, nebo pro ty, pohodlnější prostředí – váš zcela osobní wellness partner. Světla můžete také vypnout na noc. Perfektní na jógu, meditaci nebo jednoduše k uvolnění na konci dlouhého dne. Světla měnící barvy – na výběr ze sedmi barev, které dodají vaší místnosti příjemnou atmosféru.

Se svým silným zvlhčovacím výkonem může zvýšit vlhkost vzduchu v místnosti za 30 minut o 15 %. Velmi snadné čištění – odnímatelné díly usnadňují čištění. Velká nádrž, dlouhá doba provozu – s kapacitou 3, 3 litru a dobou provozu až 33 hodin je náš zvlhčovač vzduchu ideální pro místnosti do 30 ㎡. Dýchejte hlouběji – s naším zvlhčovačem vzduchu a difuzorem, který optimálně reguluje vlhkost ve vaší místnosti.
ZnačkaNoaton #ad
VýrobceNoaton #ad
Hmotnost2.51
ModelkaH100

9. CONOPU

#ad

30h aroma difuzér do ložnice, dětského pokoje, rostliny, 300 ml/h, bílý, 4l zvlhčovač vzduchu do ložnice pro velké prostory, CONOPU Zvlhčovač vzduchu

#ad
CONOPU #ad - Není nutné časté doplňování vody. Můžete jej jednoduše zapnout nebo vypnout mechanickým tlačítkem nebo nastavit výstup mlhy. Jednoduché ovládání – zvlhčovač vzduchu conopu se studenou mlhou má pouze jedno ovládací tlačítko. Pro zajištění dlouhotrvajícího výkonu a účinnosti zvlhčovače doporučujeme k doplnění použít čistou vodu.

Na vatový tampon naneste vždy 3–4 kapky, abyste zabránili nechtěným únikům do nádržky na vodu a minimalizujte potenciální poškození přístroje. S ultrazvukovou technologií pracuje náš zvlhčovač vzduchu v noci extrémně tiše. Aromatická relaxace – difuzér na aromatické oleje conopu má speciální zabudovaný aromatický ox, zatímco se zvlhčuje. Pohodlné vrchní plnění – conopu bílý zvlhčovač vzduchu 4 l, má speciálně vytvořený horní plnicí port pro snadný přívod vody.

Vychutnejte si čistou vlhkost vzduchu – zvlhčovače vzduchu conopu jsou schopné vydávat mlhu až 300 ml/h a rychle zvýšit vlhkost vzduchu na 50 % – 80 %, aby účinně zmírnily suchost a příznaky kašle a sucha v krku. Dné starosti o bezpečnost při používání přes noc. S objemem 4 litry zajišťuje náplň dlouhotrvající zvlhčení a udržuje vaše vnitřní prostory příjemně vlhké. Snadné doplňování – zvlhčovač vzduchu conopu do ložnice může plynule vydávat jemnou mlhu do vzduchu po dobu 30 hodin a s jedinou náplní vydrží až 3 noci.
ZnačkaCONOPU #ad
VýrobceSANCAI #ad
Hmotnost2.43
Číslo díluDH-JSD03
ModelkaDH-JSD03

10. Beurer

#ad

Barevný indikátor vlhkosti vzduchu, hygienická funkce sušení filtru, pro prostory do cca 45 m², Beurer LB 300 Plus zvlhčovač vzduchu s energeticky účinnou technologií studeného odpařování

#ad
Beurer #ad - Energeticky úsporná technologie: zvlhčovač vzduchu využívá efektivní technologii odpařování za studena, aby umožnil přirozené zvlhčování vzduchu a přitom šetřil energii.

Jednoduché ovládání: zvlhčovač vzduchu má barevný indikátor vlhkosti vzduchu pro rychlou interpretaci kvality vzduchu a výměnný filtr, který obsahuje ukazatel výměny filtru. Noční režim: zvlhčovač vzduchu má noční režim s velmi lehkým provozem a vypnutým ovládacím panelem – navíc lze zvlhčovač vzduchu ovládat časovačem. Hygienická hydratace: se 3 různými rychlostmi větrání může vzduch v místnostech dosahovat až cca 45 m² – díky inteligentní automatické funkci se zvlhčovací výkon přizpůsobí vzduchu v místnosti.

Funkce sušení filtru: o ještě hygieničtější zvlhčení zajišťuje technologie sušení filtru, která filtr po použití vysuší, aby se snížila tvorba bakterií.
ZnačkaBeurer #ad
VýrobceBeurer GmbH #ad
Výška11.69
Délka22.64
Hmotnost8.71
Šířka9.61
Číslo dílu10067
Modelka10067