Top 10 Lötstation 3 In 1 – Pájecí stanice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. sainsmart

#ad

SainSmart Pájecí stanice třetí ruky, 4 PCB držáky desek plošných spojů a větším stabilním podstavcem, nástroj na pájení se 4 magnetickými flexibilními pomocnými rukama, LED lupa

#ad
sainsmart #ad - Všechny jsou vybaveny silnými magnety, které lze umístit kdekoliv na stabilním ocelovém podstavci, aby byly vhodné pro různé projekty. Stabilní podstavec: ocelová základna s práškovým nástřikem je více než 2, aby se zajistilo, 4 liber. Tak máte ruce zcela volné! Pod základnou jsou 4 protiskluzové gumové podložky, ale také zabraňují pohybu základny.

Větší pracovní plocha: základna je 11, 1 x 7, 1 palců a je větší než většina výrobků na trhu. Pomocné ruce můžete volně umístit na základnu a získat prostorný a pohodlný pracovní prostor. Uživatelsky přívětivý design: každý klip je dodáván s gumovým pouzdrem, které efektivně chrání povrch desky nebo šperku před poškozením. 3krát zvětšená lupa pomáhá vidět více detailů jasněji. Můžete zcela jednoduše přepínat mezi 3 teplotami barev a 10 stupni jasu. Uvolněte si ruce: Čtyři nastavitelná ramena husí krk z kovu 7, 5" / 14, 0 palců a čtyři sloupky pcb jako držák na desku plošných spojů.

Tato pomocná ruka se dodává s LED lupou. Pokud je to možné, pro zajištění přesnosti a přesnosti práce. Protože je dostatečně stabilní, které nejen chrání povrch vašeho stolu, že se pracovní stanice nepřeklopí. Rozsah dodávky: 2 x 7, 4x pcb držák desek plošných spojů, 0 v kovových husích krčních ramenech, 2 x 14, 5 v kovových ramenech husího krku, 1x led lampa se zvětšovací lupou, 1 x robustní kovová základna.
Značkasainsmart #ad
VýrobceSainSmart #ad
Číslo dílu524566090
ModelkaPCBH

2. YIHUA

#ad

YIHUA 862BD+ SMD horkovzdušná opravná stanice a pájecí stanice, opravy, opravy EU PLUG, DIY projekty, stanice 2 v 1 s funkcí stabilizace teploty pro elektroniku

#ad
YIHUA #ad - Kromě toho šetří energii a šetří životní prostředí. Tato stanice 2 v 1 je kromě toho vybavena podpůrnými funkcemi, horkovzdušná ochrana proti vypadnutí a další. Nyní obdržíte tři profesionálně integrované stanice v jednom kompaktním balení. Horkovzdušná opravná a pájecí stanice jsou vybavena svým individuálním PID programem pro stabilizaci nastavené teploty a umožnění rovnoměrného výsledku práce.

Funkce zobrazení °c/°f vám může pomoci pracovat s požadavky na teplotu nebo nastavením z různých regionů, aniž byste pokaždé potřebovali kalkulačku. Tato stanice 2 v 1 má kromě toho pokročilé přesné funkce, jako je digitální kalibrace teploty a režimy zobrazení teploty °c/°f. Vyberte si yihua s důvěrou – tento produkt je dodáván s celoevropskou exkluzivní 12měsíční zárukou výrobce. Horkovzdušná ochrana proti výpadku chrání vás a vaši stanici před nebezpečím v případě výpadku horkého vzduchu.

Horkovzdušná opravná stanice podporuje teplotní rozsah 100 – 480 °c a pájecí stanice podporuje teplotní rozsah 200 – 480 °C pro vaši práci. Toto zařízení se hodí pro práci na komponentách SOIC, BGA, SMD a dalších. Tým yihuaa nabízí nepřetržitě technickou podporu, aby vám pomohl při vaší práci! tento produkt je dimenzován pro 230 V se síťovou zástrčkou EU typu F Schuko a používá pájedlové hroty řady Yihua 900M, které jsou v tomto obchodě k dispozici. Teplotní odchylky pájecího hrotu můžete korigovat jednoduchým změřením skutečné hodnoty teploty a zadáním na kalibrační povrch.
ZnačkaYIHUA #ad
VýrobceGuangzhou Yihua Electronic Equipment Co., Ltd. #ad
Výška4.92
Délka6.18
Šířka7.32

3. WEP

#ad

Messingwollspitzenreiniger, 5 Lötspitzen, Entlötpumpe, Pinzette, 3 Heißluftdüsen, WEP 882D Lötkolbenstation 2-in-1 SMD Heißluft-Nacharbeitungsstation mit 2 Spulen Lötdraht

#ad
WEP #ad - Komplettes lötset dieses lötset für die nacharbeit von elektronik enthält 2 spulen lötdraht, 5 Lötspitzen I/B/K/3. 2d/3c, entlötpumpe, 1 pinzette, Messingwollspitzenreiniger, 3 Heißluftdüsen. Sie können mit dem Löten mit allem in diesem Kit beginnen.

2-in-1: diese 2-in-1 reworkstation kombiniert eine lötstation mit einer Heißluft-Nacharbeitsstation in einem superkompakten Gehäuse. International products have separate terms, age ratings, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, labeling or instructions. Präzise temperaturkontrolle: diese Überarbeitungsstation verfügt über ein integriertes pid-Programm, das sowohl den Lötkolben als auch die Heißluftpistole Temperaturregelung bietet.

Die temperatur der lötstation ist 392-896 f einstellbar, und die Temperatur der Heißluft-Überarbeitungsstation ist 212-896 F einstellbar mit variablem Luftvolumen. Kommt mit individuellen LED-Displays, Netzschalter, Temperaturregelungstasten und Luftvolumeneinstellung.
ZnačkaWEP #ad
VýrobceGUANGZHOU JIESAIWEI TECHNOLOGY LIMITED #ad
Výška2.28
Délka5.91
Šířka3.54
ModelkaWEP 882D

4. Weller

#ad

Weller WE 1010 T0053298699 70 W/230 V Digitální 1kanálová pájecí stanice, teplotní rozsah 100 °C – 450 °C

#ad
Weller #ad - Automatický pohotovostní režim chrání nářadí a životní prostředí. 1kanálová napájecí jednotka s pájedlem WEP 70 a bezpečnostní odkládací plochou PH 70 Ochrana heslem zajišťuje všechna nastavení. Použití et pájecích hrotů. Pájecí hrot lze v horkém stavu jednoduše vyměnit bez nářadí.
ZnačkaWeller #ad
VýrobceWeller #ad
Výška3.94
Délka5.91
Hmotnost3.31
Šířka4.92
Číslo díluT0053298699
ModelkaT0053298699
ZárukaNároky kupujícího na vadu vyprší do jednoho roku od jeho dodání. To se nevztahuje na nároky kupujícího na vrácení podle § 478, 479 bgb.

5. ersa

#ad

Ersa RDS80 Elektronicky regulovatelná pájecí stanice 80 W 0RDS80

#ad
ersa #ad - Užitečné vlastnosti jako funkce standby, funkce automatického vypnutí a velký, dobře čitelný LCD displej. Rozsah teplot od 150 – 450 °C | 3 programovatelné teploty. Obsah balení:elektronická pájecí stanice rt – 80,  80 wattů s 2, 2mm automatickým pájecí hrotem a odkládacím stojanem. Pájecí stanice ersa rDS80 80 wattů.
Značkaersa #ad
Výrobceersa #ad
Výška5.91
Délka9.84
Hmotnost6.61
Šířka10.24
Číslo dílu0RDS80
Modelka0RDS80
ZárukaAno.

6. YIHUA

#ad

Digitale Kalender, Heißluft-Nachbearbeitungsstation und Netzteil 0 ~ 3 A, 0 – 15 V mit Ausgangs- und Testmodi Außerdem ºC/°F-Anzeige, YIHUA 853D USB 3 A Lötstation, Schlaffunktion

#ad
YIHUA #ad - Wählen sie yihua mit vertrauen, dieses produkt beinhaltet qualitätszubehör und werkzeuge, um eine optimale erfahrung für ihre arbeit zu bieten. Sie können alle drei Stationen gleichzeitig verwenden. Weil wir sicher sind, dass sie die viel geschätzte Zeit schätzen werden, die nicht drei Maschinen hin und her betreiben müssen.

Professionell integriert – wir klemmen nicht nur drei stationen in eine Leiterplatte und nennen es am Tag. Verlängerte lebensdauer - eine reihe von hilfsfunktionen, um ihre station länger in neuem Zustand zu halten. Fragen und Anregungen sind willkommen. Die 853d-serie ist ausgestattet mit einer Lötkolbenstation, einer Heißluft-Nacharbeitungsstation und einer Stromversorgungsteststation. Dieses modell funktioniert mit 110–127 V mit USA-Stecker. Hinweis: ersatzteile sind in diesem Shop erhältlich.

Achtung: muss nicht direkt in eine 220-240-V-Steckdose gesteckt werden. Powerhouse - die station wandelt 830 w reine elektrische energie in reine Leistung auf Lötkolben und Heißluftpistole um. 1 = 3 - sie erhalten jetzt drei professionell integrierte Stationen in einem kompakten Paket. Mit einer solchen reichen leistungsreserve kann jedes Werkzeug sein Leistungspotenzial bei schneller Erwärmung maximieren und die Temperaturen für Ihre Arbeit stabilisieren. 12 monate uSA Garantie exklusiv.
ZnačkaYIHUA #ad
VýrobceGuangzhou Yihua Electronic Equipment Co., Ltd. #ad
Výška4.88
Délka9.96
Šířka7.32
Číslo díluYihua 853D USB 3A
Modelka853D USB 3A

7. Preciva

#ad

Profi pájecí stanice 2 v 1, horkovzdušná pájecí stanice, odpájecí stanice, horkovzdušná stanice, repairingová stanice, Pájecí stanice Preciva 992D

#ad
Preciva #ad - Pájecí stanice preciva má tři místa na paměti, na kterých lze uložit individuální přednastavení s příslušnými provozními parametry pájecího nebo horkého vzduchu. Preciva horkovzdušná pájecí stanice. Dva přehledné lcd displeje poskytují vždy přehled o požadované a skutečné teplotě, funkci nastavení doby spánku 0–99 minut.

Odpájecí stanice. Odpájecí pistole a jemná pájka na jedné stanici! Jednoduše praktické, protože obě lze regulovat teplotu současně a nezávisle na sobě. Horkovzdušná funkce má automatické a manuální nastavení, díky tomu se topný článek buď automaticky vypne při odložení a ochlazuje topný vzduch, nebo zůstává trvale temperován.

Asto používaná nastavení lze díky integrované paměťové funkci elektrického nářadí rychle a snadno znovu vyvolat. Horkovzdušná stanice. Teplotu lze kdykoli podle potřeby regulovat mezi 200 °c a 480 °c pájedlo, takže lze bez problémů pájet a odpájet citlivé a elektronické komponenty jako SOIC, resp. 100 °c a 480 ° horký vzduch, QFP a SMD.
ZnačkaPreciva #ad
VýrobcePreciva #ad
Číslo dílu992D
Modelka992D

8. YIHUA

#ad

YIHUA Pájecí stanice 939D+ III EVO 110W se 4 úložnými místy, LCD objektiv s lupou a další pro pájení a odpájecí EU PLUG, duální LCD displej, klidový režim, 2 pomocné ruce

#ad
YIHUA #ad - Vyberte si yihua s důvěrou – tento produkt je dodáván s celoevropskou exkluzivní 12měsíční zárukou výrobce. Ložný systém x2 – ve srovnání s nestabilními stojany na pájedlo nabízí úložný systém x2 stabilní držák pájedla a současně integruje všechny důležité čisticí nástroje, čisticí sadu, v jednom. Na čtyřech úložných místech můžete uložit až čtyři sady nastavení teploty, ale jednoduše měnit.

939d+ iii evo 110w je pájecí stanice s profesionálním výkonem, jako jsou 4 místa pro nastavení, pokročilé a přesné pájení, duální lcd displej, lupa s LED světly a další. Kombinuje stojan na pájedlo, dočasné úložné přihrádky na pájecí hroty a držák pájecí cívky ve stabilním držáku, ochrannou odkládací plochu, které potřebujete, aby se uklidilo vaše pracoviště a zvýšila bezpečnost. Duální led displej vám umožňuje současně vidět skutečnou teplotu topného tělesa a požadovanou teplotu stanice. Můžete si vybrat z teplotního rozsahu 200 až 480 °c a vestavěný pid stabilizační program teploty udržuje teplotu konstantní pro bezproblémové pájení.

Tato pájecí stanice má pokročilé přesné funkce, jako jsou 4 místa pro nastavení, která vyžadují různé teploty, takže nemusíte neustále upravovat nastavení teploty pro práci, digitální kalibrace teploty a další. Hodí se pro všeobecné pájení, klidový režim, přesností, pokročilými funkcemi a vlastnostmi, 2 pomocné ruce, digitální kalibrace teploty, profesionální opravy a další. Tým yihuaa nabízí nepřetržitě technickou podporu, aby vám pomohl při vaší práci! tento produkt je dimenzován pro 230 V se síťovou zástrčkou EU typu F Schuko a používá pájedlové hroty YIHUA #1400, které jsou v tomto obchodě k dispozici.
ZnačkaYIHUA #ad
VýrobceGuangzhou Yihua Electronic Equipment Co.,Ltd. #ad
Číslo díluYIHUA 939D+ III 110W
ModelkaYIHUA 939D+ III 110W

9. FASTTOBUY

#ad

Funkce blokování teploty, Prémiová pájecí stanice 90 W, sada páječek, funkce spaní, 180 – 480 °C, regulovatelná profesionální digitální LED ukazatel teploty, laboratoře,, pájecí sada do školy

#ad
FASTTOBUY #ad - Funkce blokování hesla, která přísně kontroluje každý proces, aby se zabránilo libovolnému nastavení teploty a standardizovala správu.

Teplotní rozsah 180 – 480 °c, lze přepínat mezi stupni Celsia a Fahrenheita. Fasttobuy pájecí stanice bk90 90 w, vítěz ceny a výkonu pro hobby a profesionální použití. Jádro pájedla s rychlou softwarovou funkcí kompenzace teploty, díky níž je kompenzace teploty přesnější a pohodlnější. Užitečné vlastnosti, jako je pohotovostní režim, rychlé zahřívání a automatické chlazení a velký, dobře čitelný LCD displej.
ZnačkaFASTTOBUY #ad
VýrobceFASTTOBUY #ad

10. ersa

#ad

ERSA Pájecí stanice i-CON NANO ESD 80 W 150-450 °C Digitální průmyslová pájecí stanice s ultralehkou a ergonomickou páječkou i-TOOL Nano vč. 1,6 mm pájecí špičky s rozhraním microSD

#ad
ersa #ad - Všestranný pro pájedlo i-con nano je k dispozici 50 různých pájecích hrotů od 0, 1 mm do 37 mm v nejrůznějších tvarech. 450 °c a vysoké teplotní stability. Vyrobeno v německu vyrobeno v německém závodě ersa se 100 lety zkušeností firmy, která tehdy vynalezla první elektrickou páječku.

Digital pomocí konfiguračního softwaru a microsd karty lze pohodlně na pc nebo přímo na přístroji nastavit chování při zahřátí, pevné teploty, pohotovostní režim nebo časovač spánku. Výkonný pájecí stanice nano má jmenovitý výkon 68 w a při zahřátí může vyvolat výkon až 80 w, takže za pouhých 9 s je teplota vyšší než 300 °C max.

De-facto-sandard ersa nano spojuje všechny běžné průmyslové standardy od designu esd až po vyrovnání potenciálů PA na pájecí špičce pro ochranu vašich nejcitlivějších součástí a často se používá ve výrobních prostředích. Teplota.
Značkaersa #ad
VýrobceErsa #ad
Výška4.06
Délka5.71
Hmotnost3.75
Šířka3.15
Číslo dílu0IC1200A
Modelka0IC1200A