Top 10 Laundry Drying Rack – Vnitřní sušáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Foppapedretti

#ad

Dřevo, Foppapedretti Gulliver skládací stojan na prádlo, 105 x 80 x 174 cm, ořech

#ad
Foppapedretti #ad - Uzavřený zůstává sám a zabírá velmi málo místa: pouze 14 cm. P 55. Malované hliníkové sloupy, kola odolná proti poškrábání dvě z nich s brzdami pro usnadnění pohybu. Sušák s pevnou strukturou dřeva, pevný a stabilní. Níže si přečtěte, jak vyjmout stojan na prádlo z obalu. Rozměry otevřené: cm H 105. L 174 uzavřeno: cm H 103. 27 metrů drátu zavěšení, díky nezávislým bočním a předním ramenům, které lze otevřít v závislosti na množství prádla. L 14 hmotnost: 7, 9 kg. P 80 .
ZnačkaFoppapedretti #ad
VýrobceFoppapedretti #ad
Výška40.55
Délka5.51
Hmotnost17.42
Šířka21.65
Číslo dílu9900420012
Modelka9900420012
ZárukaDalší informace naleznete v části "Všeobecné obchodní podmínky" na naší stránce nápovědy.

2. ARREDAMENTI ITALIA

#ad

ARREDAMENTI ITALIA Stojan na prádlo na radiátory Klaus, dřevo, barva: Bílá AR-It il Cuore del Legno, 10 m vodítko, skládací

#ad
ARREDAMENTI ITALIA #ad - Jediný stojan na prádlo pro radiátory, rám z masivního dřeva, nezávislá nylonová křídla, která lze otevřít systémem "easy open".

Tyče z práškově vrstveného hliníku, lze zcela nebo částečně otevřít, což umožňuje maximální otvor 10m šňůry. OriginÁlnÍ made in italy, exkluzivně od arredamenti italy GROUP SRL. Předmontovaný produkt – rozměry: otevřený: d 69 x V 89 x 45 cm. Jednoduchý upevňovací systém na radiátoru, háčky jsou tepelně povrstvené a jsou obklopeny plastovou vrstvou, díky 2 otočným hákům stačí jednoduše zavěsit na radiátor, aby nedošlo k poškození topného tělesa. Uzavřený: 69 x 89 x 5 cm.
ZnačkaARREDAMENTI ITALIA #ad
VýrobceARREDAMENTIITALIA #ad
Výška35.04
Délka27.17
Hmotnost4.41
Šířka17.72
Číslo díluArredamenti Italia_608-WH
ModelkaArredamenti Italia_608-WH
ZárukaNavštivte prosím oblast "Všeobecné obchodní podmínky" na naší stránce nápovědy pro další informace.

3. Pennsylvania Woodworks

#ad

Pennsylvania Woodworks Hochwertiger Wäscheständer aus amerikanischem Ahorn, Massivholzkonstruktion, handgefertigt in Pennsylvania, umweltfreundliche Wäschelösung Größe M, zusammenklappbar

#ad
Pennsylvania Woodworks #ad - Umweltfreundliche wäsche: unterstützen sie einen nachhaltigen Lebensstil und reduzieren Sie den Energieverbrauch, indem Sie Ihre Kleidung auf unseren robusten, zuverlässigen Holztrockengestellen an der Luft trocknen.

Flaches design: die geräumige, flache oberfläche ist ideal zum Trocknen von Pullovern, die flach liegen müssen, Feinwäsche und anderen Gegenständen, und bietet eine vielseitige und praktische Lösung für alle Ihre Wäsche. Hergestellt in den usa: hergestellt in pennsylvania aus lokalem massivem Ahornholz, um einen langlebigen und langlebigen Wäscheständer für Ihr Zuhause zu gewährleisten.

Robuste konstruktion: hergestellt aus hochwertigen Materialien, bieten unsere Wäscheständer stabile Unterstützung für das Lufttrocknen schwerer Kleidung, Handtücher und Bettwäsche. Zusammenklappbar und tragbar: das praktische Faltdesign ermöglicht eine einfache Lagerung, wenn sie nicht in Gebrauch sind, was unsere Trockenständer zu einer idealen platzsparenden Lösung macht.
ZnačkaPennsylvania Woodworks #ad
VýrobcePennsylvania Woodworks #ad
Výška38.5
Délka14.5
Šířka30
Číslo díluMDFTDR
ModelkaClothes Drying Racks For Laundry

4. LAZYLINE

#ad

Balkon jako sušák na prádlo, 10 m, LAZYLINE® Věž na prádlo šetří místo pro malé prostory, kempování, délka stojanu na prádlo, věž na vanu, vysoká stabilita

#ad
LAZYLINE #ad - Tak šetříš nervy a čas a uvolníte se do domácích prací. S zatížitelností více než 20 kg a testovaný na základě si nemusíte dělat žádné starosti a po praní si lehnout a uvolnit nohy. Vaše kvalitní prádlo zůstane udržované a čerstvé. Objednejte nyní.

Tak zůstane čistý a chráněný před korozí, plísní a jinými usazeninami. Tak vytvoříte více místa ve svém domě a udržování pořádku je pro tebe nyní hračka. Proč bychom měli dělat rozdíl u každodenních předmětů v domácnosti? Vyzkoušejte to nyní a udělejte si to doma krásně. Díky tomu, že je skládací, lze jej velmi rychle sestavit a velmi kompaktně uložit. Zavěste všechny své oblíbené kousky současně, ale nic se na ně nevejde! Používáme proto 2 kompletní mezivrstvy, aniž byste museli postavit neskladnou past.

Závěsné tyče s práškovým nástřikem nemohou ublížit vlhkosti. Vyzkoušejte to! pouze vaše prádlo! speciální konstrukce vaší věže na prádlo zajišťuje potřebnou stabilitu pro zavěšení i těžkého oblečení, aniž byste si museli dělat starosti, že se vše nakloní nebo zhroutí. Z vaší věže na prádlo bude mistry pro úsporu místa. Jiné věže na prádlo sice vypadají docela pěkně, které tvé prádlo nabízí na malém prostoru.
ZnačkaLAZYLINE #ad
VýrobceLAZYLINE #ad
Výška43.31
Délka20.47
Hmotnost7.28
Šířka24.02
Číslo díluLZY-001
ModelkaLZY-001

5. Funamily

#ad

Aufhänger zum Aufhängen von Kräutern, rund, Wäschebügel für Socken mit 48 Clips, Sockentrockner, 2 Stück Blau/Grau, Edelstahl, robust, Funamily Wäscheständer für Unterwäsche

#ad
Funamily #ad - 24 clips wäscheständer der wäscheständer mit perfektem abstand zwischen den klemmen für hygienisches und schnelleres Trocknen. Mit hochwertiger Schweißung, um jeweils bis zu 10 kg zu halten. Es ist einfach an schränken, schals, leggings, Waschküchen, Handtücher, um Babykleidung, Duschvorhangstangen, Sport-BHs, Stoffwindeln usw.

Mehrzweck-kleiderbügel: es ist ein unverzichtbarer und nützlicher sockenbügel zum trocknen. Die clips sind abwechselnd angeordnet, diese trockenständer haben glatte Gummikanten, die Luftdurchlässigkeit ist sehr gut, die keine Rostspuren auf feuchter Kleidung hinterlassen und keine "Quetschspuren" auf der Kleidung hinterlassen. Montage frei! hängender wäscheständer für wäsche, robust und langlebig, 8 mm dickem massivem Edelstahl mit Eigenschaften von wasserdicht, ideal für den Innen- und Außenbereich.

Um 360 grad drehbare Platte aus verstärktem Stahl. Edelstahlrahmenunsere wäsche-kleiderbügel sind aus 5, rostfrei und verformungsfrei. Kundenservice wenn es irgendwelche probleme mit diesem Wäscheständer für Kleidung gibt, zögern Sie nicht, wir werden unser Bestes versuchen, uns zu kontaktieren, Ihre Probleme zu lösen. Aufzuhängen. Trockengestell für kleidung hat 360 ° drehbares Design ermöglicht es Ihnen, das Regal mühelos zu drehen. Alle clips sind leicht zugänglich und leicht zu greifen und zu entladen.
ZnačkaFunamily #ad
VýrobceFunamily #ad
Výška10.7
Délka12.8
Hmotnost1.3
Šířka12.8
Číslo díluClothe Drying Rack
ModelkaClothe Drying Rack

6. dancrul

#ad

Dancrul Wandmontierter Wäscheständer Kleidung Faltbar für Waschküche, Wäscheständer Faltbar Innen, Mattsilber

#ad
dancrul #ad - Wandmontagesolange es eine wand und etwas Platz davor gibt, können Sie alle Ihre Kleidung mit Leichtigkeit an der Luft trocknen. Stark und stabil und leichtes kann viele Kleidung auf einmal aufhängen und es hält bis zu 22, 7 kg Gewicht. Rostfreiinstallieren sie es sowohl drinnen als auch draußen, wo es einfacher für Sie ist, Ihre Kleidung zu trocknen. Sparen sie geldmit diesem Trockengestell können Sie Geld bei der Trockenreinigung sparen. Platzsparend: kleiderständer nehmen weniger Platz ein als eine Wäscheleine und ein Trockner.
Značkadancrul #ad
Výrobcedancrul #ad
Výška5.3
Délka14.2
Šířka1.2

7. Leifheit

#ad

Stabilní sušák na prádlo s křídly i na dlouhé oděvy, obzvláště úzký sušák na prádlo se hodí i do úzkých dveří, Leifheit Stojanový sušák Pegasus 150 Solid Black Edition

#ad
Leifheit #ad - č. Stabilní a stabilní – stojan na prádlo leifheit stojí s paralelními protiskluzovými nohami odolnými proti větru a stabilně: obzvlášť praktický na balkóně, na zahradě nebo na hladkých podlahách. Rozsah dodávky – leifheit pegasus 150 black edition, made in europe, stojan na prádlo na 1–2 pračky, černý, malý 157 × 105 × 55 cm, včetně 2 držáků na malé díly, výr.

81690 S křídly – s křídly je tento stojan na prádlo s plochým uložením ideální pro sušení dlouhého prádla. Spora proudu v domácnosti – přirozené sušení bez proudu se stojanem na prádlo Leifheit nejen šetří energii, ale také šetří životní prostředí a prádlo. 15 m – celé 15 m sušicí lano nabízí dostatek prostoru pro zavěšení prádla.

Na praktické 2 držáky na malé díly lze navíc navíc prostorově úsporně připevnit ponožky nebo slipy. Kalhoty na 1, 05 m vysokých křídlech sušícího stojanu. Obzvlášť úzký – protože je tento závěs na prádlo úzký pouze 55 cm, hodí se i v rozloženém stavu do každého bytu a balkonových dveří, což je praktické zejména při náhlém dešti. Najděte např.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit AG #ad
Výška2.76
Délka37.2
Hmotnost8.67
Šířka21.46
Číslo dílu81690
Modelka81690
Záruka2 roky.

8. Leifheit

#ad

Dva držáky na malé díly pro Leifheit stojací sušičku, Leifheit Sada příslušenství Pegasus, ideální na ponožky a spodní prádlo, stojan na prádlo, držák na malé díly pro více místa na sušení

#ad
Leifheit #ad - Užitečné extra – kompaktní příslušenství ke stojanu na prádlo Leifheit se hodí pro všechny stojany na prádlo Leifheit Pegasus a je tak praktickým doplňkem k praní prádla.

Velkorysá nabídka místa – držák na malé části nabízí na malé ploše spoustu místa pro sušení až 27 malých dílů na jeden držák. Rozsah dodávky – držák na malé díly pegasus leifheit 2dílná sada, pro všechny sušičky prádla Leifheit Pegasus, vyrobeno v Evropě, číslo výrobku 81534. Komfortní zavěšení – toto příslušenství ke stojanové sušičce umožňuje rychlé zavěšení malých dílů bez kolíčků na prádlo odolné proti větru. Snadná montáž – praktický držák na ponožky lze díky klipovému uzávěru bez námahy připevnit na slunečník a při skládání se nemusí sundávat.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška15.35
Délka2.95
Hmotnost0.11
Šířka0.79
Číslo dílu81534
Modelka81534

9. Leifheit

#ad

Prostorově úsporný nástěnný sušák na prádlo, Leifheit Nástěnný sušák TElegant 36 Protect Plus k vysunutí, stojan na stěnu vč. tyče na ručníky

#ad
Leifheit #ad - Spousta místa na sušení – praktická sušička na stěnu je výsuvná a nabízí otevřený s pěti tyčemi o délce celkem 3, 60 m spoustu místa pro sušení prádla. Snadná montáž – k nástěnnému sušičce leifheit je přiložen montážní materiál, takže je možné jednoduché a trvanlivé upevnění držáku na ručníky a nástěnné sušičky.

Montážního materiálu, výsuvný sušák na prádlo na balkon/koupelnu s držákem na ručníky, 72 x 37 cm, číslo výrobku 83201. Spora elektřiny v domácnosti – přirozené sušení bez elektřiny s nástěnným sušičkem Leifheit je nejen energeticky úsporné, ale také šetří životní prostředí a prádlo.

Prostorově úsporný design – díky své kompaktnosti se stojan na prádlo vejde do všech malých místností – pro sušení prádla pro malé prádlo. Praktický rozsah dodávky – leifheit nástěnný sušák telegant 36 protect plus, vč. Užitečný přísada – sušička na prádlo leifheit na stěnu je opatřena hliníkovou tyčí 60 cm, na které mohou ručníky sušit v uzavřeném stavu.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška4.33
Délka27.56
Hmotnost2.2
Šířka13.78
Číslo dílu83201-6
Modelka83201-6
Záruka2 roky výrobce.

10. Brabantia

#ad

24 m šňůry na prádlo, s úložným boxem, Nástěnný sušák na prádlo Brabantia Wallfix

#ad
Brabantia #ad - Snadné ovládání: box se otevírá stisknutím tlačítka. Odolná větru a počasí: solidní konstrukce z nerezavějících materiálů. Vyklápěcí sušák na prádlo se stylovým úložným boxem. Spousta místa: 24 metrů dlouhá šňůra na prádlo. Montáž na stěnu: prádlo lze snadno připevnit upevňovací materiál součástí dodávky.
ZnačkaBrabantia #ad
VýrobceBrabantia #ad
Výška7.68
Délka7.28
Hmotnost18.03
Šířka42.72
Číslo dílu475924
Modelka475924