Top 10 Latex Hörner Zum Ankleben – Umělé části těla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Maskworld

#ad

Vč. lepidla na kůži Mastix – falešné části těla, Maskworld Latexová aplikace Little Teufel Rohy Démon v tělové barvě – lze převléknout – Halloween, karneval, doplněk převleku na hororovou party

#ad
Maskworld #ad - Tip: použijte k nalíčení rohů barvu, která se dobře liší od požadované barvy pleti – pak působí podstatně působivěji. Bez jiného make-upu a doplňků. Lze podle libosti přelíčit pro perfektní halloweenský make-up. Obsahuje 1 pár rohů z latexu pleťové barvy a mastix lepidlo na kůži 2 ml. Vysoce kvalitní latexové rohy pro profesionální proměnu.
ZnačkaMaskworld #ad

2. WIDMANN

#ad

Tematická party, Widmann 8112D, čertovské rohy z latexu, karneval

#ad
WIDMANN #ad - Další krásné kostýmy a příslušenství najdete v našem značkovém obchodě. Krásný doplněk k vašemu čertovskému outfitu na karneval, Halloween nebo tématickou party. Hledáte vhodný doplněk k vašemu halloweenskému kostýmu? Pak je tento výrobek, firmy Widmann, přesně to pravé. Rohy jsou upevněny na černém gumovém pásku a velmi příjemně se nosí. Klikněte na název značky Widmann pod názvem produktu. Součástí dodávky jsou červené/černé čertovské rohy.
ZnačkaWIDMANN #ad
VýrobceWidmann #ad
Výška1.18
Délka2.76
Hmotnost0.04
Šířka2.76
Číslo díluAC2189
Modelka8112D
Záruka0 let záruka výrobce

3. Smiffys

#ad

Jednotná velikost, v černé, realistický čertovské rohy pro Prothetik 46801 z latexu od Smiffy' s

#ad
Smiffys #ad - Jednotná velikost. Tento produkt je součástí řady od "Cosmetics and Disguises" a "Halloween Adult" od Smiffy' s. Perfektní pro karneval, tématické party a Halloween. Obsahuje realisticky vypadající čertovské rohy Prothetik z latexu v černé barvě, s lepicí prostředek.
ZnačkaSmiffys #ad
VýrobceSmiffy's #ad
Výška21.57
Délka7.4
Hmotnost0.05
Šířka5.83
Číslo dílu46801
Modelka46801

4. KarnevalsTeufel.de

#ad

Halloween příslušenství, Devil, dekorace, Karneval Teufel malé čertovské rohy, Satan, rohy K nalepení

#ad
KarnevalsTeufel.de #ad - Halloween – doplněk. Rozsah dodávky: 1 pár čertovské rohy, skládající se z 2 rohy + lepicí proužky. Barva: červená – černá. Materiál: umělá hmota. Délka: cca 50 mm.
ZnačkaKarnevalsTeufel.de #ad
VýrobceKarnevalsTeufel #ad
Hmotnost0.04

5. Maskworld

#ad

Karneval a hororovou párty, Maskworld Démonské rohy z latexu s lepidlem na kůži – příslušenství ke kostýmu na Halloween

#ad
Maskworld #ad - Rohy jsou lehce oválné a tím nejsou "typické" čertovské rohy, ale již něco zvláštního. Jeden pár opakovaně použitelných satanových rohů z latexu. Rohy se dodávají s 2 ml lepidla na kůži. Skvělý doplněk ke kostýmu na halloween, tématickou party a mnoho dalších akcí, karneval, které zvou k převlékání.
ZnačkaMaskworld #ad
VýrobceMetamorph GmbH #ad

6. Boland

#ad

Boland 45082 – Sada líčidel Ďábel, líčidla pro masopustní kostýmy, vícedílná make-up sada na karneval nebo Halloween

#ad
Boland #ad - Klikněte na název značky Boland pod názvem produktu. Jedná se o čertovskou sadu líčidel značky Boland. S touto sadou získáte vše, co potřebujete k líčení jako čert. Dále obdržíte štětec a dva čertovské rohy, které se upevňují lepicími podložkami. Další krásné zboží na party a kostýmy najdete v našem značkovém obchodě. Sada obsahuje 7 g líčidel v červené, 1, 8 g líčidla v červené, černé a šedé barvě a houbičku.
ZnačkaBoland #ad
VýrobceBoland #ad
Výška1.97
Délka7.48
Šířka7.87
Číslo dílu45082
Modelka45082

7. Make up Atelier

#ad

Umělé rohy Latex obličej díl Latex díl

#ad
Make up Atelier #ad - Umělé rohy z latexu vyrobeno. Včetně maskon speciálním lepidlem lepidla 5 ml pro nalepení a odstraňovač 5 ml.
ZnačkaMake up Atelier #ad
VýrobceMake up Atelier #ad
Hmotnost0.55
Číslo dílu0718347105837

8. Smiffys

#ad

Smiffys Make-Up FX, Latex Devil Horn Prosthetics

#ad
Smiffys #ad - Dieser artikel ist teil der Smiffy's Cosmetics and Disguises und Halloween-Reihe für Erwachsene. Perfekt für karneval, Motto-Partys und Halloween. Einheitsgröße. Inklusive latex-Teufelhorn-Prothetik, elfenbeinfarben, mit Klebstoff.
ZnačkaSmiffys #ad
VýrobceSmiffy's #ad
Výška2.09
Délka7.4
Hmotnost0.08
Šířka5.83
Číslo dílu46798
Modelka46798

9. Maskworld

#ad

Karneval, Maskworld Démonské uši z latexu s lepidlem na kůži Mastix – latexové uši lze přelíčit v pleťové barvě – pro halloween, tématickou party a doplněk ke kostýmu Fantasy

#ad
Maskworld #ad - Včetně velmi dobře snášeného lepidla Mastix 2 ml a podrobného návodu k použití s obrázky. Tenké lepicí okraje lze v případě potřeby individuálně přistřihnout a přizpůsobit tak nosiči. Odolné a opakovaně použitelné. Pár démonských uší z kvalitního latexu s realistickou strukturou pokožky – latexová aplikace – ručně vyrobené speciální efekty démonských uší. Materiál: latex pleťová barva – lze individuálně přelíčit.
ZnačkaMaskworld #ad
VýrobceMaskworld #ad

10. MIMIKRY

#ad

MIMIKRY Krampus démon kopyta Přehoz na boty z latexu a umělé kožešiny Nohy Bestie Vánoce Horor

#ad
MIMIKRY #ad - Kryty bot kopyta z latexu a umělé kožešiny. Jednotná velikost pro dospělé. Zaslání z Německa. Materiál: 100% latex, 100% umělá kožešina. Barva: hnědá.
ZnačkaMIMIKRY #ad
VýrobceMIMIKRY #ad