Top 10 Gaskochfeld 4 Flammig Bosch – Horní panel sporáku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bosch Hausgeräte

#ad

1ruční zapalování stisknutím a otáčením, FlameSelect 9 výkonových stupňů, Plynová varná deska Bosch PCH6A5C90D série 6 soběstačná, 60 cm široká, integrovaný spínač

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Zapalování jednou rukou: pro zapálení plamene jednoduše stiskněte a otočte roubíkem. Integrované spínače: snadno přístupné a ovládané roubíky v přední části pro snadné otáčení. Rozměry zboží bez obalu v x Š x h cm: 4, 5 x 58, 2 x 52 rozměry výklenku v x Š x H cm: 4, 5 x 56 x 48-49, 2. Termoelektrická zapalovací pojistka: zabraňuje dalšímu toku plynu při zhasnutí plamene. Flameselect: pro přesnou regulaci plamene v devíti definovaných stupních. Průběžné držáky hrnců z litiny: pro vysokou stabilitu a stabilitu nádobí.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška1.77
Délka22.91
Hmotnost24.25
Šířka20.47
Číslo díluPCH6A5C90D
ModelkaPCH6A5C90D
ZárukaZáruka výrobce.

2. Phönix Germany

#ad

Phönix PS-603T vestavba plynové varné desky ušlechtilá ocel plynový vařič 4 plotýnky propan/zemní plyn vč. regulátoru plynové hadice sada pro propanové lahve + litý WOK nástavec + kříž na sporák

#ad
Phönix Germany #ad - Vhodné jako vestavné nebo volně stojící. Sady regulátorů plynové hadice 80 cm / 50 mbar pro venkovní použití jako dárek. Vč. Elektrické zapalování a se zážehovou pojistkou. Vhodné pro propanovou plynovou láhev nebo zemní plyn. Phönix ps-603t ušlechtilá ocel plynová varná deska, 4 hořáky.
ZnačkaPhönix Germany #ad
VýrobcePhönix Germany #ad
Výška20.28
Délka23.03
Hmotnost24.25
Šířka2.36
Číslo díluPS-603T

3. Phönix Germany

#ad

Propan / zemní plyn vč. redukce tlaku plynové hadice, Phönix PG-604L vestavná plynová varná deska se 4 žárovkami, plynový sporák, kříž na plynový sporák, skleněná varná deska, nástavec WOK

#ad
Phönix Germany #ad - Skleněná plynová varná deska phoenix PG-604L, 4 hořáky, 60 cm. Nástavce z litiny wok + kříže na plynový sporák. Elektrické zapalování a se zážehovou pojistkou. Vhodné pro propanovou plynovou láhev nebo zemní plyn. Vč. Přednastaveno na propanový plyn. Redukce tlaku plynové hadice 80cm/50mbar. Vhodné jako vestavné nebo volně stojící. Vč.
ZnačkaPhönix Germany #ad
VýrobcePhönix Germany #ad
Hmotnost24.25
Číslo díluPG-604L

4. Phönix Germany

#ad

Phönix PS-905L plynová varná deska vestavná varná deska ušlechtilá ocel plynový vařič 5 plotýnek soběstačný volně stojící/vestavná plynová varná deska vč. regulátoru plynové hadice sada pro

#ad
Phönix Germany #ad - Vč. Sady regulátorů plynové hadice 80 cm / 50 mbar + nástavec na litinový WOK + kříž na plynový sporák. Vhodné jako vestavné nebo volně stojící. Vč. Vhodné pro propanovou plynovou láhev přednastavenou nebo zemní plyn. Sady trysek na zemní plyn. Montážního materiálu. Vč. Elektrické zapalování a se zážehovou pojistkou. Přechodového adaptéru 1/2"R na 1/4" lks. Phönix ps-905l ušlechtilá ocel plynová varná deska 5 hořáků 11, 3 kW. Vč.
ZnačkaPhönix Germany #ad
VýrobcePhönix Germany #ad
Výška20.08
Délka2.36
Šířka33.86
Číslo díluPS-905L

5. GASLAND

#ad

GASLAND Chef CH60BF vestavná varná deska / 60 cm sklokeramická varná deska / 4 varné zóny varná deska elektrická/dětská pojistka/automatický časovač/ 6000 W

#ad
GASLAND #ad - 4zónová keramická varná deska – celkový výkon 6 kw 1, 2 kw x 2, 8 kw x 2 a 1, pokud připravujete jídlo v rodinné velikosti. Mezitím zvládnete 4 pokrmy, která je vhodná pro všechny druhy plochého nádobí. Snadná instalace a údržba – velikost výřezu Š × h: 56 × 49 cm. Detektor hrnců funguje, ochrana proti přehřátí, aniž byste museli vypnout proud.

Jedná se o konvenční varnou desku, 4 varné zóny s nezávislým dotykovým ovládáním. Pro rychlou instalaci je k dispozici předloha. Hladký povrch z keramiky Vitro usnadňuje čištění. Díky integrovanému designu se dá perfektně vložit do pracovní desky a šetří místo pro vás. Uživatelsky přívětivé ovládání s dotykovým ovládáním – jednoduše nastavte stupeň výkonu nebo teplotu na požadovaný stupeň; citlivé dotykové ovládání je plně funkční, i když pracujete s mokrými nebo mastnými prsty a podržte tlačítko stisknuté pro změnu trvalého výkonu a nastavení časovače. Kuchyně bude vždy čistá a pořádná.

Přesné zahřívání bez plýtvání – gasland chef ch60bf používá technologii dálkové infračervené energie k dosažení vertikálního vedení tepla a snížení ztrát přenosu tepelné energie, což zajišťuje rychlejší ohřev, vysokou účinnost a úsporu nákladů na elektřinu. 9stupňové nastavení tepla splňuje vaše různé požadavky na vaření od vaření až po hluboké vaření. Několik ochranných funkcí – programovatelný integrovaný časovač, pokud hrnec sundáte, automatická ochrana proti vypnutí, ukazatel zbytkového tepla a dětská pojistka zabraňují nechtěnému zapnutí a zajišťují tak bezpečnost pro celou vaši rodinu.
ZnačkaGASLAND #ad
Výška35.43
Délka35.43
Hmotnost20.28
Šířka20.47
Číslo díluCH60BF
ModelkaCH60BF

6. GASLAND

#ad

LPG/zemní plyn, Gasland Chef GH60SF vestavná plynová varná deska ušlechtilá ocel 4 plameny, montáž plynu autark plynový varný panel

#ad
GASLAND #ad - Prémiová kvalita – těžké držáky pánví z litiny poskytují trvalý základ pro vaše pánve. Velikost výřezu Š x H: 56 x 48 cm. Bezpečnost & spolehlivost – ochranné zařízení ffd umístěné na každém hořáku přeruší přívod plynu při náhodném výbuchu plamene, čímž se zamezuje riziku úniku plynu, aby byla zajištěna bezpečnost v domácnosti.

Zapalování je řízeno tlačítkovým otočným spínačem, který může zabránit nechtěnému dotyku dětí. Kuchyně bude vždy čistá a pořádná. Vestavěný plynový sporák šetří místo pro vás. Každá varná zóna ukazuje, která zóna je provozována. Elegantní design pro kompaktní prostory, jako jsou menší obytné prostory, studentské ubytování a nájemní byty atd. 4 výkonné hořáky – celkový výkon 8 kw, dušit, od 1, dusit, vařit, které splní vaše různé požadavky na různé chutné pokrmy současně, 0 kW do 3, např.

Povrch z ušlechtilé oceli usnadňuje čištění a údržbu. Vařit, smažit, 4 kW, roztavit nebo karamelizovat. Přátelský provoz – 4 otočné knoflíky se samozapalováním umožňují flexibilní a přesné nastavení plynu. Snadná instalace – standardně vyvinutý pro zemní plyn, můžete přepnout na zkapalněný plyn trysky pg jsou součástí dodávky.
ZnačkaGASLAND #ad
VýrobceGASLAND #ad
Výška3.94
Délka22.83
Hmotnost19.18
Šířka20.47
Číslo díluGH60SF
ModelkaGH60SF

7. Phönix Germany

#ad

Phönix PG-603T vestavná plynová varná deska skleněná varná deska plynový vařič 4 žárovky propan / zemní plyn vč. odlitku wok nástavec

#ad
Phönix Germany #ad - Phönix pg-603t skleněná plynová varná deska, 4 hořáky, 60 cm. Vhodné jako vestavné nebo volně stojící. Sady regulátorů plynové hadice 80 cm / 50 mbar + nástavec na litý WOK + kříž na sporák. Vhodné pro propanovou plynovou láhev nebo zemní plyn. Přednastaveno na propanový plyn. Elektrické zapalování a se zážehovou pojistkou. Vč.
ZnačkaPhönix Germany #ad
VýrobcePhönix Germany #ad
Hmotnost24.25
Číslo díluPG-603T

8. Arebos

#ad

Plynový sporák, Arebos Plynová varná deska se 4 plameny | sklokeramika | vč. držáku na hrnce a pojistky proti zapalování | soběstačný | vhodné pro zemní plyn nebo propan, plynový vařič

#ad
Arebos #ad - Pohodlná regulace teploty pomocí otočného spínače přímo na varné desce. Přesvědčí vás extrémní tvrdostí, že nerezaví, vysokou teplotní odolností. Vysoce kvalitní vstřikovače vyrobené z mědi. Ce certifikovaný výrobek. Vedle piezo zapalování lze varnou desku zapalovat také zapalovačem.

Kvalita s dlouhou životností plynová varná deska arebos je vyrobena z leštěného bezpečnostního skla s matnými smaltovanými nosiči, které se vyznačují tím, jsou bezpečné a netoxické. Vhodné pro každé kuchyňské nádobí samostatná plynová varná deska kompatibilní s každým typem nádobí. Propanové trysky 50 mbar pro odbornou přestavbu jsou součástí dodávky. Varná deska má rychlý hořák 3000 w, 2 polorychlý hořák s výkonem 1750 w a jedním hořákem s výkonem 1000 W.

Dále se snadno čistí a jsou vyjímatelné. Výkonné plynové varné pole plynová varná deska arebos se 4 hořáky. Maximální bezpečnost integrovaná pojistka zapalování s automatickým vypnutím při odchozím plameni pro maximální bezpečnost. Rychlé generování tepla a velmi přesná regulace tepla pro perfektní výsledky vaření. Použití se zemním plynem nebo plynovým plynem předmontované a přednastavené trysky zemního plynu 20 mBar.
ZnačkaArebos #ad
VýrobceCanbolat Vertriebs GmbH #ad
Výška3.74
Délka20.08
Hmotnost20.94
Šířka23.62
Číslo díluAR-HE-GH
ModelkaAR-HE-GH63

9. Arebos

#ad

Samostatný, efektivní a energeticky úsporný, Arebos Plynová varná deska se 4 žárovkami | 58 cm nerezový plynový sporák s automatickou ochranou plamene | zemní nebo propanový plyn | plynový vařič

#ad
Arebos #ad - Varná deska má rychlý hořák 3 000 w, 2 polorychlé hořáky s výkonem 1750 W a hořákem s 1000 W. Použití se zemním plynem nebo plynem předmontované a přednastavené trysky zemního plynu 20 mBar. Je ideální pro každé použití, vaříte, ať už smažíte, dusíte nebo smažíte.

Rychlé generování tepla a velmi přesná regulace tepla pro perfektní výsledky vaření. Propanové trysky 50 mbar pro odbornou úpravu jsou součástí dodávky. Kvalita s dlouhou životností plynová varná deska arebos je vyrobena z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli s matnými smaltovanými nosiči, jsou bezpečné a netoxické. Pohodlná regulace teploty pomocí otočného spínače přímo na varné desce. Vhodné pro každé kuchyňské nádobí samostatná plynová varná deska kompatibilní s každým typem nádobí.

Ce certifikovaný výrobek. Maximální bezpečnost integrovaná pojistka zapalování s automatickým vypnutím při odchozím plameni pro maximální bezpečnost. Vysoce kvalitní vstřikovače vyrobené z mědi. Výkonné plynové varné pole plynová varná deska arebos se 4 hořáky. Přesvědčí extrémní tvrdostí, které se vyznačují tím, že nerezaví, vysokou teplotní odolností. Vedle piezo zapalování je varná deska také zapalovačem.
ZnačkaArebos #ad
VýrobceCanbolat Vertriebs GmbH #ad
Výška3.54
Délka22.83
Hmotnost15.43
Šířka19.69
Číslo díluAR-HE-GH
ModelkaAR-HE-GH58

10. Phönix germany

#ad

Phönix Domino Plynová varná deska vestavná varná deska skleněný plynový vařič se 2 plameny autark kempinkový vařič propan / zemní plyn vč. sady regulátorů plynové hadice

#ad
Phönix germany #ad - Vhodné pro propanovou plynovou láhev nebo zemní plyn. Vč. Vhodné jako vestavné nebo volně stojící. Elektrické zapalování a se zážehovou pojistkou. Sady regulátoru plynové hadice 80 cm / 50 mbar. Phoenix domino skleněná plynová varná deska se 2 hořáky.
ZnačkaPhönix germany #ad
VýrobcePhönix Germany #ad
Výška1.97
Délka11.42
Šířka1.97
Číslo díluDomino-G
ModelkaDomino-G