Top 10 FOSSIL Hybrid Smartwatch Herren – Elektronic und Foto -10%

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fossil

#ad

Páska, FOSSIL Pánské hodinkové stroje, Hnědá, velikost pouzdra 42 mm, quartzový chronograf, náramek z pravé kůže

#ad
Fossil #ad - Hnědý pásek z pravé kůže. Vodotěsné do 50 m: lze nosit při plavání v mělké vodě. Kulaté pouzdro z ušlechtilé oceli s černým ciferníkem. Velikost pouzdra 42 mm, minerální křišťál, quartzový chronografický pohyb, šířka pásku 22 mm, importovaný.
ZnačkaFossil #ad
VýrobceFossil #ad
Výška5.12
Délka5.12
Hmotnost0.18
Šířka5.12
Číslo díluFS4656
ModelkaFS4656
ZárukaZáruka se může lišit podle poskytovatele.

2. HUAWEI

#ad

Celodenní monitorování SpO2, přesné sledování srdeční frekvence, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 3 46 mm, hnědá kůže, dlouhá výdrž baterie, 100+ tréninkových režimů, německá verze, AI běžecký trenažér

#ad
HUAWEI #ad - Přesné snímání srdeční frekvence: aktualizovaný modul srdeční frekvence se skládá z osmi kruhově uspořádaných fotodiod a dvou světelných zdrojů v kombinaci s vypouklou skleněnou čočkou, která zajišťuje příjemný pocit při nošení a současně snižuje rušení způsobené externími zdroji světla.

Celodenní měření spo2: saturace kyslíkem v krvi spo2 je jedním z důležitých vitálních znaků, které mohou poskytnout informace o zásobování těla kyslíkem. Chytré hodinky huawei watch gt 3 posoudí vaše sportovní schopnosti na základě vašich historických údajů a poskytne vám vědecký a profesionální běžecký plán pro vaše každodenní zdravotní běhy.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška2.2
Délka0.43
Hmotnost0.09
Šířka1.81
Číslo dílu55028448
Modelka55028448
ZárukaZáruka výrobce 30 měsíců

3. LIGE

#ad

Krevním tlakem, fitness hodinky,, LIGE Pánské chytré hodinky s kovovým páskem, 100+ sportovních režimů, sledováním spánku pro Android iOS, 1,39" vojenské chytré hodinky se srdeční frekvencí

#ad
LIGE #ad - 111 sportovních režimů a 24měsíční zárukapokud jste fitness nadšenci, jízda na kole, lezení a další zaznamenává důležité denní údaje, běh, fotbal, jsou sportovní hodinky lige vaším perfektním tréninkovým partnerem. Nabízíme kvalitní chytré hodinky s 24měsíční zárukou. Výkonná baterie a více funkcí hodinky jsou vybaveny baterií s velkou kapacitou a nízkou spotřebou, mnoho funkcí, ovládání hudby a předpověď počasí, která se plně nabije za pouhé 2 hodiny a při jednorázovém nabití vydrží 2 až 7 dní.

Automaticky také monitoruje stav vašeho spánku a rozpozná vaši bdělost, lehký spánek a údaje o hlubokém spánku. Stylové a vodotěsné ip67 lige fitness hodinky mají náramek z ušlechtilé oceli a vyměnitelné silikonové pásky, aby vyhovovaly individuálním potřebám. Kompatibilní s androidem a ios, vzpomínka na nedostatek pohybu, kalkulačka, kamera na dálkové ovládání, stopky, jako jsou budík, což z nich dělá ideální zařízení vše v jednom pro váš aktivní životní styl. Se 111 sportovními režimy jako chůze, jako jsou kroky, ujetá vzdálenost a spálené kalorie.

Oznámení o zprávách a bluetooth hovory zůstaňte vždy ve spojení, instagram a twitter a používejte funkci hands-free pro přijímání hovorů. Náš profesionální tým nabízí efektivní servis pro případné výrobní vady nebo interní poruchy. S aplikací fitcloudpro watch dial marketplace máte přístup k více než 200 ciferníkům, ať jste kdekoli, s několika zprávami o zprávách z aplikací jako Facebook, ze kterých si můžete vybrat a přizpůsobit si tak přístroj individuálně. Chytré hodinky lige jsou vybaveny funkcemi pro sběr dat celého těla, jako je srdeční frekvence, krevní tlak a obsah kyslíku v krvi údaje pouze pro referenci.
ZnačkaLIGE #ad
VýrobceLIGE #ad
Výška0.47
Délka1.89
Hmotnost0.53
Šířka1.89
ModelkaBW1846A

4. Amazfit

#ad

Displej 1,39", Amazfit Chytré hodinky GTR 3 s monitorováním zdravotního stavu, pro muže i ženy, GPS sportovní hodinky se 150+ sportovními režimy, monitorování cyklu, SpO2, baterie na 21 dní, černé,

#ad
Amazfit #ad - Chytré hodinky amazfit gtr 3 mají integrovaný barometrický výškoměr, který sleduje výšku a tlak vzduchu vašich outdoorových aktivit, Galileo, GLONASS, že vám poskytne cíl, a podporuje satelitní navigační systémy GPS, BDS a QZSS pro přesné sledování vaší trasy. Zdravotní fitness hodinky mají 15 animovaných ciferníků a 8 upravitelných ciferníků.

Výkonný systém zepp os: díky intuitivnímu systému zepp os najdete v aplikacích chytrých hodinek amazfit GTR 3 zcela jednoduše to, co hledáte. Výdrž baterie 21 dní a displej amoled always-on s více než 100 ciferníky: navzdory velkému množství pokročilých funkcí ve svém tenkém a lehkém krytu fungují sportovní hodinky Amazfit Sport Watch až 21 dní. Otestujte čtyři zdravotní parametry jedním klepnutím: s inteligentními hodinkami Amazfit GTR 3 můžete otestovat svou srdeční frekvenci, saturaci kyslíkem, úroveň stresu a dýchací frekvenci jediným klepnutím a výsledkem za pouhých 45 sekund. Integrovaný hlasový asistent alexa a offline: nastavte si s alexou zcela jednoduše alarm, se kterým můžete provádět operace, dostanete překlad a další.

Pokud jste na cestách a nemáte přístup k internetu, mají chytré hodinky také offline hlasového asistenta, položte otázku, jako je aktivace sportovního režimu nebo otevření funkce měření zdraví. Zažijte rámec miniaplikací s bohatým ekosystémem, který zahrnuje více než 10 miniaplikací a dokonce aplikaci Home Connect třetích stran. Podporuje se také nahrávání vlastní fotografie jako tapety. Více než 150 sportovních režimů a výkonné navigační systémy: virtuální kardiostimulátor od pánských chytrých hodinek gtr 3 vám může pomoci zlepšit se tím, který musíte porazit.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.42
Délka1.8
Hmotnost0.07
Šířka1.8
Číslo dílu69-GTR 3 Black
Modelka69-GTR 3 Black
Záruka1 rok výrobce

5. Garmin

#ad

Garmin Vívomove Sport – chytré hodinky s analogovými ručičkami a dotykovým displejem. Sportovní a zdravotní funkce, upozornění na chytrý telefon a výdrž baterie až 5 dní. Obvod zápěstí 125–190 mm

#ad
Garmin #ad - Mějte vždy přehled: aplikace garmin connect vyhodnotí vaše aktivity a poskytne vám grafický přehled o vašem osobním zdraví, kondici a pohodě. Nebo si jednoduše nechte zobrazit aktuální informace o počasí. S nadčasovým analogovým vzhledem a inteligentními funkcemi moderních chytrých hodinek – decentní na pozadí a viditelné pouze v případě potřeby.

Svěží inspirace: najděte si svůj sport a vyberte si na svém vívomove sport z mnoha sportovních aplikací: běh, jízda na kole, jóga a další. Přes connected gps lze zaznamenávat vzdálenost a rychlost vašich aktivit. Vzrušující design: stylové 40mm hybridní chytré hodinky se skrytým dotykovým displejem. Protože bezpečnost je na prvním místě: zajištěno díky nouzové pomoci a automatickému oznámení o nehodě předem uloženým kontaktům. Hodí se po celý den: s vívomove sport se lépe seznámíte se svým tělem.

Vždy na puls času: dostávejte zprávy ze svého smartphonu přímo na zápěstí. Hybridní chytré hodinky analyzují váš spánek, měří srdeční frekvenci, body baterie, úroveň stresu, spotřebu vody a další – až po sledování cyklu pro ženu. Aktivní po celý den: vaše chytré hodinky vás přitom podpoří a poskytnou vám informace o vašem denním počtu kroků a podlažích, o spotřebovaných kaloriích, minutách intenzity atd. Začleňte fitness zcela jednoduše do svého všedního dne. Nezapomeňte na žádné termíny a zůstaňte výměnou za své kontakty.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška0.4
Délka1.6
Hmotnost0.07
Šířka1.6
Číslo dílu010-02566-00
Modelka010-02566-00
Záruka1 rok záruka výrobce

6. Diesel

#ad

Diesel Touchscreen Smartwatch 6. Generation mit Lautsprecher, NFC und Smartphone BenachrichtigunGen DZT2042, Herzfrequenz, Zeitanzeige

#ad
Diesel #ad - Wear os by google ist mit smartphones mit der frischesten version von android ausgenommen Go-Edition und Smartphones ohne Google Play Store bzw iOS kompatibel Die unterstützten Funktionen können je nach Plattform und Land variieren Änderungen bezüglich der Kompatibilität sind vorbehalten. Automatisches tracken von aktivitätszielen, schlaf, herzfrequenz, kardiolevel, schritten, SpO2-Wert Sauerstoffsättigung im Blut und mehr Aktivitätsmodus mit GPS zeichnet Deine zurückgelegte Strecke und Deinen Weg auf Fortschrittliche Sensoren sammeln Daten für alle Deine Gesundheits- und Fitness-Apps.

Always-on display jetzt noch heller und mit mehr farben always-on display mit tausenden zifferblättern für deinen individuellen Look bei immer sichtbarer Zeitanzeige Hunderte von Apps, News, Musik, Bezahlen, Fitness, Spiele, Social Media, z B Google Assistant, Stoppuhren und mehr Das bis 3 ATM wasserdichte Design und die schnelle Ladezeit von weniger als einer Stunde machen sie zur perfekten Begleitung für alle Deine Aktivitäten.

Bleib immer gut informiert mit benachrichtigungen zu anrufen, textnachrichten, Zeitzone und Kalender Verpasse nie wieder einen Anruf: Telefoniere direkt über Deine Uhr, apps und automatischer Synchronisation von Zeit, wenn Dein Smartphone mal nicht in Reichweite ist Optimierte Akkulaufzeit mit den frischen vereinfachten smarten Akkumodi.24 stunden bzw sogar mehrere tage akkulaufzeit im erweiterten modus **akkulaufzeit abhängig von der Nutzung und der Installation von Updates** USB-Kabel mit Induktionsladegerät lässt sich an Ringen auf dem Gehäuseboden befestigen und um 360 Grad drehen Bis zu 80  Prozent aufgeladen in etwa 30 Minuten.
ZnačkaDiesel #ad
VýrobceFossil Group #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.22
Šířka0
Číslo díluDZT2042
ModelkaDZT2042

7. Amazfit

#ad

KI-Fitnesstrainer, Contactless Zahlung, KI-Schlaf- und Gesundheits-Tracker, Dual-Band GPS, Alexa, Bluetooth Anrufe, 14 Tage Akkulaufzeit, NFC, 1,5" AMOLED, Amazfit Balance Smartwatch

#ad
Amazfit #ad - Kontaktloses bezahlen mit zepp paydank einer partnerschaft zwischen amazfit und mastercard und der Integration von NFC-Technologie können Sie mit Zepp Pay bis zu acht Bankkarten gleichzeitig an Ihre Amazfit Balance binden, um passwortgeschützt kontaktlos direkt von Ihrem Handgelenk aus zu bezahlenWeitere Informationen Finden Sie Auf der Offiziellen Website von Zepp Pay on Amazfit. Dualband-gps mit branchenführender genauigkeiterleben sie smartwatch-gps-tracking, selbst unter hohen gebäuden oder hohen Bäumen.

Dieser ki-gestützte schlaf- und Entspannungsdienst erzeugt Klanglandschaften, und bietet ausführliche Schlafberichte. Die zirkular polarisierte Dualband-GPS-Antenne reduziert Störungen und nutzt Signale von 6 Satellitensystemen. Messung der körperzusammensetzungneben der genauen Überwachung von gesundheitsdaten wie Herzfrequenz, einschließlich Körperfett, Muskel, Skelettmuskel, Knochenmasse, um schnell und einfach acht Kennzahlen zur Körperzusammensetzung an Ihrem Handgelenk zu messen, Stresslevel und Schlaf kann die Amazfit Balance auch verwendet werden, Wasseranteil, Blutsauerstoff, Proteinanteil, BMI und Grundumsatz. Analyse der geistigen und körperlichen bereitschafterreichen sie ihr ideales gleichgewicht aus Aktivität und Erholung.

Schlafberatung und entspannungstools von zepp aurazusätzlich zu den integrierten schlafüberwachungsfunktionen der Smartwatch, die sich intelligent an die biometrischen Messwerte Ihrer Amazfit-Smartwatch anpassen, der Meditationsfunktion und den Atemübungen können Amazfit Balance-Nutzer eine kostenlose Testversion von Zepp Aura nutzen. Tragen sie ihre amazfit balance smartwatch, und am Morgen erhalten Sie eine Bereitschaftsbewertung, die anzeigt, während Sie schlafen, wie geistig und körperlich aufgeladen Sie für den neuen Tag sind. Nutzen sie die vorteile, indem sie eine routendatei aus der Zepp-App importieren, das branchenführende Genauigkeit bietet, und genießen Sie dann eine unglaublich präzise Echtzeitnavigation von Ihrem Handgelenk aus.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška1.06
Délka3.94
Hmotnost0.54
Šířka3.94
ModelkaBalance.-PL
Záruka1 Year Manufacturer

8. HUAWEI

#ad

100+ tréninkových režimů, přesné sledování srdeční frekvence, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 3 46 mm, dlouhá výdrž baterie, černé, trenažér KI, celodenní monitorování SpO2

#ad
HUAWEI #ad - Hodiny můžete používat také k přehrávání hudby. Přesné zaznamenání srdeční frekvence: aktualizovaný modul srdeční frekvence se skládá z osmi kruhově uspořádaných fotodiod a dvou světelných zdrojů v kombinaci s vypouklou skleněnou čočkou, která zajišťuje příjemný pocit při nošení a současně snižuje poruchy způsobené externími zdroji světla.

Více než 100 tréninkových režimů: podpora více než 100 druhů sportů jako běh, jízda na kole, plavání, turistika, skákání přes švihadlo a lyžování. Algoritmus ai byl optimalizován pro efektivnější odfiltrování rušivých signálů, takže je možné přesné zaznamenání srdeční frekvence. Dlouhá výdrž baterie: při plném nabití můžete huawei watch gt 3 46 mm používat až 14 dní. Díky tomu jste nejlépe připraveni sledovat každý trénink a nezmeškáte žádnou kontrolu zdraví. Celodenní měření spo2: saturace kyslíkem v krvi spo2 je jedním z důležitých vitálních znaků, zda pracujete, které mohou naznačovat zásobování těla kyslíkem.

Huawei watch gt 3 neustále zaznamenává hodnotu SpO2 – bez ohledu na to, trénujete nebo spíte. Nezáleží na tom, zda se ponoříte do bazénu nebo se potíte na sportovišti, můžete si svůj trénink užívat naplno. Osobní běžecký trenažér ai: huawei watch gt 3 chytré hodinky mohou ocenit vaše sportovní schopnosti na základě vašich historických údajů a poskytnout vám vědecký a profesionální plán běhu pro vaše každodenní zdravotní běhy a přípravu na soutěže, zda jste začátečník nebo pokročilý běhoun, nezávisle na tom, a poskytnout vám kompletní návod na sledování.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška2.2
Délka0.43
Hmotnost0.09
Šířka1.81
Číslo dílu55026956
Modelka55026956
Záruka30 Monate Herstellergarantie

9. FEELNEVER

#ad

1,43" AMOLED robustní chytré hodinky se 126 sportovními režimy, baterie 45 dní, SpO2, krokoměr, vodotěsné do 5 ATM,, monitor spánku/hodinky s měřením tepu, Nové pánské chytré hodinky 2024 s telefonem

#ad
FEELNEVER #ad - Prosím kontaktujte nás pro pomoc, problémy s obrazovkou, než opustíte své zkušenosti. Dotykový displej amoleD zajišťuje ostré zobrazení obsahu. Už tak nezmeškáte důležité hovory a zprávy, cestujete nebo pracujete venku. Kompatibilita chytrých hodinek a záruka módní chytré hodinky bangwei jsou kompatibilní s většinou chytrých hodinek s android 4.

4 a ios 8. 0 a vyššími. Trendy design je spárován s tenkým a robustním krytem ze slitiny, který splňuje potřeby mužů podle stylu i inteligence. Nabízíme také 6 měsíců bezplatnou náhradu za chytré hodinky s problémy s kvalitou, problémy s funkčností a další. 400 mah vysoce účinná životnost baterie pánské chytré hodinky bangwei jsou vybaveny nejmodernějším 400mah baterií z čistého kobaltu s nízkým příkonem, který může efektivně prodloužit životnost chytrých hodinek ve srovnání s běžnými chytrými hodinkami.

Chytré hodinky banGWEI jsou vyrobeny z vojenské slitiny. 1, 43" amoled dotykový displej a stylový design pouzdra nejnovější pánské chytré hodinky bangwei mají standardní 1, 43palcové sklo s dvojitou vrstvou, které odolá všem druhům nárazů a škrábanců. Přerušte meze doby používání tradičních chytrých hodinek, zatímco doba nabíjení je pouze 2 hodiny. Zprávy o tréninku si můžete prohlédnout. Prošla 12 certifikací mil-std-810h, písku, nárazuvzdorné zinkové slitiny, teploty, prachu, tlaku, včetně: test nárazů, vodotěsnosti a nárazů atd.
ZnačkaFEELNEVER #ad
VýrobceFEELNEVER #ad
Výška0.45
Délka1.89
Hmotnost0.4
Šířka1.89
Číslo díluEF3-G-FN
ModelkaEF3-G-FN-CJ

10. Amazfit

#ad

1,43" AMOLED displej, přesné GPS sledování pro muže a ženy, Alexa, výdrž baterie 14 dní, Amazfit Chytré hodinky GTR 4 s telefonováním přes Bluetooth a hudební pamětí, 150 sportovních režimů

#ad
Amazfit #ad - Kromě toho mají fitness hodinky 200+ ciferníků s vhodnými vždy zapnutými displeji. Jednoduché řízení zdraví 24/7 profitujte ze spolehlivého a přesného monitorování srdeční frekvence 24/7, saturace kyslíkem v krvi a úrovně stresu. Ultralehká výdrž baterie 14 dní dosáhněte svých profesních a tréninkových cílů až po dobu 2 týdnů za kus. Po vašem tréninku vám aplikace zepp ukáže skupinu svalů, kterou jste trénovali, z nichž mnohé mají přizpůsobitelné varianty v aplikaci Zepp, aby vám pomohla udržet váš trénink efektivně.

Velký 1, 43" hd amoled displej chytré hodinky amazfit gtr 4 jsou první chytré hodinky v oboru s technologií ochrany proti oslnění na krytu skleněné lunety a displej AMOLED má povrchovou úpravu proti otiskům prstů, aby vaše hodinky vypadaly bezchybně. Silné a přesné gps sledování díky špičkové cirkulárně polarizované technologii gps antény s dvoupásmovou gps anténou, ať už jdete na túru po stromové stezce nebo na kole přes přeplněné centrum města, si užijete polohování, které není ovlivněno okolním a vícecestným rušením.

Nový úsporný režim hodinek umožňuje dokonce pokračující používání funkcí, jako jsou sportovní režimy, měření zdravotních údajů a další, zatímco současně šetří proud. Chytré hodinky gtr 4 umí také rozpoznat vaši dechovou frekvenci a rychle změřit a vyhodnotit tyto 4 důležité zdravotní ukazatele jednoduchým klepnutím. Baterie sportovních hodinek amazfit gtr 4 je připravena k použití a má jmenovitou hodnotu 475 mAh. Inteligentní detekce silového tréninku fitness hodinky amazfit gtr 4 automaticky rozpozná pohyby a spočítá opakování desítek silových tréninkových cvičení, a jak dlouho jste je trénovali, a také sledují dobu odpočinku mezi sadami.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška1.81
Délka1.81
Šířka0.42
Číslo díluSB 12
ModelkaA2166
Záruka1 rok výrobce