Top 10 Doppelrollo Mit Muster – Látkové rolety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Schuette

#ad

Schuette® Roleta bez vrtání a vrtání 2v1 ● Dvojitá roleta ve dne i v noci, kolekce: White Snow bílá ● 40 x 130 cm šířka x výška ● Suprafix upínací roleta = Klemmfix 2.0 ● 60s montáž s videem

#ad
Schuette #ad - Rolety schuette jsou pokud možno smontovány. Jedná se o originální značkové rolety schuette. Naše rolety jsou k dispozici také v jiných kolekcích látek a způsoby montáže. Lepicích podložek, 2x schuette Suprafix šroubovací držák vč.

Volně volitelný způsob montáže upínací držáky suprafix + šroubovací držáky suprafix jsou vždy součástí dodávky. Při šířce však dbejte prosím na okenní kliku, aby při pohybu rolety nerušila. Lze otírat lehce vlhkým hadříkem. Při výšce změřte okenní rám zdola nahoru. Inteligentní vedení řetízku bez trhání a bez blokování šňůry. Originální rolety schuette jsou srovnatelné s typickými stavebními a čínskými roletami. Vhodné také do kuchyně a koupelny. Roleta 2v1 bez vrtání / s vrtáním: plynule nastavitelná den a noc.

Pod jinými značkami jsou nedávno nabízeny špatné kopie, resp. Vyžaduje dlouhé sestavení mnoha jednotlivých dílů. Protože si vážíme vašeho času a vašeho domova! 100% neprůhledné! jakýkoliv světelný tok díky funkci ve dne i v noci. Odkazu na montážní video, Schuette slib kvality. Napodobeniny našich rolet schuette sázejte prosím i nadále na originál od Schuette a na kvalitu, pokud jde o váš domov.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0
Délka130
Hmotnost2.2
Šířka40
Číslo díluHU-XI-201

2. Schuette

#ad

Schuette® Zatemňovací roleta bez vrtání/s vrtáním 2v1 ● kolekce termo roleta: Foggy Morning šedá ● 80 x 130 cm šířka x výška ● upínací roleta Suprafix = Klemmfix 2.0 ● 60s montáž s videem

#ad
Schuette #ad - Vezměte vždy nejbližší vyšší výšku. Odkazu na montážní video, Schuette slib kvality. Při šířce však dbejte prosím na okenní kliku, 5 cm vlevo a vpravo 1, aby při pohybu rolety nerušila. Vyžaduje dlouhé sestavení mnoha jednotlivých dílů.

Protože si vážíme vašeho času a vašeho domova! chrání před chladem a horkem, vysoké zatemnění a 100% neprůhledné! Živé barvy a speciálně vyvinuté pro rolety UV ochrana -> žádné vyblednutí. Rolety schuette jsou pokud možno smontovány. Ať už chcete svou novou roletu schuette upnout nebo našroubovat, protože zde kupujete originální a hotovou roletu schuette a nejedná se o modelářskou sadu jako u jiných prodejců. Naše rolety jsou k dispozici také v jiných kolekcích látek a způsoby montáže.

Roubů, 2 x upínací držák Schuette Suprafix vč. V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! Objednaná šířka je skutečná šířka látky. Pokud chcete namontovat roletu Schuette bez vrtání, čeká vás rychlá a snadná instalace, resp. Jedná se o originální značkové rolety schuette. 1x schuette termo roleta, 2x schuette suprafix šroubovací držák vč. Hledejte prosím: "Schuette Plissee & Rollo Manufakturu".
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0
Délka130
Hmotnost2.2
Šířka80
Číslo díluHU-XI-61

3. Homland

#ad

Dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání, upínací rolety, okenní roleta vnitřní ochrana proti slunci a ochrana před nežádoucími pohledy, průsvitná a zatemňující, bílá 40 x 210 cm, rolety na okna, rolety

#ad
Homland #ad - Rolety na okna bez vrtání. Dvojitá roleta klemmfix bez vrtání. Světelná žláza nebo zatemňujícípomocí řetízku můžete volně nastavit výšku rolety na řetízek a také nastavit polohu neprůhledných a transparentních tkaných látek, aby bylo možné plynule regulovat osvětlení s příjemně jemným osvětlením v místnosti.

Rozsah dodávky a zákaznický servis1 x roleta, potřebujete pouze jeden štítek pro vrácení zboží namísto více štítků, do 24 hodin vám poskytneme nejlepší plán kompenzace! Pokud jde o vrácení více produktů, pokud se vyskytne problém s kvalitou produktu, montážní návod, kontaktujte nás, 1 x montážní sada, vyfoťte nás a kontaktujte nás, jinak kupující hradí dodatečné náklady. Upgrade materiálu a čištěnídvojitá roleta klemmfix bez vrtání je vyrobena ze 100% polyesteru, aby roleta bez vrtání byla vodotěsná, nebledne a také trvalá.

Například: pro okenní sklo o šířce 51 cm objednejte obvykle roletu o šířce 55 cm. Dvojitá roleta klemmfix se však nehodí pro střešní okna. Před zakoupením rolety změřte šířku okenního skla. Díky přířezu laserového paprsku nezanechává žádné vlákna a ani po dlouhém používání nevykazuje žádné stopy opotřebení. Vhodná tloušťka okenního rámu: 15 mm - 23 mm. Rozměry měření Šířka látky dvojité rolety je cca 4 – 6 cm užší než uvedená šířka.
ZnačkaHomland #ad
VýrobceHomland #ad
Hmotnost1.08

4. ourdeco

#ad

Ourdeco® Dvojitá roleta, montáž bez vrtání,, roleta Duo Klemmfix / 50 x 150 cm s potiskem květina/průsvitná, neprůhledná/svorky

#ad
ourdeco #ad - Cca 25 mm, držák šňůry. Montáž řetízku: vlevo nebo vpravo / bezpečnost: mini roleta se dodává s držákem řetízku / šňůry pro ochranu dětí. Ka: 50 cm / výška: 150 cm; barva: květina; bílá potištěná motivem květiny, květ.

Respektujte prosím pokyny. Moderní a trendová dvojitá roleta, květ; průsvitná a/nebo neprůhledná; upevnění, instalace bez vrtání, dvojitá roleta s potiskem květin, šroubování nebo nářadí. Neprůhledné, návod k obsluze a montáži, omyvatelné / rozsah dodávky: DuoRollo, průsvitné, snadno udržovatelné, řetízek, upínací držák nastavitelný do max. Jednoduchá montáž pomocí 2 variabilních upínacích nosníků – jednoduché upnutí na okenní křídlo, montáž na stěnu/strop s klipem na stěnu = extra příslušenství, není součástí dodávky.
Značkaourdeco #ad
Výrobceourdeco® #ad
Výška0
Délka59.06
Šířka19.69
Číslo díluODK-405365

5. Grandekor

#ad

Duo rolety na okna a dveře bez vrtání s držákem, okenní roleta průsvitná a zatemňující – bílá 80 x 120 cm šířka látky 76 cm, Grandekor Dvojitá roleta Klemmfix

#ad
Grandekor #ad - Dvojitá roleta snadná instalace a snadná údržbasnadná montáž bez vrtání buď pomocí dodaného systému klemmfix na okenní rám, přímo do okenního otvoru nebo pomocí přiloženého montážního materiálu na stěnu nebo strop. Vhodné pro okenní rámy s tloušťkou drážky 1, 5 cm ale nejsou vhodné pro střešní okna! Také vlhké prostory nezpůsobují dvojitou roletu bez vrtání žádné problémy.

Usnadněte si používání okenní rolety uvnitř bez vrtání. Tažný řetěz pro ovládání dvojité rolety klemmfix lze namontovat na obou stranách – tak se vždy nachází na požadované straně. Jakou velikost mám objednat? Šířka látky je o 4 cm užší než celková šířka okenní rolety "objednací šířka". Těrbinovou hubicí nebo otřít vlhkým hadříkem. Díky montáži bez vrtání přinesete bez problémů moderní a atraktivní vzhled spolu s jednoduchou a spolehlivou technikou.

Přebytečná látka zůstává jednoduše srolovaná a nemusí se zkrátit. Rozsáhlé možnosti použití v celém domě! duo roleta klemmfix je vhodná pro všechny typy místností: kancelář, koupelna a dětský pokoj, ložnice, obývací pokoj, pro balkonové a terasové dveře. Pokud je velikost vašeho skla například 60 x 140 cm, 7 až 2, doporučujeme vám objednat dvojitou roletu o velikosti 70 x 150 cm. Pro péči doporučujeme vysát štětcem na nábytek, resp. To vám umožní pohled ven nebo nastavte okno rolety uvnitř tak, aby byla plocha okna zcela zakrytá.
ZnačkaGrandekor #ad
VýrobceHohouse #ad
Výška0
Délka47.24
Hmotnost1.32
Šířka31.5
Číslo díluTjVHSnV5
ModelkaBlanc

6. Magiea

#ad

Ochrana proti slunci na okna a dveře, Magiea Dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání & s vrtáním, upínací roleta průsvitná a neprůhledná, bílá 40 x 120 cm Duo Rollo, okenní roleta

#ad
Magiea #ad - Po dlouhém používání nedochází k chmýří ani opotřebení. Délku rolety lze přizpůsobit. Můžete jej jednoduše otřít vlhkým hadříkem, abyste jej vyčistili. Při vytahování dvojitá roleta nespadne z okna. 24měsíční záruka + bezstarostné a rychlé vyřízení servisu, můžeme je zdarma vyměnit.

Každá dvojitá roleta klemmfix je vhodná pro okna, která jsou kratší než roleta. Pokud máte dotazy k objednávkám nebo produktům, pokud se něco nehodí. Jas v pokoji můžete zcela jednoduše přizpůsobit vašim potřebám. Objednací šířka se vztahuje na celkovou šířku dvojité rolety s příslušenstvím. Stupeň propustnosti světla dvojité rolety můžete nastavit tak, že nastavíte překrytí proužků rolety.

Dvojitá roleta bez vrtání se také velmi dobře hodí do pronajatých bytů, ale také vyplňuje prostor měkkým světlem. Dvojitou roletu můžete také našroubovat na stěnu nebo strop. Proto se duo rolety velmi dobře hodí pro použití v ložnicích, protože okno po demontáži nevykazuje žádné poškození. Stupeň propustnosti světla lze regulovat. Etízek lze namontovat jak vlevo, tak vpravo.
ZnačkaMagiea #ad
VýrobceMagiea #ad
Výška0
Délka47.24
Hmotnost0.99
Šířka15.75
Číslo díluHU-XI-201

7. bobodeco

#ad

40 x 130 cm š x v, okenní roleta průsvitná a zatemňující, bobodeco Dvojitá roleta klemmfix bez vrtání Duo rolety na okna s upínacími držáky, ochrana soukromí, bílá, montáž na stěnu

#ad
bobodeco #ad - 2 držáky usnadňují montáž a demontáž. Přebytečná látka zůstává jednoduše srolovaná a není nutné ji zkrátit. Například: Šířka látky 85 x 150 cm roleta je kulatá šířka 80-81 cm. Vhodné pro okenní rámy s tloušťkou drážky 1, 5 až 2, 3 cm.

1 x roleta, montážní návod, 1 x montážní sada, pokud máte jakékoliv dotazy, jsme vždy k dispozici. Je stálobarevný. Lze jej pomocí nastavitelných upínacích nosníků připevnit přímo na křídla okna. Můžete si vybrat způsob instalace podle potřeby. Jsou střídavě neprůhledné a průhledné proužky, jejichž polohu lze individuálně a plynule nastavit. Jemné transparentní látky nechají denní světlo prosvítat.

Kromě toho lze dvojitou roletu připevnit na stěnu pomocí sady šroubů, která je součástí dodávky. Roleta je ze 100% polyesteru, snadno se udržuje. Pokud řetěz vytáhnete nahoru a dolů, můžete volně nastavit polohu stínů. Látka rolety se řeže pomocí technologie řezání za tepla. Ka látky je cca o 4 – 5 cm užší než celková šířka rolety. Obývací pokoj, dětský pokoj, kancelář, kuchyň, kavárnu, hotel, koupelnu atd.
Značkabobodeco #ad
Výrobcebobodeco #ad
Výška0.04
Délka51.18
Hmotnost0.97
Šířka15.75
Číslo díluAdXc7ppJ

8. Victoria M.

#ad

55 x 160 cm, krémová, na okna a dveře, průsvitné/zatemňující proužky, Victoria M. Zevra dvojitá roleta Duorollo, upínací roleta bez vrtání

#ad
Victoria M. #ad - Zatemňující pruhy látky. Dvojitá roleta se snadnou údržbou se skládá ze dvou vrstev tkaniny z polyesteru, u kterých se střídají průhledné a neprůhledné, resp. Při výšce okenního rámu 160 cm doporučujeme objednat vnitřní roletu v nejbližší větší výšce 230 cm.

Kvalitní dvojitá roleta zevra je flexibilní ochranou proti světlu a pohledům na okna a dveře. Roleta se ovládá pomocí precizně nastavitelného řetízku, který můžete podle přání připevnit vlevo nebo vpravo. Upevnění rolety s bočním stahováním se provádí pomocí šroubů nebo bez vrtání pomocí upínacích držáků pro okenní nebo dveřní křídlo o tloušťce 15 – 25 mm.

Vrstvy lze posunout proti sobě, takže si můžete individuálně zvolit požadovaný dopad světla. Je vhodný pro všechny prostory, také do kuchyně, koupelny a WC. Objednací šířka zahrnuje celkovou šířku rolety, šířka látky činí cca 4, 1 cm méně.
ZnačkaVictoria M. #ad
VýrobceVictoria M. #ad
Výška0.01
Délka62.99
Šířka21.65
Číslo díluHU-XI-201

9. OUBO

#ad

50 cm x 100 cm, ochrana proti slunci, upínací roleta s bočním stahováním, OUBO Dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo rolety na okna a dveře bílá, propouštějící světlo a zatemňující.

#ad
OUBO #ad - Gumového těsnění by měla být mezi 17 – 25 mm nebo alternativně připevnit na stěnu a strop pomocí přiloženého příslušenství. Dvojitá roleta klemmfix je tak vhodná pro všechny prostory: koupelna, omyvatelný vlhkým hadříkem, kuchyň, konferenční místnost atd.

Upínacích nosníků a držáků na stěnu; předmontovaný řetízek lze namontovat vlevo nebo vpravo; montážní návod; pokud máte jakékoliv otázky, jsme v pracovní dny vždy k dispozici. Dvojitá roleta se 4 nastavitelnými upínacími nosníky lze připevnit přímo na horní a spodní rám bez vrtání tloušťka rámu vč. Přes řetízek lze roletu snadno plynule plynule nastavit pomocí paralelně probíhajících transparentních a neprůhledných pásů látky. Vyberte si další velikosti 80 cm šířku. Například: pokud je vaše okenní tabule 74 cm široká, šířka látky činí cca 4 – 5 cm; hloubka nepropustné proužky: cca 7, dostanete objednací šířku 78 cm.

100% polyester s certifikátem Öko-tex standard 100, kancelář, obývací pokoj, snadná péče, aplikace možná i ve vlhkých prostorách. Objednací šířka zahrnuje celkovou šířku rolety vč. 1 x oubo dvojitá roleta klemmfix vč. V žádném případě není dvojitá roleta vhodná pro střešní okna. Držáků, přidejte ještě 4 – 5 cm montážní sada rozměry, 5 cm; výška propustné proužky: cca 5 cm.
ZnačkaOUBO #ad
VýrobceOUBO #ad
Výška0.01
Délka39.37
Hmotnost1.21
Šířka19.69

10. Sekey

#ad

Bílá, dvojitá roleta, žaluzie proti slunci, 60 x 100 cm, dvojitá roleta 60 cm široká, Sekey Dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání do oken

#ad
Sekey #ad - Propustnost světla regulovatelná pomocí bočních loktů rolety. Rolety jsou vhodné pro všechny typy místností, balkónu, ložnice, včetně kanceláře, dětského pokoje, koupelny, obývacího pokoje, kuchyně atd.

Zatemňovací rolety sekey jsou vyrobeny z robustního polyesteru se speciální vrstvou na zadní straně pro ochranu před horkem. Sada šroubů je součástí dodávky pro použití jako skládací roleta s vrtáním. Není nutné vrtání. Etěz lze umístit vlevo nebo vpravo na okno. Aluzie mají tloušťku mezi 1 až 2, 51 cm. Oba držáky umožňují rychlou instalaci rolet.
ZnačkaSekey #ad
VýrobceSekey #ad
Výška0.04
Délka39.37
Šířka23.62
Číslo dílu38Z-WE-0600