Top 10 Dashcam Parküberwachung – Automatické záznamové kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WeBeqer

#ad

Autokamera s 64G SD kartou, ultra široký úhel 170°+140°, ovládání přes aplikaci, kamera do auta, WDR, WiFi palubní kamera auto vpředu vzadu, G-senzor,, noční vidění, mini 1,47 palce, 4K + 1080p

#ad
WeBeqer #ad - Normálně se automaticky zapne, když je připojen k elektrické síti a automaticky se vypne, když je odpojen od sítě. 24hodinové monitorování parkovánípokud potřebujete monitorování parkování 24/7, musíte pro zajištění nepřetržitého napájení používat hardwire sadu Dash-Cam není součástí dodávky.

Duální 4k + 1080ptato q20 wifi kamera do auta má ultra 170° širokoúhlý objektiv s clonou f2. 0 a rozlišením až 4k vpředu 1080p vzadu. Aplikaci si můžete stáhnout v Apple Store nebo Google Play. Aplikace podporuje zobrazení živých záznamů, stahování/úpravy souborů a změnu nastavení palubní kamery. Tip: výrobky bez baterií. Neváhejte s námi komunikovat, pokud máte nějaké problémy s výrobkem. Wifi připojení a ovládání pomocí aplikacerychlé wi-fi připojení.

Zámek g-senzorupokud je aktivována funkce g-senzoru a palubní kamera rozpozná autonehodu, aktuální video se automaticky zablokuje a uloží jako důkaz. Upřímný zákaznický servisnabízíme vám 24měsíční záruku. Rozšiřuje vaše zorné pole a snižuje mrtvý úhel, což vám při jízdě dodává pocit bezpečí. Záznam ve smyčcekdyž je místo na paměťové kartě vyčerpáno, nejstarší videa se automaticky přepíše a tak dále v jednom cyklu.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška1.97
Délka3.54
Hmotnost0.18
Šířka1.97
Číslo díluWeBeqer-Q20
ModelkaQ20
Záruka2 roky

2. Avylet

#ad

Autokamera Auto WiFi 2K, G-senzor, ultra noční vidění, 24 hodin parkovací režim a detekce pohybu, IPS obrazovku, aplikace, 170° širokoúhlý, mini přední autokamera podporuje externí GPS modul, WDR

#ad
Avylet #ad - Tyto informace jsou bez problémů k dispozici, abychom si mohli stáhnout potřebný přehrávač. Vášnivý zákaznický servisvaše kamera do auta je podpořena naším komplexním krytem, kontaktujte nás jednoduše přímo viz kontaktní informace uvedené v návodu k obsluze český jazyk nelze zaručit nebo navštivte naše webové stránky na Avylet.

Com. Superkondenzátory extrémně odolné vůči vysokým teplotám a chladusuperkondenzátory, které se často nacházejí ve vysoce kvalitních palubních kamerách, nabízejí oproti běžným bateriím významné výhody. Videa a fotografie můžete také sdílet prostřednictvím platforem sociálních médií nebo aplikací pro zasílání zpráv, abyste uložili nastavení a zabránili problémům při hledání na vašem telefonu. Tímto způsobem neztratíte žádné rozhodující okamžiky, že budete mít vždy nejnovější snímky, nezávisle na okolnostech. Buďte si jisti, včetně 1leté záruky a celoživotní technické podpory.

Diskrétní palubní kamera s 1, 5" ips displejemkompaktní design a mini kryt zajišťují, že ji lze šikovně schovat za zpětným zrcátkem. Parkovací monitorovánídetekce pohybu: pokud je v zorném poli palubní kamery detekován pohyb, spustí se nahrávání. Kontaktujte nás, abyste obdrželi vhodnou sadu pevných kabelů pro vaše požadavky. Externí gps modul podpora volitelného gps modulu umožňuje palubní kameře zaznamenávat vaši polohu zeměpisnou šířku a délku, pokud videa přehráváte na počítači a slouží jako důležitý důkaz.
ZnačkaAvylet #ad
VýrobceAvylet #ad
Výška1.97
Délka1.38
Hmotnost0.09
Šířka1.81
ModelkaA1

3. 70mai

#ad

70mai M300 Dashcam 1296p QHD | palubní kamera do auta 140° | kamera WiFi | vstup do auta – Micro SD karta 16–128 GB | WDR & G-senzor | možné sledování parkování a nahrávání ve smyčce | příslušenství

#ad
70mai #ad - Pro 24/7 parkovací a time-lapse je 70mai Hardwire Kit potřebná a je k dostání samostatně. S kamerou můžete číst registrační čísla vozidla vpředu, i když je zvětšená. Užijte si jízdu a jasný pohled na snímky, které zachycují nejen náhlé události, ale také mimořádně malebné úseky tras.

Kromě toho má kamera LED, která informuje o stavu záznamu. Jasný obraz – kamera 70mai m300 monitoruje a zaznamenává vaši trasu. Monitorování parkování a nahrávání loop – kamera automaticky nahrazuje starší snímky novými, takže vám nikdy nedojde místo na micro sd kartě. Nouzová videa nejsou přepsána. K dispozici je také možnost zobrazení záznamů v aplikaci a možnost jejich stahování. 3d dnr efektivně filtruje šum a reprodukuje jasné a barevně přesné obrázky při fotografování za špatných světelných podmínek.

Kromě toho kamera snižuje mrtvé úhly a poskytuje detailní obraz okolí nezávisle na převládajícím počasí. Vyspělá technologie – autokamera má systém 3d dnr a wdr, díky němuž se zlepšuje kvalita snímků za nepříznivých podmínek. Během parkování začne m300 automaticky nahrávat, aby zachytil potenciální události. Obraz je asi 1, 5krát jasnější než standardní 1080P. Vysoké rozlišení 2304x1296 qhd umožňuje lepší kvalitu záznamu.
Značka70mai #ad
Výrobce70mai #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.6
Šířka19.69
Číslo dílu6971669780869
Modelka6971669780869
ZárukaAno

4. VANTRUE

#ad

Trasa, platná pro Windows a Mac, poloha, VANTRUE Aktualizováno N4/X4S/N1P/T3 Auto palubní kamera, přísavka s USB portem typu C a GPS detektorem rychlost

#ad
VANTRUE #ad - Poté můžete vidět všechna razítka na obrazovce. Usb c přípojka: vantrue n4/x4s/n1p/n2s/ t3 auto dashcam kamera přísavka Postoj vybavuje mini USB port a GPS detektor rychlost, poloha. Vantrue player: video lze nahrávat přes Vantrue Dash Cam Player. Upozornění: otevřete funkci gps v nastavení gps, poté klikněte na razítko rychlost a poloha atd. Gps signál: s gps polohou můžete přes Vantrue Dash Cam Player zkontrolovat svou polohu, rychlost a linii auta. V nastavení záznamu. Platí pro Windows a Mac.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.15
Šířka0
Číslo díluN4 GPS
ModelkaLMK1

5. NextBase

#ad

Nextbase 222 – Autokamera palubní kamera do auta – Full 1080p/30fps HD záznam – 140° širokoúhlý GSensor parkovací monitorovací systém Click & GO Mini Discreet Mount – černá

#ad
NextBase #ad - Software byl vyvinut ve vlastním domě, aby nabízel plně vylepšené potěšení z přehrávání. Parkovací režim – jakmile zaparkujete a vypnete zapalování, že vypne vše kromě g-senzoru síly. S vysoce pevnými neodymovými magnety na držáku je upevnění snadné.

Visací zámek se objeví uprostřed obrazovky, který zaznamenává hodnoty založené na síle nárazu. G-senzor – g-senzor je akcelerometr, jakmile se aktivuje g-senzor a zobrazí řidiči, kterou nelze přepsat nově zaznamenaným materiálem. Nasaďte a odstraňte kameru pouze jednou rukou. Zatímco maximální režim přepíše starší soubory, jakmile SD karta dosáhne své kapacity, v minimálním režimu se do mezipaměti ukládají pouze čtyři video sekvence. DrŽba click & go – patentovaný držák click&go pro byl vyvinut speciálně pro rychlou instalaci vaší palubní kamery a zároveň co nejdiskrétnější.

Napájecí kabel se spojí přímo s držákem, takže palubní kamera je zcela bezdrátová. Záznam ve smyčce umožňuje průběžnou dokumentaci dopravního provozu. Se záznamem aktualizované funkce google Maps, naměřených hodnot rychlosti a G-senzoru se zobrazí všechny důležité informace. Viditelné kabely tak patří minulosti. Tak se vytvoří krátké video sekvence v délce 1–3 minuty.
ZnačkaNextBase #ad
VýrobceNextBase #ad
Výška1.81
Délka3.22
Hmotnost0.75
Šířka1.81
Číslo díluNBDVR222
Modelka222

6. GKU

#ad

D200 2.5K Dash Cam 1600P

#ad
GKU #ad - Výkonná kamera do auta nebo nákladního vozidla může v případě tamponády nebo kolize poskytnout dostatek důkazů. Když kolize dosáhne nastavené úrovně g-senzoru, tato inteligentní kamera ji zablokuje a uloží ji do složky nouzového zámku. Hlasová výzva tato palubní kamera nabízí celou řadu hlasových zpráv, abyste se mohli seznámit s aktuálním stavem rekordéru.

Tato funkce brání tomu, zprávy o nehodách a nároky na škody. Nahraná videa v kvalitě 1600p si můžete stáhnout přímo do svého smartphonu a jednoduše je sdílet s přáteli a rodinou na sociálních médiích. Funkce wifi a ovládání pomocí aplikace použijte vyhrazenou aplikaci jarviscam na app store nebo google play pro zobrazení 2, 5k autokamery a spravování jejích nastavení na zařízeních Android/iOS s funkcí WiFi. Rozlišení 2, vybavená objektivem 1600p ultra hd, 5 k fhd auto-palubní kamera 2, širokým pozorováním f2.0

0 se 6 čipy, 5 k, vysoce výkonným senzorem, 170 širokoúhlým, dokáže zřetelně zachytit dopravní značky kolem auta během dne a noci nebo poznávací značky. Upozornění: micro sd karta není součástí dodávky. Zasuňte micro sd kartu 32–128 gb do určeného slotu a připojte kameru do auta s nabíjecím kabelem do auta. Při nastartování motoru se palubní kamera automaticky zapne a zaznamená. Snadná instalace: jednoduše nainstalujte wi-fi palubní kameru na čelní sklo vašeho auta pomocí přiložené lepicí pásky 3m a elektrostatické fólie, nepoškodí vaše auto.
ZnačkaGKU #ad
VýrobceGKU #ad
Výška2.83
Délka9.88
Hmotnost0.01
Šířka0.71
Číslo dílud200
ModelkaBF-M10PRO
Záruka1 rok

7. GKU

#ad

170° širokoúhlý, nahrávání ve smyčce, HDR, sledování parkování a detekce pohybu, Auto přední zadní kamera GKU s 32GB Micro SD kartou, G-senzor, 3" Full HD 1080p, noční vidění

#ad
GKU #ad - Vše se zaznamenává nepřetržitě a bez problémů. Záznam ve smyčce: funkce nahrávání ve smyčce automaticky přepíše starší nahrávky, abyste si nemuseli dělat starosti s úložným prostorem. Ohromující vylepšený detail: zachyťte každý detail na silnici pomocí palubní kamery gkU pro vaše auto.

Pořiďte si svou palubní kameru ještě dnes a jeďte s dodatečnou mírou bezpečnosti! Tato ultramoderní kamera do auta full hd rozlišení 1920PX1080P, s působivými 170° širokoúhlými snímky. G-senzor zajišťuje, že důležité momenty jsou zajištěny při neočekávaných událostech. Funkce monitorování parkování zajišťuje bezpečnost, i když je vaše vozidlo odstavené. Noční vidění a hdr: nezáleží na tom, funkce nočního vidění a hdr high dynamic range zajišťují, zda ve dne nebo v noci, že obdržíte jasné snímky i při obtížných světelných podmínkách.

Jednoduché ovládání a ovládání: 3palcový displej umožňuje jednoduché ovládání. Dvojité snímky, dvojitá bezpečnost: s dodávanou 32gb sd kartou zaznamenává palubní kamera současně přední a zadní pohledy. Detekce pohybu a sledování parkování: palubní kamera reaguje na pohyby a automaticky spustí nahrávání. Jezděte s důvěrou: přední zadní kamera gku nabízí komplexní funkce, aby byla vaše jízda bezpečnější. Spravujte své snímky přímo z palubní kamery a upravte nastavení podle svých potřeb.
ZnačkaGKU #ad
VýrobceGKU #ad
Výška3.54
Délka1.57
Hmotnost0.01
Šířka1.97
ModelkaD100

8. VANTRUE

#ad

VANTRUE E2 2,7K+2,7K palubní kamera, přední zadní 5 GHz WiFi 9MB/S GPS, dálkové ovládání hlasové příkazy palubní kamera Dual 1944P/1440P WDR noční vidění, vyrovnávací paměť parkovací režim Auto

#ad
VANTRUE #ad - Přípojka usb c a kabel jsou součástí dodávky. Stejně jako detekce kolizí, noční vidění, nízké rozlišení nebo snímková frekvence Mouds- zájmy majitelů automobilů jsou lépe chráněny. 2, ostřejší než 1440p/60FPS. Dual 160° širokoúhlý vpředu, 7k/2, 5d skleněný displej je odolný proti poškrábání.

Pokud je karta plná, doporučujeme paměťovou kartu VANTRUE k dostání samostatně ASIN: B09SP5YYZF. Díky inovativnímu magnetickému držáku je spojení stabilnější. Při spuštění nastavitelného g senzoru zablokováno. Duální vyrovnávací paměť, parkovací monitorovací kamera speciální palubní kamery pro komplikované situace při parkování: plynulé spuštění s 15 vteřinami před pohybem při detekci pohybu Parkmouds. Vantrue kamera do auta dashcam nabízí základní záruku až 12 měsíců a stažení faktur, po registraci na webových stránkách VANTRUE ji lze prodloužit na 18 měsíců.

Společně se senzory wdr a sony zajišťuje kamera do auta dech beroucí kvalitu obrazu ve dne i v noci. 5 ghz wifi / online aktualizace + 12 hlasových příkazů uzamkněte video, plná kontrola s kamerou e2 do auta. Standardní doba trvání je 3 minuty při trvalém záznamu. Parkovací monitorování nočního vidění zvyšuje jas o 30 % než ostatní, platné pro detekci pohybu. Bezdrátové dálkové ovládání/ gps/ extra cpl díky tomu si pořiďte vždy ručně užitečné záznamy a audio.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška4.25
Délka5.28
Hmotnost1.98
Šířka5.63
Číslo díluE2
ModelkaVantrue E2
Záruka1 rok

9. WeBeqer

#ad

WDR, nahrávání ve smyčce, G-senzor, 3" IPS obrazovka, 176° širokoúhlý palubní kamera, s 64G SD kartou, kamera do auta, autokamera, detekce pohybu,, Auto kamera vpředu 1080p FHD, IR noční vidění

#ad
WeBeqer #ad - Tip: pokud potřebujete monitorování parkování 24/7, musíte pro zajištění nepřetržitého napájení použít sadu hardwire Dash-Cam není součástí dodávky. 3, 64g sd karta pro větší kapacitu paměti. Zámek nahrávání ve smyčcezáznam ve smyčce je výhodný pro optimalizaci místa na sd kartě.

Pokud aktivujete parkovací režim a kamera rozpozná silné otřesy/kolize, automaticky zaznamená nouzové video a automaticky se zablokuje. Noční vidění wdr noční vidění této palubní kamery se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám pro pořizování jasných snímků v noci. Neváhejte s námi komunikovat, pokud máte nějaké problémy s výrobkem. Aktuální video můžete jedním kliknutím zablokovat ve stavu záznamu, ať už se jedná o nehodu nebo cestovní prostředí, můžete jej rychle zablokovat a uložit.

Nabízíme vám 24hodinový zákaznický servis. Upřímný zákaznický servisnabízíme vám 24měsíční záruku. 176° širokoúhlý objektiv vám nabízí širší zorné pole a snižuje mrtvý úhel. Parkovací režim g-senzoruzvýšená bezpečnost při parkování. Usb kabel pro přímé připojení k přístrojové desce a notebooku pro snadnou kontrolu souborů. 2.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška4.53
Délka5.71
Hmotnost0.1
Šířka3.62
Číslo díluWeBeqer Q21
ModelkaQ21
Záruka2 roky

10. WOLFBOX

#ad

Parkmonitor mit Mehreren Anschlüssen in verschiedenen Größen, WOLFBOX Typ-C Hardwire Kit für G840S/G930/G840H/G850/G900 Spiegel-Armaturenbrettkamera

#ad
WOLFBOX #ad - Niederspannungsschutz - es verfügt über ein intelligentes niederspannungsschutzsystem, das die Stromversorgung Ihrer Dashcam automatisch abschaltet, 8 V sinkt und so verhindert, 6 V oder 22, wenn die Batteriespannung auf 11, dass die Batterie entleert wird.

Wenn sie nicht sicher sind, welche Hardwiring Kit zu kaufen, um Ihr Dashboard passen, kontaktieren Sie uns bitte. Kompatible 12-24v fahrzeuge- dieses hardwire-kit verbindet die kamera direkt mit dem Auto, LKW, SUV oder Big Rig für kontinuierliche Stromversorgung, Bus, akzeptiert Spannung von jeder Art von Fahrzeugen läuft auf 12-24V. Kompatibel mit fast allen Dashcam-Marken auf dem Markt. Hinweis: dieser festverdrahtungssatz ist für typ-c armaturenbretter i07/G840S/G840H/G850/G900 geeignet.

Große kapazität: 3, stabiler ausgang, 5 v/2 a, 5 m langes hardwire-kit für dashcam oder andere geräte, Stromversorgung über Mini-USB-Anschluss, Spannungseingang unterstützt von 12 V-24 V.24/7 parküberwachung: direkt an die batterie für konstante 24 Stunden / 7 Tage Leistung, um vor Diebstahl zu schützen, wenn Ihr Auto auf dem Parkplatz ist.
ZnačkaWOLFBOX #ad
VýrobceWOLFBOX #ad
Hmotnost0.42
ModelkaDouble-4 fuses