Top 10 Blumenkübel Groß – Květináče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lechuza

#ad

LECHUZA QUADRO Premium LS 28 černá s vysokým leskem 16149

#ad
Lechuza #ad - Ideální pro všechny pokojové rostliny. K dostání v různých barvách a velikostech. Materiál: plast rozměry: 28 x 28 x 26 cm zásobník vody: 2, 5 x 23, 5 l Objem rostliny: 9 l Vsadba: 23, vč.

Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Vše v jednom: 1x květináč quadro premium ls, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny s ukazatelem hladiny vody a zapuštěným rámem rukojeti v barvě nádoby.

Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení. Zavlažovacího systému, 5 cm.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška10.24
Délka11.02
Hmotnost4.96
Šířka11.02
Číslo díluBlack - High Gloss
ModelkaBlack - High Gloss

2. Lechuza

#ad

Lechuza Cubico Color 22 Set květináč a vyjímatelná vložka

#ad
Lechuza #ad - Odolný plast, pryskyřice, elegantní, moderní, čtvercový design. Vyjímatelná vložka usnadňuje sázení. Zavlažovací systém značně usnadňuje péči o rostliny. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Dostupné v několika velikostech.
ZnačkaLechuza #ad
VýrobceLechuza UK #ad
Výška22.05
Délka11.81
Hmotnost11.75
Šířka11.81
Číslo dílu13130
Modelka13130

3. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Premium LS 28 bílá vysoký lesk 16040

#ad
Lechuza #ad - S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. K dostání v různých barvách a velikostech. Materiál: plast rozměry: Ø 28, 5 x 26 cm zásobník vody: 2 l Objem rostlin: 7 l Vsadba pro rostliny: Ø 24 cm.

Zavlažovacího systému, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny s ukazatelem hladiny vody a zapuštěným rámem rukojeti v barvě nádoby. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení.

Ideální pro všechny pokojové rostliny. Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny lechuza classic ls, vč. Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška10.24
Délka11.02
Hmotnost4.63
Šířka11.02
Číslo dílu16040
Modelka16040

4. Lechuza

#ad

LECHUZA DELTINI bílá vysoký lesk 14900

#ad
Lechuza #ad - Vše v jednom: 1x květináč lechuza deltini, 5 l objem rostliny: 1, vč. Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody.

Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu. K dostání v různých barvách a velikostech. Ideální pro všechny pokojové rostliny. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný.

S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Zavlažovacího systému, substrát pro rostliny lechuza-pon lechuza-pon pro kompletní osázení a vyjímatelnou rostlinnou vložku s ukazatelem hladiny vody. Materiál: plast rozměry: 15 x 15 x 19 cm zásobník vody: 0, 5 x 12, 2 l Rostlinná vložka: 12, 5 cm.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška7.09
Délka5.51
Hmotnost3.11
Šířka5.51
Číslo dílu14900
Modelka14900

5. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBE Premium 50 antracit metalická 16563

#ad
Lechuza #ad - Zavlažovacího systému, 5 cm zásobník vody: 14 l objem rostlin. Materiál: plast rozměry: 49 x 49 x 49, vč. Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny cube premium, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody.

S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. K dostání v různých barvách a velikostech. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody.

Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu. 61 l vložka na rostliny: 44 × 44 cm. Ideální pro všechny pokojové rostliny. Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška19.69
Délka19.69
Hmotnost13.89
Šířka19.69
Číslo dílu16563
Modelka16563

6. elho

#ad

Elho Greenville kulatý květináč 25 pro venkovní použití – samozavlažovací nádoba – 100% recyklovaný plast – Ø 24,5 × V 23,3 cm – zelená/listově zelená

#ad
elho #ad - Vysoce kvalitní plast | vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu – s větrnou energií a navíc 100% recyklovatelný. Nemusíte si proto dělat starosti. Proto se najde vhodný květináč pro každou místnost a každou rostlinu.

Včetně podložky | greenville je důkazem toho, že vzhled a účelnost mohou jít ruku v ruce. Mix & match | tento květináč je k dostání v různých barvách a velikostech, které můžete snadno vzájemně kombinovat. Příroda v domě | s produktem elho si do domu přinesete přírodu. Dlouhá životnost | květináč je vyroben tak, tak i venku, že z něj budete mít radost obzvlášť dlouho.

Jeho barva zůstává krásná jak uvnitř, je mrazuvzdorná a dobře snáší. To je skvělý pocit! věděli jste, že rostliny dělají radost, že se cítíte zdravěji a že vám dodají energii? Hodně zábavy s tím!3letá záruka. Květináč má atraktivní, štíhlý design a je opatřen podložkou.
Značkaelho #ad
VýrobceELHO #ad
Výška9.18
Délka9.64
Hmotnost1.15
Šířka9.64
Číslo dílu123
Modelka462262436000
Záruka3 roky záruka výrobce.

7. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBE Cottage 30 žula 15372

#ad
Lechuza #ad - 25, vč. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný.

Robustní flechtový vzhled: povrch je klamně pravý vzhled pletiva přináší rustikální, šarmantní venkovskou atmosféru na zahradu, terasu a balkon. K dostání v různých barvách a velikostech. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok. Robustní, snadná údržba a dlouhá životnost.

Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody. Materiál: plast rozměry: 29, 5 x 29, 5 cm. Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny cubecottage, 5 x 25, 5 x 30 cm zásobník vody: 3 l objem rostliny: 12 l rostlinná vložka:. Zavlažovacího systému, rostlinného substrátu lechuza-PON jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost7.8
Šířka11.81
Číslo dílu15372
Modelka15372

8. Kreher

#ad

Kreher XXL květináč s průměrem 60 cm a výškou 59 cm. Z plastu v antracitové barvě v moderním optickém pletení. Jako XXL květináč na stromky, trávy nebo jako mini jezírko na zahradu a terasu!

#ad
Kreher #ad - Pro soukromé domácnosti nebo pro obchodníky – do těchto XXL hrnců Matuba se hodně vejde a skvěle se vám hodí. Bez otvorů v podlaze lze vyvrtat, proto se používá jak uvnitř, tak i venku! vnější rozměry Ø x v nahoře: 60 x 59 cm | vnější rozměr Ø na dně: 37, 5 cm | barva: Bílá | Design: vzhled opletení | Materiál: HDPE plast odolný proti mrazu.

Vysoce kvalitní vzhled a zpracování | odolná vůči uv záření a povětrnostním vlivům | lehká a přesto robustní | moderní vzhled | vrchní zpracování. Super xxl matuba pletený květináč z robustního plastu HDPE ve skvělém vzhledu výpletu a tlumené antracitové barvě. Xxl objem pro stromeček nebo palmy.
ZnačkaKreher #ad
VýrobceKreher #ad
Výška23.23
Délka23.62
Šířka23.62
Číslo dílu90106

9. BigDean

#ad

Antracitový, ø 33 × V 25 cm, odolný vůči povětrnostním vlivům – odtok vody odolný vůči UV záření z nerozbitného plastu – vhodný pro vnitřní + venkovní použití – vyrobeno v Evropě, kulatý, BigDean 3× květináč s podtáckem

#ad
BigDean #ad - Vysoce kvalitní materiály: díky použití stabilního a nárazuvzdorného pp plastu jsou naše květináče a podložky pod rostliny odolné proti povětrnostním vlivům, UV záření a jsou dimenzovány pro dlouhou životnost. Odtok vody: ve dně květináčů jsou otvory pro možnost odvodnění.

Středomořský vzhled: naše květináče přesvědčí svým kulatým designem a středomořským zakřiveným vzhledem, robustností a možností drenáže. Terase nebo balkonu. Detaily: průměr hrnce vnější: cca 33 cm, výška hrnce: cca 25 cm // vnější průměr podložky: cca 26, 5 cm // barva: antracitová/tmavě antracitová // Rozsah dodávky: 3x květináč + 3x podložka // Detailní rozměry najdete na fotografiích // Důležité upozornění: skutečná barva je o něco tmavší, než je vidět na fotografiích.

Voda tak efektivně proudí a chrání před vlhkostí. Zde najdete doma nejen květiny, ale také bylinky, chilli, rostliny a palmy, citrónové stromy, rostliny aloe vera nebo olivovníky. Jsou perfektně vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Nabízí vám bezpočet možností pro osázení květináčů. Mnohostranně použitelné: květináče vytvářejí skvělou středomořskou atmosféru na zahradě, resp. V závislosti na výrobě může být možné, že otvory ještě musí být otevřeny.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Číslo dílu799866

10. rg-vertrieb

#ad

Rg-vertrieb Nádoba na květiny truhlík na květiny květináč ratan vzhled květináč s vložkou model Low 325 antracit

#ad
rg-vertrieb #ad - Z pp plastu polypropylen plast,. Květináč květináč ratanový vzhled ve 4 barvách,. Vhodné pro vnitřní/venkovní prostory, terasy a verandy, mrazuvzdorné a proto se dobře hodí pro zahrady, . Odolná vůči uv záření, od velikosti 265 použití s rukojetí, s rostlinnou vložkou, . Barva: antracitová, bílá, mocca - béžová, umbra - tmavě hnědá.
Značkarg-vertrieb #ad
Výrobcerg-vertrieb #ad
Výška6.69
Délka6.69
Šířka6.69