Top 10 bio ethanol Tischkamin – Krby na gelový nebo tekutý líh

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Höfer Chemie

#ad

Etanolový topeniště, Höfer Chemie 30 l 3 x 10 l FLAMBIOL® bioethanol 96,6 % Premium pro etanolový krb, etanolový stolní oheň a bioethanolový krb

#ad
Höfer Chemie #ad - Ověřená kvalita – pro nezávadné použití – to by vám mělo stát za vaše zdraví. Litr. Obsah: 3 x 10 litrů ethanolu, kontrolovaná výroba, bez kouře a sazí, kvalita, bezpečnost a udržitelná výroba, nažloutlý plamen. Made in germany, zaslání přímo od výrobce, doprava zdarma v rámci Německa pevnina, doba hoření cca 2 hod. Bio ethanol pro dekorativní oheň a bio krby, ekologický a cenově výhodný zároveň, čisté a pachově neutrální spalování. Dodržujte prosím bezpodmínečně návod a bezpečnostní pokyny vašeho etanolového krbu! .
ZnačkaHöfer Chemie #ad
VýrobceHöfer Chemie GmbH #ad
Hmotnost52.91
Číslo díluB005EL2AVW
Modelka1

2. höfats

#ad

Zahradní pochodeň a bioetanolový krb z ušlechtilé oceli, lucerna, höfats, Spin 90 stříbro – stolní krb pro vnitřní i venkovní použití – stolní oheň

#ad
höfats #ad - Inovativní světlo: spin je stolní krb poháněný bioetanolem s fascinujícím plamenem v dekorativním skleněném válci s masivní nohou. Tak vykouzlí spin atmosféru táboráku na vašem stole. Nebo kolík do země, který umožňuje stylové a bezpečné umístění jako zahradní světlo na zahradě nebo na terase.

Všestranný: ať už na terase, na zahradě při party nebo uvnitř na stole v obývacím pokoji. Je něco krásnějšího? höfats přináší oheň zpět do tvého života: Táborák na tvé terase, které spojují puristický tvar a vzrušující funkčnost. Odpovídající náhradní dózy jsou samozřejmě také k dostání. Plechovka bioethanolového hořlavého gelu o objemu 225 ml má dobu hoření cca 60 minut. Spin je stylová a multifunkční lucerna a dekorace pro každou situaci.

O höfats: ty a tvoji nejlepší přátelé, světlo svíčky a oheň na tvém balkóně a stole v obývacím pokoji a chutné grilované jídlo z otevřeného ohně na tvém talíři. Například zvýšení, které zajišťuje vyšší postavení. Spin je poháněn plechovkou bioetanolu, která se pohodlně nasadí do nohy a zapálí se. Hořící gel je nutné objednat samostatně. S ohněm a vášní vytváří höfats fascinující produkty, se shromáždili kolem praskajícího ohně.
Značkahöfats #ad
Výrobcehöfats #ad
Výška21.26
Délka2.95
Hmotnost5.73
Šířka2.95
Číslo dílu46
Modelka46

3. höfats

#ad

Höfats, Nový model Spin 900 s prodlouženou dobou hoření díky inovativní technologii hoření – tekutý bioetanolový krb, hřejivý stolní krb pro vnitřní i venkovní použití, stolní oheň, nerezová ocel

#ad
höfats #ad - Teplo: krb na ethanol zajišťuje příjemné teplo ve vašem domě. Aby se čas u ohně stal nejlepším tvým životem. Je něco krásnějšího? höfats přináší oheň zpět do tvého života: táborák na tvé terase, světlo svíčky a oheň na vašem balkóně a stole v obývacím pokoji.

Nová technologie hoření na kapalný ethanol nabízí díky uzavřené dóze vysokou bezpečnost a zajišťuje strukturovaný a jasný plamen, který je viditelný i při denním světle. Spin vykouzlí atmosféru táboráku ve vašem bytě, na vaší terase a na zahradě. Inovativní světlo: spin 900 je stolní krb poháněný tekutým bioetanolem s fascinujícím plamenem. Skvělý dárek: stolní oheň je perfektní vánoční dárek, dárek k narozeninám nebo svatební dárek. S ohněm a vášní vytváří höfats fascinující produkty, které spojují puristický tvar a vzrušující funkčnost.

O dvořatech: ty a tvoji nejlepší přátelé se shromáždili kolem praskajícího ohně. Nechte se pomocí závěsného systému vznášet svůj SPIN nebo proměňte SPIN pomocí zemního kolíku na zahradní pochodeň. Spodní strana nohy s protiskluzovými a povrchovými chrániči zajišťuje bezpečné stání, s hasícím víkem lze plamen předčasně bezpečně uhasit. Bioethanol höfats je nutné objednat samostatně. Vysoká kvalita: spin disponuje krytem z ušlechtilé oceli a skleněnou vložkou z borosilikátového skla.
Značkahöfats #ad
Výrobcehöfats #ad

4. Monster24

#ad

Ohnivzdorné borosilikátové sklo, Monster24 Náhradní skleněný válec pro stolní krb s bioethanolem, vhodné pro různé stolní krby s kulatým/válcovým podstavcem, průměr 14 cm/výška 18 cm

#ad
Monster24 #ad - Vhodné pro stolní krby s kulatou kovovou základnou / kulatou kovovou paticí. Průměr kovové základny je u většiny krbů 16, 5 cm. Výška skleněného válce: 18 cm. Materiál: borosilikátové sklo. Průměr skleněného válce: 14 cm.
ZnačkaMonster24 #ad
VýrobceMonster24 #ad
Výška7.09
Délka5.51
Hmotnost0.88
Šířka5.51
Modelkaz. accessoires: glas cilinder

5. RS Trade

#ad

RS Trade® Exkluzivní Kréta Bioetanol Topení Indoor Nástěnný krb Stolní krb Kamna Kamna Nerezová ocel Dekorace Ohniště Kréta Ohniště Koš na

#ad
RS Trade #ad - Není nutný komín, snadná údržba – spalovací nádobu není nutné čistit. Zavěšení na stěnu. Bezplatné vrácení. Lze provozovat bez povolení. Vč. Materiál vysoké kvality. Ekologický bioethanol.
ZnačkaRS Trade #ad
VýrobceUnbekannt #ad
Výška44.88
Délka14.17
Hmotnost27.56
Šířka7.09
Číslo dílu4260162012792

6. Moritz

#ad

Moritz Spalovací komora 1,20 litru I použití bioethanolu ušlechtilá ocel I dvouplášťový I vestavěný krb I etanolový krb I vestavný hořák I ohniště venkovní I zahradní oheň I krbová kamna

#ad
Moritz #ad - Etanolová spalovací komora z ušlechtilé oceli – vestavný hořák vhodný pro vnitřní i venkovní použití – keramická vlna je již součástí dodávky – tím se zvyšuje doba hoření a.

Přednostně vhodné pro diy projekty – pro stavbu stolních krbů, vestavných krbů, zahradního ohně, stolního ohně a mnoho dalšího – další podněty a informace naleznete níže. Nádobu na hořák lze zabudovat nebo použít volně stojící – dbejte prosím na zadní stranu – krásná náhrada za stolní krb. Příjemné teplo díky skutečnému, útulnému ohni v obývacím pokoji nebo také na balkon, terasu, zahradu – zcela bez náročné dodatečné výbavy kouřového odvodu. Rozměry: 24, 4 × 6, 1 × 15, 1 cm – hmotnost 2, 18 kg – objem cca 1200 ml – plamen plynule regulovatelný pomocí dodaného šoupátka.
ZnačkaMoritz #ad
VýrobceMoritz #ad
Výška2.4
Délka9.49
Hmotnost4.85
Šířka6.06

7. EkoFuel

#ad

Stolní krb, stojanový krb | bio ethanol pro vnitřní i venkovní použití | bioethanolový krb | bio alkohol, EKOFUEL 16 litrů Premium bioetanol 96,6% – bio ethanol palivo pro krb na ethanol, stěnu krbu

#ad
EkoFuel #ad - Každá láhev je opatřena bezpečnostním uzávěrem bezpečným pro děti, bez popela, že váš ethanolový alkohol dorazí v továrně zapečetěný. Ekofuel má velmi nízkou CO2 bilanci. Vysoce kvalitní bioethanol – kapalné palivo ekofuel bioethanol je ethanolový alkohol nejvyšší čistoty. Bioethanol ekofuel je ekologický, hubičkou a ochrannou úpravou.

Distribuce od roku 2011 – palivo ekofuel bioethanol se používá od roku 2011 v etanolových komínech. Pro použití v etanolových krbech, venkovních krbů na ethanol, krbových krbových interiérových bioetanolových kamen, bioetanolových krbech, stolní oheň, stojanové krby a mnoho dalších. Vysoce kvalitní palivová kapalina ekofuel bioethanol je nejen vysoce kvalitní, odpovídá množství CO2, ale také šetrná k životnímu prostředí. Vhodné také pro použití s vařiči na lihoviny, etanolové hořáky, varné konvice, stolních krbech, nástěnných krbech na ethanol, hořáky Trangia a jako lihoviny pro lihoviny. Hlavními produkty spalování bioetanolového paliva bez kouře a zápachu jsou CO2 a voda.

Použitelnost – ekofuel vyrobený z kvalitního bioetanolového paliva je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. Tisíce spokojených zákazníků vždy důvěřují palivu ekofuel bioethanolu pro použití ve vnitřních a venkovních komínech, bioetanolových krbech, vařičích na lihovinách, etanolových komínech, bioetanolových krbech, varných konvicích Trangia a jako palivo pro vařiče alkoholu. Slo 1 na amazonu a ebay ve velké británii - nejprodávanější bioethanolové palivo. Produkt na bázi rostlin – naše bioetanolové palivo vyrobené z cukrové řepné melasy je šetrné k životnímu prostředí a získává se ze 100% rostlin.
ZnačkaEkoFuel #ad
VýrobcePrima Industries Ltd #ad
Hmotnost30.71
Číslo dílu810-0020

8. Höfer Chemie

#ad

Höfer Chemie 6 x 1 l FLAMBIOL® bioethanol 99,9% Premium pro krb na ethanol, stolní oheň na etanol a bioethanolový krb, krb na ethanol

#ad
Höfer Chemie #ad - Udržitelná výroba, bez kouře a sazí, nažloutlý plamen. Bioethanol pro dekorační oheň a bio krby, ekologický a zároveň cenově výhodný, čisté spalování bez zápachu. Made in germany, doprava zdarma v rámci Německa pevnina, doprava přímo od výrobce, doba hoření cca 2 hod. Dodržujte bezpodmínečně návod a bezpečnostní pokyny Vašeho krbu na ethanol! Litr. Obsah: 24 x 1 litr ethanolu, kvalita, 96, bezpečnost a udržitelná výroba, vznik díky úplnému odvodnění bioetanolu certifikovaného TÜV Süd, kontrolovaná výroba, 6% Premium.
ZnačkaHöfer Chemie #ad
VýrobceHöfer Chemie GmbH #ad
Hmotnost12.57
Číslo díluSW550

9. Pure Flame Premium Bioethanol

#ad

Kvalita, 12× 1l bioethanol 96,6% – 12 litrů v 1l láhvích, bezpečnost a udržitelná výroba – vyrobeno v Německu, praktické a bezpečné použití – čistota testovaná dle TüV

#ad
Pure Flame Premium Bioethanol #ad - Bio etanol z ekologické a trvale udržitelné výroby. Isté spalování s překrásným plamenem. Istota testovaná tÜv, kvalita, bezpečnost a udržitelná výroba. Denaturovaný. Vyrobeno v Německu. Pure flame premium bio etanol 96, 6% vol.
ZnačkaPure Flame Premium Bioethanol #ad
VýrobcePure Flame Kamin Brennstoffe #ad
Hmotnost23.59
Číslo díluBE12
ModelkaBioethanol

10. Monster24

#ad

Monster24 Kulatý volně stojící krb na bioethanol, 80 × 26 × 26 cm | krásná hra plamenů | bioetanolový krb pro venkovní použití | podlahový krb | stojanový krb | terasový krb | certifikováno EN

#ad
Monster24 #ad - Mnohostranné – na jaře a v létě vykouzlí venkovní ohniště atmosféru táboráku při venkovním použití na terase, zahradě, balkóně, party chatě atd. Rozsáhlé příslušenství: oheň na terasu obsahuje dvě doplňovací nádrže/hořáky z nerezové oceli vč. Kvalitní – ohniště etanolového krbu uvnitř je obklopeno 6 mm silným bezpečnostním sklem.

Tento krb na terasu najde své místo všude. Skutečné teplo: etanolový hořák s keramickým vláknem zajišťuje rovnoměrné spalování a tím i minimálně 3 hodiny požitku z ohně. Vhodné pro obývací pokoj, zimní zahradu atd. Isté a nekomplikované – naplňte bioethanol a zapálte. Keramického vlákna s dlouhou životností, držák nádrže, hasicí razítko, žáruvzdorný skleněný válec z borosilikátového skla, dekorační kameny. Na podzim a v zimě ideální pro útulné, zahradním domku, lodžii, útulné interiérové bydlení s romantickou atmosférou.

Plamen z balkonového ohně přitom vyzařuje příjemné teplo, stejně jako ho znáte z klasického krbu. Antracitový korpus venkovního etanolového krbu z práškovaného kovu má na spodní straně decentní, ale účinný protiskluzový a povrchový chránič. Při použití vysoce kvalitního bioetanolu s více než 95% podílem ethanolu dochází ke spalování téměř beze zbytků bez výparů, sazí nebo popela. Vychutnejte si kamna na bioetanolový krb zcela bez nepříjemného tažení dřeva nebo kabeláže.
ZnačkaMonster24 #ad
VýrobceMonster24 #ad
Výška31.69
Délka31.5
Hmotnost11.9
Šířka10.24
Číslo dílu130
Modelka130