Top 10 3D puzzle Holz Erwachsene – 3D skládačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ROKR

#ad

Geschenkidee für Weihnachten Vatertag Geburtstag, Holzspielzeug Straßenbahn Zug Set mit Eisenbahn, ROKR 3D Holzpuzzles Modellauto Kits für Erwachsene zum Bauen, Holz 3D Puzzles für Erwachsene

#ad
ROKR #ad - Stellen sie die details wieder her dieser modellbausatz reproduziert die Details der ursprünglichen Straßenbahn und fügt gleichzeitig einige elegante Motive hinzu, die seine Ästhetik verbessern, was ihn sehr wertvoll für Sammlung und Geschenk macht. Qualität rokr nutzt branchenführende technologie, um hochwertige 3D-Holzpuzzles für Erwachsene herzustellen.

Service rokr bietet kostenlosen ersatz von defekten teilen. 5h sorgenfreie montage das paket enthält eine anleitung evtl. Nicht in deutscher Sprache, hochwertiges Sperrholz, Wachs usw. Ersatzteile sind auch für versehentliche Schäden und Verlust enthalten. Straßenbahnen waren vor 110 jahren der wichtigste verkehrsmittel. Alle teile sind lasergeschnitten und der Fehler beträgt weniger als 1/5000 Zoll, was sicherstellt, dass jedes Teil fest sitzt.

Wenn sie fragen oder Bedenken haben, werden wir Ihnen helfen und Lösungen anbieten. Die schrauben sorgen auch für eine stabile Struktur, die im Laufe der Zeit nicht auseinanderfällt. Stabile struktur das aussehen von echtholz ohne radausfall, dank der Acryl- und Metallachse. Fragen sie uns einfach auf der Bestellseite und wir werden innerhalb von 12 Stunden antworten. Sie haben eine lange geschichte und verschiedene Typen und repräsentieren die Kultur und Kunst der Städte.
ZnačkaROKR #ad
VýrobceROKR #ad
Výška0.1
Délka12.49
Hmotnost2.2
Šířka9.16
Číslo díluClassic City Tram

2. Robotime

#ad

3D puzzle Booknook miniaturní domeček modelářská sada, dekorace, police na knihy, modelářství diorama pro dospělé, ROBOTIME DIY Book Nook Kit zahradní domek s nábytkem a LED lampou

#ad
Robotime #ad - Kreativní dárek vynikající dárek, abyste jej mohli sestavit do 5 hodin, spolupracujte se svými rodinnými přáteli nebo milovanými osobami, získáte krásnou zahradu a zvláštní zážitek. Můžete sedět na židli a odpočívat ve svém volném čase. Přenosné světlo booknook se dodává se dvěma okolními světly, střešní světlo a podlahové světlo s průhledným designem, které používají baterie k napájení problémy s dopravou, dotykový spínač, výrobek si musí koupit vlastní baterie, aby se vytvořila letní noc.

Vánek nese vůni vistárie. Vylepšený návrh v porovnání s jinými knihami nook, kombinuje sluneční svit a 14 druhů květin, zahradní domek má plně transparentní osvětlení ve francouzském stylu, abyste vytvořili svou vysněnou zahradu, uzdravte svou duši a dejte si dovolenou!.

Bohaté detaily představte si, že jdete dolů po schodech, abyste si mohli užívat slunce, otevřete okna, a postarejte se o květiny a rostliny. Snadná montáž anglický obrázkový návod český jazyk nelze zaručit, dodává se s náhradními díly, montážní nářadí je součástí dodávky, lze jednoduše sestavit po dobu 5 hodin. Perfektně se hodí jako dárek pro všechny druhy svátků a lze jej použít také jako psací stůl a bytovou dekoraci. Vše je tak klidné a krásné.
ZnačkaRobotime #ad
VýrobceRobotime #ad
Výška9.49
Délka7.99
Šířka4.33
Číslo díluRB-DG162
ModelkaEURT-TGB06

3. Rolife

#ad

Rolife Book Nook Kit zarážky na knihy DIY miniaturní dům 3D puzzle dřevo Book Nook Diorama modelářství pro dospělé modelářská sada Vánoce narozeniny dárky knihkupectví

#ad
Rolife #ad - Bylo to místo setkání literárních vědců a dějiště mnoha filmů a televizních pořadů. Retro designový styl Pocta klasickému humanismu. Tituly na regálech jsou všechna klasická divadla, takže se můžete bez obav přijít a hledat vejce! Designové vlastnosti pokračování konzistentních designových vlastností od rolife.

Bohaté a vědecké vrstvy obnovují trojrozměrnou strukturu domu. Upozornění: výrobek potřebuje 2 baterie aaa/LR03/AM4 1, 5 V. Kombinované dřevěné vložky, vypínač světla Touch Control a další funkce. Knihkupectví rolife booknook shakespeainspirováno slavnou francouzskou památkou: shakespearovský knihkupearovský knihkupear. Kromě toho je přidáno mnoho vstřikovaných výrobků, oddělovač knih, takže je uživatelé mohou uspořádat nebo nahradit podle svých představ.

Literární utopie v knihovněnavštivte tajné místo mezi knihami a vraťte se do renesance. Není to jen opěrka na knihy, ale také kreativní 3D dekorace psacího stolu. Perfektní dárekje nejen krásný, vánoce nebo narozeniny, ale také praktický. Výrobek reprodukuje jeho reprezentativní roh, takže hráči získají pocit, že cestují zpět do zlatého věku Evropy. Baterie pro vlastní výrobu.
ZnačkaRolife #ad
VýrobceRolife #ad
Výška9.49
Délka7.99
Šířka4.33
Číslo díluTGB07
ModelkaTGB07

4. ROKR

#ad

ROKR Dřevěná stavebnice 3D dřevěné puzzle kuličková dráha stavebnice kuličky pro děti a dospělé, Marble Chocolate Factory

#ad
ROKR #ad - Nejsou nutné žádné další nástroje a lepidlo kuličky, brusný papír a vosk jsou součástí balení a každý díl se perfektně hodí, šroubováky, takže nemusíte připravovat žádné další nástroje. Postavte si vlastní továrnu na kulové dráhy! ! Dřevěné díly jsou řezány laserem a snadno se odstraňují.

Steampunk také se sladkou fantazií. Slované díly a podrobný návod s obrázky pokyny jsou dostatečně jasné a dobře prezentované, což usnadňuje sestavení. Baterie není součástí dodávky, pak uvidíte, jak kuličky rychle běhají nahoru a dolů, připravte prosím 2 kusy lithiových baterií 3 V CR2032 Protřepejte klikovou rukojetí, otáčejí se spirálovitým směrem dolů a znovu se otáčejí.

Celkem 420 dílů, je dostatečně hladká a dostatečně robustní, montáž trvá 7-8 hodin. Mechanická převodovka a kruhová dráha když se rukojeť otřásá a otáčí ozubené kolo, uvidíte živou a zajímavou scénu řady výroby cukrovinek. Robustní dřevěné díly skládá se z přírodní březové překližky, aby se sbírala a uchovávala.
ZnačkaROKR #ad
VýrobceROKR #ad
Výška12.2
Délka10.04
Šířka6.69

5. Robotime

#ad

Robotime 3D puzzle dřevo dospělí dělo modelářská sada dřevěné puzzle modelářství sada pro kutily hlavolamy pro mládež

#ad
Robotime #ad - Každé malé, 6 x 5, laserem perfektně řezané dřevěné prkénko má svůj vlastní kód. Vědecký proces řezání laserem velikost této dřevěné puzzle je 12, 27 palců. Dné otřepy a žádná poranění rukou. Není potřeba žádné lepidlo. Jak hrát mechanickou konstrukci po dokončení stavby může dřevěná stavebnice sestřelit projektily až 3 m.

Střílejte míčky na stolní tenis a simulujte skutečný katapult děla. Díky rotaci mechanických ozubených kol má dvojitou vyhazovací sílu. Stavebnice učí lidem velmi jednoduchým způsobem fyziku, jako jsou narozeniny nebo Vánoce, takže se při hraní baví při učení. Skvělá výuková hračka konstrukce stavebnice je výzvou. Stavebnice je spojena čepovou a kuželovou konstrukcí.

Můžete cílit všude, kromě lidského těla. Protože jsou dřevěné výrobky křehké, gumové pásky, brusný papír. Otočte zdvihací zařízení a nastavte úhel rozběhu mezi 90° a 135° nahoru a dolů. Dokud si koupíte produkt robotime, 12 x 8, zajistíme vám během dvou let bezplatnou výměnu poškozených dílů. Každý díl lze snadno vyjmout a dobře se k sobě hodí. Příručka obsahuje obrázky a textové příklady, musíte při montáži dbát na nejmenší díly.
ZnačkaRobotime #ad
VýrobceRobotime #ad
Výška8.27
Délka12.6
Hmotnost0.69
Šířka5.12

6. Ravensburger

#ad

Ravensburger 3D puzzle 12535 tenisky graffiti – praktický držák na tužky – 108 dílů – organizér na psací stůl pro děti od 8 let

#ad
Ravensburger #ad - Ideální zaměstnání se zárukou gelingu – díky ilustrovanému, barevnému návodu a číslovaným dílkům puzzle. Stupeň obtížnosti 2/5; délka nasazených tenisek cca 21, 4 cm, výška cca 13, 5 cm.

Po sestavení slouží bota jako praktická pomůcka pro uložení veškerého příslušenství k psacímu stolu. Puzzeln ve třetí dimenzi! perfektní nápad na dárek pro opravdové fanoušky puzzle od 8 let. Vysoce kvalitní plastové díly s technologií Easyclick pro přesně padnoucí soudržnost – stabilní, zcela bez lepidla. Ať už pro chlapce nebo dívky, děti nebo dospělé – 3D zábava z puzzle a praktická pomůcka pro uložení v nadčasovém designu tenisek.

Z 108 kvalitních plastových dílků puzzle a 4 dílů příslušenství vzniká kousek po kusu praktický držák na tužky – upoutá pozornost v graffiti vzhledu a perfektní dekorace na každém psacím stole. Balení se může lišit.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger Spielverlag #ad
Výška2.75
Délka10.75
Hmotnost0.66
Šířka7.5
Číslo dílu125357
Modelka12535
ZárukaZáruka 2 roky

7. Ravensburger

#ad

216 dílků, slavné londýnské vozidlo jako 3D puzzle pro dospělé a děti od 8 let, Ravensburger 3D Puzzle London Bus 12534

#ad
Ravensburger #ad - Rozměry cca 27, 5 × 14, 4 × 7, 3 cm – stupeň obtížnosti 3/5. Jednoduchá montáž s obrázkovým návodem zaručuje zábavu při puzzle pro začátečníky i pokročilé. Včetně otočných koleček. 3d zábava puzzle a praktické uložení v jednom. Ikonický london bus z 216 očíslovaných, částečně ohybných, stabilních plastových dílků puzzle.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška3
Délka12
Hmotnost1.55
Šířka9
Číslo dílu12534
Modelka12534
ZárukaZáruka 2 roky

8. UGEARS

#ad

Dřevěné řemeslo, mechanické modely, stavebnice kabrioletu, puzzle pro kutily, dřevěné puzzle, UGEARS Dream Cabriolet – dárek ke dni otců, stavebnicové sady pro dospělé, 3D puzzle pro dospělé, myšlení

#ad
UGEARS #ad - Let. Ugears představuje novou technickou modelářskou sadu, u které se jedná o DIY 3D puzzle, která je přesnou kopií luxusního kabrioletu z 50 Technické puzzle může být rodinný kutilský projekt, slouží jako dekorace nebo jako perfektní dárek.

Vzhledem k velkému počtu dílů, je 3d puzzle dodáváno s podrobným návodem český jazyk nelze zaručit, které mají být namontovány, který přesně popisuje všechny kroky k montáži dřevěné puzzle. Stavebnice pro dospělé obsahuje několik pohyblivých dílů, nástroj, otočná a zavěšená kola a motor, který funguje s gumovými pásky, volant, a umožňuje tak jízdu auta dopředu a dozadu.

Jedna z největších puzzle pro děti a dospělé, skládající se z neuvěřitelných 739 dílků. Ugears stavebnice pro dospělé se skládá pouze z přírodních bio materiálů – robustní, bezpečná překližka, ze které můžete všechny díly jednotlivě vyjmout z hlavní desky sady DIY 3D puzzle jednou rukou.
ZnačkaUGEARS #ad
VýrobceUgears #ad
Výška1.97
Délka14.88
Hmotnost2.87
Šířka6.69
Číslo dílu70073
Modelka70073
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Ravensburger Erwachsenenpuzzle

#ad

Ravensburger 12596 3D puzzle Socha svobody v noci a 12588 3D puzzle Big Ben v noci

#ad
Ravensburger Erwachsenenpuzzle #ad - Výrobek 2: jako jeho velký vzor září puzzle věž ve tmě skutečným přednostem/LED světelný modul se 2 barevnými variantami: s bílými LED nebo měnícími se barevnými odstíny. Výrobek 2: puzzle se skládá z plastových dílů stabilen s technologií Easy Click – díly puzzle tak do sebe ideálně padnou a vytvoří stabilní stavbu, zcela bez pomůcek.

Produkt 1: měnící se barvy pro skvělou atmosféru nebo věrné osvětlení originálem bílými LED diodami. Výrobek 1: slavný orientační bod jako osvětlené 3D puzzle s LED diodami. Produkt 1: Easyclick Technology.

Produkt 2: s big ben v miniaturním formátu přinese do domu nádech neobyčejné, noční atmosféry Londýna/technologie digitálního tisku pro realistický design. Výrobek 1: formát puzzle 18 x 18 x 40 cm. Produkt 2: puzzle lze vypichovat buď podle motivu nebo podle číselné řady – snadno srozumitelný návod s obrázky ukazuje, co kam patří a jak osvětlení funguje.
ZnačkaRavensburger Erwachsenenpuzzle #ad

10. COWVTUJ

#ad

ARMPAL 3D dřevěné puzzle pro dospělé – DIY 3čelisťové modelové stavebnice s mechanickou drápkou pro mládež – sady robotických ramen Brainteaser – jedinečné dárky na hračky pro děti od 14 let

#ad
COWVTUJ #ad - Nabízíme vám doživotní bezplatnou technickou podporu a 90denní záruku, abyste mohli nakupovat s klidem. Budoucnost strojírenství: s vývojem technologie je náš svět stále mechaničtější. 3d dřevěné puzzle pro dospělé a mládež: tato dřevěná stavebnice robotického ramene se skládá z 190 laserem řezaných dílů a představuje vstupní výzvu pro nadšence puzzle, kteří stráví pouze 2, 5 hodiny sestavením celého modelu.

Sada se také perfektně hodí jako nápad na dárek pro kutily a milovníky puzzle. Vhodné jako dárek k vánocům, noste mechanické rameno, Valentýnu nebo výročí pro vaše blízké. Balení obsahuje hladké dřevěné prkénko a návod český jazyk nelze zaručit. Jedinečný dárek pro chlapce a dívky: pokud chcete být wall-e nebo eve, narozeninám, abyste vstoupili do světa robotů.

Můžete tak malou krabičku připnout. Je to fascinace vidět, jak se mechanický zázrak ožívá vlastními rukama. Náš mechanický model s 3 čelistmi nám umožňuje zažít šarm technologické mechanizace. Profesionální návod na stavbu: každý jednotlivý díl je očíslován pro sestavení a návod k obsluze s popisnými diagramy vás provede konstrukcí mechanického drápu. Zábava při kutilství: dřevěné hádanky ze dřeva jsou koncipovány pro mládež od 14 let a vzbuzují jejich zájem a zvědavost.
ZnačkaCOWVTUJ #ad
VýrobceARMPAL #ad
Výška0.01
Délka5.71
Šířka13.78
ModelkaTINKER